Home / آمریکا / فیس بوک به Rose City Antifa اجازه می دهد با وجود قول سرکوب سازمان های خطرناک ، صفحه ای داشته باشد

فیس بوک به Rose City Antifa اجازه می دهد با وجود قول سرکوب سازمان های خطرناک ، صفحه ای داشته باشد

گروه خشن Rose City Antifa علی رغم سیاست های خطرناک افراد و سازمان ها که اخیراً گسترش یافته است ، وعده داده است “آدرس سازمان ها و جنبش هایی را نشان می دهد که خطرات قابل توجهی را برای امنیت عمومی نشان می دهند” یک صفحه در فیس بوک دارد.

فیس بوک متعهد شد که خشونت سیاسی و دخالت در انتخابات را فرو نشاند ، اما نتیجه بسیار کمتر از آنچه اعلام شده است. این پلتفرم به سازمان های آنتیفا اجازه می دهد تا مطالب را در تناقض آشکار با سیاست های رسمی فیس بوک سازماندهی و به اشتراک بگذارند. “

ماه گذشته ، فیس بوک یک به روزرسانی طولانی در مورد چگونگی برنامه ریزی برای اقدام علیه جنبش ها و سازمان های مرتبط با خشونت ارسال کرد. در حالی که فیس بوک سایر گروههای چپ افراطی مرتبط با خشونت را حذف کرده است ، Rose City Antifa هنوز یک صفحه فعال در سایت دارد.

بیشتر بخوانید:  پلیس گفت ، آتش سوزی اورگان در حال بررسی جنایی در مورد آتش سوزی است

آنتیفا ، گروه چپ تنها به اعتراضات خشونت آمیز محدود است؟

هال نوشت: “MRC TechWatch گزارشی جامع درباره فعالیتهای Rose City Antifa به فیس بوک ارسال کرده است … فیس بوک پاسخی نداده است.” “شهرت ادعا شده Rose City Antiva به خشونت سیاسی توسط پولیتیکو ، واشنگتن تایمز و واشنگتن پست گزارش شده است.”

پس از درگیری مقامات و معترضین ، پلیس از اسپری فلفل به عنوان گروه های مختلف از جمله Rose City Antiva ، Braude Boys و دیگران که روز شنبه ، 29 ژوئن 2019 در مرکز شهر پورتلند ، اورگان تظاهرات کردند ، استفاده کرد.
(دیو کیلن / اورگنیان از طریق AP)

روزنامه نگاری که توسط آنتیفا مورد حمله قرار گرفت یک حادثه هالووین را در خانه خود توصیف می کند: “به نظر می رسید این اتفاق در خارج از حوزه تصفیه رخ داده است.”

بیشتر بخوانید:  تد کروز خواستار تحقیقات DOJ در مورد سازندگان 'Cyers' و Netflix است

پولیتیکو در پروفایل سال 2017 با عنوان “چگونه لیبرال پورتلند به خشونت آمیزترین شهر در آمریکا تبدیل شد” در مورد این گروه بحث کرد و واشنگتن پست خاطر نشان کرد که “اعضای ناشناس شهر رز آنتیفا” در سال 2019 به روزنامه نگار اندی نگو حمله کردند.

همانطور که توسط هیئت منابع مهاجران ، محافظه كار خاطرنشان كرد ، پیام Rose City Antiva كه به صفحه فیس بوك خود متصل شده است ، به اعضا هشدار می دهد هنگام برنامه ریزی برای انجام اقدامات جنایی ، احتیاط كنند.

“درباره فعالیت های جنایی بحث نکنید و هیچ برنامه تجاری را روی دیوار فیس بوک ما قرار ندهید. شما هرگز نباید برای انجام این کار با یک غریبه در فیس بوک برنامه ریزی کنید. حتی تلاش برای مرتب سازی پست های سواری ، یا موارد مشابه دیگر ، در اینجا بسیار ناامن است. این گروه به پیروان خود هشدار داده است.” بدون شک دشمنان از این نوع اعلامیه ها را شکار می کنند.

بیشتر بخوانید:  مقامات نیویورک واکسن اجباری آنفلوانزا را برای دانش آموزان مدارس دولتی "تحقیق" می کنند: گزارش

زوکربرگ ادعای فیس بوک “یک اتاق پژواک راست” را رد کرد

وب سایت Rose City Antifa اذعان می کند که این گروه “گاهی” خطرناک است و خشونت آنتیفا به طور برجسته ای پوشش داده می شود.

سازمان های آنتیفا به خشونت معروف هستند. هال نوشت: گزارش های خبری در مورد Rose City Antiva باعث می شود تا این محصول یکی از عمومی ترین نمونه های حضور آن در شبکه های اجتماعی باشد.

صفحه فعال این گروه در فیس بوک بیش از 23000 دنبال کننده دارد.

فیس بوک بلافاصله به درخواست نظر پاسخ نداد.

گروه های مختلف ، از جمله Rose City Antifa ، Proud Boys و فعال محافظه کار ، Haley Adams ، شنبه ، 29 ژوئن 2019 در مرکز شهر پورتلند ، اورگان تظاهرات کردند. (دیو کیلن / اورگونیایی از طریق AP)

گروه های متعددی ، از جمله Rose City Antifa ، Proud Boys و فعال محافظه کار ، Haley Adams ، شنبه ، 29 ژوئن 2019 در مرکز شهر پورتلند ، اورگان تظاهرات کردند. (دیو کیلن / Oregonian از طریق AP)

بیشتر بخوانید:  بایدن ترامپ را "جو دود" و "مسئولیت نپذیرفتن" در مورد آتش سوزی توصیف می کند

در همین حال ، مدیر عامل فیس بوک مارک زاکربرگ از همه طرف مورد انتقاد قرار گرفته است ، به تازگی مایک آلن ، سردبیر Axios ، پیشنهاد کرده است که این وب سایت “یک اتاق پژواک دست راست” است.

برخی دیگر زاکربرگ را به طرفداری از جمهوری خواهان متهم کردند.

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

در مصاحبه ای که روز چهارشنبه منتشر شد ، آلن اصرار داشت که پلت فرم زاکربرگ “به رئیس جمهور ترامپ در پیروزی کمک می کند”. آلن از این میلیاردر پرسید که درباره توانایی رئیس جمهور و جمهوری خواهان دیگرش در “تسلط بر فیس بوک” چه نظری دارد.

بیشتر بخوانید:  ضد عفونی کننده ، چک های موقتی ، ماسک: گفته می شود این اردوگاه بایدن برای محافظت از وی در برابر ویروس کرونا انجام می دهد

زاکربرگ پاسخ داد ، “خوب ، در واقع ، من فکر می کنم در سراسر طیف است. من فکر نمی کنم این یک چیز دموکراتیک یا جمهوری خواه باشد.” “من فکر می کنم برخی از افراد در اینترنت و رسانه های اجتماعی پیچیده تر ، منصفانه ، معتبر و طبیعی تر از دیگران هستند. اما به طور کلی ، من فکر می کنم رسانه های اجتماعی به همه اجازه می دهد تا نظرات خود را بیان کنند ، از جمله افرادی که ممکن است به طور سنتی نمی توانستند پیام های خود را از این طریق دریافت کنند. از رسانه های سنتی. این لزوماً یک نکته حزبی نیست. “

جوزف ا. در این گزارش همکاری داشت. ولفسون از فاکس نیوز.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *