Home / جدید ترین های دنیا / فیلم آموزش بازاریابی و اغوای کودک: مدافعان کودکان “Cyers” را به Netflix محکوم می کنند

فیلم آموزش بازاریابی و اغوای کودک: مدافعان کودکان “Cyers” را به Netflix محکوم می کنند

  • مدیر ارشد پیگیری کودکان گمشده روز پنجشنبه گفت که “Cyers” نتفلیکس “یک فیلم آموزشی برای بازاریابی و اغوای کودکان است.”
  • “Cyers” نه تنها شامل نمای نزدیک از اعصاب و باسن دختر جوان است ، بلکه دختران جوان را به پورنوگرافی ، بحث درباره اعمال جنسی ، کودکی در حال فیلمبرداری از دستگاه تناسلی خود و موارد دیگر متصل می کند.
  • کارگردان مامونا دوکوری گفت که او قصد دارد این فیلم “یک تغییر بزرگ در این جهان ایجاد کند که باعث می شود بچه ها با بچه ها رابطه جنسی برقرار کنند” ، اما طرفداران مخالف استثمار جنسی کودک گفتند که این فیلم کودکان را جنسی می کند و شواهدی از سو explo استفاده کودکان از شکارچیان را فراهم می کند.

مدیرعامل سازمانی که به دنبال یافتن فرزندان گمشده برای روزنامه دیلی کالر نیوز بود ، روز پنجشنبه گفت که “فیلم” نتفلیکس “یک فیلم آموزشی برای بازاریابی و اغوای کودکان است.”

جوزف تراورز نجات یافته در آمریکا روز پنجشنبه در مورد Netflix که اخیراً اکران شده است با DCNF بحث می کند ، فیلمی که مبارزات ایمی 11 ساله را در حالی که او شروع به رقص پیشنهادی متناسب با گروهی از دختران در مدرسه می کند ، ردیابی می کند.

بیشتر بخوانید:  قانون جدید کالیفرنیا اعتبار مالیاتی مهاجران را گسترش می دهد

بر اساس یک بررسی توسط DCNF ، “Cyers” نه تنها شامل نمای نزدیک بسیاری از اعصاب و باسن دختر جوان است ، بلکه همچنین دختران جوان را به پورنوگرافی ، بحث درباره اعمال جنسی ، کودکی در حال فیلمبرداری از دستگاه تناسلی خود و غیره متصل می کند. (مرتبط: ما “Cactions” را برای Netflix تماشا کرده ایم بنابراین شما نباید)

میمونا دوکوره کارگردان گفت که او قصد دارد این فیلم “یک تغییر بزرگ در این جهان ایجاد کند که باعث می شود کودکان با بچه ها رابطه جنسی برقرار کنند” ، اما طرفداران پدوفیلیا به DCNF گفتند که این فیلم کودکان را جنسی می کند و شواهدی را برای بهره برداری کودکان از شکارچیان ارائه می دهد.

دونا رایس هیوز ، مدیر برنامه DCNF ، گفت: “این رقص استثماری جنسی به تخیلات جنسی کودک آزاران ، شکارچیان جنسی و قاچاقچیان انسان و همچنین تحریک اشتهای جنسی پسران و مردان برای دختران جوان متوسل می شود.”

وی افزود: “او به هالیوود می گوید:” این نوع برنامه خوب نیست و پوشش رسانه ای گسترده ای خواهد داشت ، بنابراین “دنبال آن برو”.

بیشتر بخوانید:  یادبود دویت دی آیزنهاور در واشنگتن

تماشا کردن:

https://www.youtube.com/watch؟v=M0O7lLe4SmA

Preservation Travers آمریکا به DCNF گفت: “دلالان و شکارچیان اکنون یک فیلم آموزشی برای بازاریابی و اغوای کودکان دارند.” Saved in America یک سازمان غیرانتفاعی است که از “افسران اجرای قانون سابق و کارگران ویژه داوطلب تشکیل شده است ، نیروی دریایی نیروی دریایی به بازرسان خصوصی دارای مجوز و بیمه تبدیل شده است” که به والدین و سازمان های اجرای قانون کمک می کنند تا کودکان گمشده و فراری را پیدا کنند.

تراورس گفت بخشهایی از جنبه های فیلم منعکس کننده جنبه هایی از فرآیند نظافت در پنج مرحله نظافت در آمریکا است. به گفته Saved in America ، شکارچیان ابتدا اعتماد قربانی خود را جلب می کنند ، باید از طریق مواد مخدر یا الکل مسموم شوند ، خانواده و دوستان را از خود بیگانه کنند ، رفتارهای غیراخلاقی را به عنوان یک کار خوب نشان دهند و بر اهمیت کسب درآمد تأکید کنند.

تراورس گفت که دختران “Cyers” زندگی خانوادگی را آشفته می کنند ، اقدامات خود را از خانواده پنهان می کنند و از طریق علاقه مشترک چاپلوسی و توجه به آنها پیوستند: رقص آنها. ” (مرتبط: نتفلیکس بابت کارهای هنری کیتز عذرخواهی می کند ، می گوید “نامناسب” و “غیر نمایندگی” برای فیلم است)

بیشتر بخوانید:  دونالد ترامپ متعهد می شود که در چند دقیقه هرگونه اختلال در روز انتخابات را از بین ببرد

وی افزود: “این می تواند یک فیلم آراسته باشد که نتفلیکس ، ناخواسته یا ناخواسته ، برای دلالان و شکارچیان به ارمغان می آورد.”

پس از سر و صدا اولیه علیه “Cyers” هنگام انتشار پیش پرده فیلم ، نتفلیکس از آثار هنری تبلیغ کننده فیلم عذرخواهی کرد.

سخنگوی نتفلیکس در 20 آگوست به DCNF گفت: “ما عمیقا از کارهای هنری نامناسبی که در Mignonnes / Cunities استفاده کردیم متاسفیم.” “خوب نبود و او نماینده این فیلم فرانسوی که برای اولین بار در Sundance اکران شد نبود. ما اکنون تصاویر و توضیحات را به روز کرده ایم.”

مدیر برنامه هیئت تلویزیون والدین ، ​​ملیسا هنسون به DCNF گفت که با برداشتن پوستر و جایگزینی آن با یک پوستر “بی ضرر” ، “ممکن است نتفلیکس با پیشنهاد این موضوع وضعیت را بدتر کند.” درخواست کد فعال سازی این چیزی نیست جز یک فیلم خوب درباره بزرگسالی. “

هنسون گفت “كاديون” در مورد يك موضوع مهم است ، اما افزود كه نحوه “رويكرد” فيلم يك مشكل است.

بیشتر بخوانید:  دادگاه تجدیدنظر تگزاس فشار دموکرات ها برای گسترش رای گیری از طریق پست را رد کرد

وی گفت: “این فیلم می توانست سرزنش نیرومندی از فرهنگ عامه باشد كه باعث جنسیكردن كودكان و بی گناهی آنها می شود.” “اما این بازیگران زن جوان در ساخت این فیلم به صورت جنسی به تصویر کشیده شدند.”

هنسون خاطرنشان کرد که دختران “روال رقص بسیار جنسی” را انجام می دهند و از “زشت و زشت و زشت” مانند “f * ck” ، “b * tch” و “t * ts” استفاده می کنند و “لباس آشکار” می پوشند. وی همچنین به صحنه ای اشاره کرد که امی اعضای خود را به تصویر می کشد. دستگاه تناسلی ، صحنه ای که امی سعی در “اغوای یک مرد بالغ – یکی از اعضای خانواده ، نه کمتر” دارد. – برای رهایی از دردسر سرقت تلفن همراهش. “

هنسون گفت: “این بازیگر کودک ، در صحنه ای با یک مرد بزرگسال ، کت خود را در می آورد و قبل از اینکه آن را دور کند ، شلوار خود را شروع به درآوردن می کند.” “این دختران نشان داده شده اند که برای شبیه سازی رابطه جنسی” خود را تحت فشار قرار می دهند “و” مرز “زمین است. هیچ یک از این موارد برای انتقاد از جنسی شدن کودکان ضروری نبود.”

بیشتر بخوانید:  Inside the Beltway: مراقب سورپرایز سپتامبر باشید

هنسون گفت که این خطر وجود دارد که دختران جوان جذب “Cunities” شوند اما بزرگترین خطر این است که فیلم چگونه “جنسیت دختران جوان” را عادی می کند.

وی افزود: “نتفلیکس و هیئت مدیره آن با این نوع محتوا در حال ثروتمند شدن هستند.” حتی بدتر اینکه ، آنها با درخواست سرگرمی از میلیون ها بیننده در خانه حساسیت زدایی می کنند. “

Netflix به چندین درخواست برای ارسال نظر از DCNF پاسخ نداد.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به طور آزاد در دسترس هر ناشر خبره ای است که می تواند مخاطبان زیادی را فراهم کند. برای فرصت های صدور مجوز محتوای اصلی ما ، لطفا با [email protected] تماس بگیرید.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

لابی گراها میت رامنی می گویند که مدعیان دموکرات می توانند در دولت جو بایدن باشند

یک سوپرمارکت در لابی واشنگتن به مشتریان می گوید که خود را برای محاکمه دولت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *