Breaking News
Home / عمومی / فقط “پوشش مثبت” مجاز است: ملانیا ترامپ از روزنامه نگاری خود درآمد کسب می کند

فقط “پوشش مثبت” مجاز است: ملانیا ترامپ از روزنامه نگاری خود درآمد کسب می کند

طبق گزارشات NBC News ، بانوی اول ملانیا ترامپ در سال 2017 حداقل 100000 دلار حق امتیاز از گتی ایماژ به دلیل استفاده از تصاویری دریافت کرده است که طبق قرارداد صدور مجوز ، فقط برای “پوشش مثبت” قابل استفاده است.

NBC News ، Yahoo News ، Marie Claire ، The Daily Mail ، Fox News ، Conde Nast و Houston Chronicle از جمله سازمان های خبری هستند که گفته می شود برخی از عکس ها را نشان داده اند. چندین سازمان خبری به NBC News گفتند که از آنها مطلع نشده اند که عکس های عکاس بلژیکی Regine Mahaux بخشی از قرارداد صدور مجوز برای بانوی اول است. چند نفر همچنین اظهار داشتند که از معامله استفاده از تصاویر فقط برای پوشش مثبت بی اطلاع بودند و برخی نیز تصاویر را پس از استعلام از NBC News حذف کردند.

بیشتر بخوانید:  شومر می خواهد رئیس اطلاعات اخراجی برای "نقاط ضعف" در مار-لا-لاگو شهادت دهد

به نقل از NBC News ، در تقویم سال 2017 که برای فروش در فروشگاه هدایای کاخ سفید به فروش می رسید ، یک عکس گروهی از Mahaux از دونالد ، ملانیا و پسرش بارون ترامپ ظاهر شد ، همانطور که در راهنمای رسمی ارائه شده به نمایندگان در کنوانسیون ملی جمهوریخواهان 2016 وجود دارد.

این عکس ها در سال های 2010 ، 2011 و 2016 گرفته شده است و در آن ملانیا ترامپ ، رئیس جمهور ترامپ و فرزندشان بارون حضور داشتند.

بیشتر بخوانید:  بخوانید: بیانیه مشترک رئیس جمهور دونالد ترامپ و کیم جونگ اون در اجلاس سنگاپور

در حالی که دقیقاً مشخص نیست بانوی اول از این عکسها چه میزان درآمد کسب کرده است ، NBC News گزارش داد که فرم های افشای مالی رئیس جمهور ترامپ که در اوایل سال جاری منتشر شد ، نشان می دهد که وی حداقل 100000 دلار حق امتیاز از گتی در سال 2017.

گرچه امضای قرارداد با یک آژانس عکس برای یک فرد مشهور امری غیر عادی نیست ، اما درگیر شدن یک خانم اول در چنین معامله ای غیر عادی نیست. گتی ایماژ به NBC News گفت که “جزئیات معامله و مبلغ پرداختی به خانواده ترامپ توسط توافق نامه های مالی پوشش داده می شود.” این آژانس از افشای اینکه آیا معاملات مشابهی با سایر اعضای خانواده ترامپ نیز انجام شده است ، خودداری کرده و در مورد این معامله اظهار نظری نمی کند جز این که به محض مجوز گرفتن عکس ، گتی پرداخت می کند “حق امتیاز با عکاس و / یا افراد (اشخاص) قرارداد منعقد شده است.) طبق توافق نامه محرمانه بودن آنها.

بیشتر بخوانید:  فرم های برگشت مالی نشان می دهد که ایوانکا ترامپ و جارد کوشنر ثروت خود را افزایش داده اند

سخنگوی کاخ سفید به سادگی به NBC News به مدل های افشای مالی رئیس جمهور ترامپ اشاره کرد. موهاكس به NBC News گفت كه “همه چيز قانوني است” و به س questionsالات بيشتر اين خبر پاسخ نداد.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

در یک تصمیم 5-4 ، دادگاه عالی تلاشهای پرخاشگرانه اوهایو برای پاکسازی لیست رای دهندگان را تأیید کرد

روز دوشنبه ، دادگاه عالی ایالات متحده تلاش اوهایو برای پاکسازی لیست رای دهندگان را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *