Home / جدید ترین های دنیا / فعال جنسیت در انتخابات مقدماتی سنا در دلاور پیروز می شود

فعال جنسیت در انتخابات مقدماتی سنا در دلاور پیروز می شود

دوور ، دل (آسوشیتدپرس) – سارا مک براید ، فعال جنسیتی ، در انتخابات مقدماتی مجلس سنا در دموکرات در دلاور پیروز شد ، زیرا او آماده می شود تا به عنوان اولین تراجنسیتی انتخاب شده به مجمع عمومی در تاریخ ثبت شود.

مک براید جوزف مک کال را شکست داد و به انتخابات عمومی در ماه نوامبر صعود کرد. منطقه مورد مناقشه سنا از ویلمینگتون شمالی تا مرز پنسیلوانیا گسترش یافته و از سال 1976 توسط هریس مک داول دموکرات اشغال شده است. مک داول ، که بازنشسته و مورد تأیید مک براید است ، طولانی ترین قانونگذار در تاریخ دلاور است.

بیشتر بخوانید:  گروه: تیراندازی پلیس به یک پسر یوتا ، شکاف های روانی را نشان می دهد

تعداد دموکراتها بیش از 3 بر یک تعداد جمهوری خواهان در منطقه است و مک براید نامزد انتخاباتی مقابل استیو واشنگتن جمهوری خواه در ماه نوامبر است.

در صورت انتخاب ، مک براید به تعداد دیگری از قانونگذاران تراجنسیتی دیگر در سراسر کشور خواهد پیوست ، اما وی اولین سناتور دولت تراجنسیتی خواهد بود.

مک براید در مصاحبه ای با آسوشیتدپرس در روز سه شنبه قبل از انتخابات مقدماتی گفت: “من کاملا خودم را در این مسابقه حمل می کنم.” “هویت من بخشی از شخصیت من است ، اما فقط یک قسمت است.”

بیشتر بخوانید:  فلاش بک: آیزنهاور یک ماه قبل از انتخابات 1956 در تاریخ تعطیلات صندلی اسکاتوس را به دست گرفت

مک براید افزود: “من بر اساس هویت خود پیش نمی روم.” “من براساس ارزشهای خود و نیازهای رای دهندگان قانونگذاری خواهم کرد.”

مبارزات انتخاباتی McBride باعث جلب توجه بیش از 250 میلیون دلار به مردم در سراسر کشور شده است و در مجموع جمع آوری کمک های مالی حتی برای نامزدهای اداره یک استان در دلاور است.

اولویت های مک براید شامل مرخصی استحقاقی خانوادگی و پزشکی برای همه کارگران ، کاهش هزینه ها و افزایش رقابت در صنعت مراقبت های بهداشتی و تقویت مدارس دولتی است.

بیشتر بخوانید:  DHS برای گسترش مجموعه DNA و سایر بیومتریک برای مهاجران

پس از خدمت به عنوان رئیس هیئت دانشجویی در دانشگاه آمریكا ، در طی مبارزات انتخاباتی موفق خود در سال 2004 برای دادستان كل ، مک براید به عنوان داوطلب مت دین کار در سیاست را آغاز کرد. پدر دین و مک براید در یک شرکت حقوقی در ویلمینگتون کار می کردند که به دلیل روابط نزدیک با بنیاد حزب دموکرات معروف بود.

بیشتر بخوانید:  پنسیلوانیا مهلت شمارش نامه های الکترونیکی خود را پس از روز انتخابات تمدید می کند

مک براید بعداً در کارزارهای فرماندار سابق جک مارکل و دادستان کل سابق بای بایدن کار خواهد کرد.

مک براید ، که در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما در کاخ سفید آموزش دیده بود ، در کنوانسیون ملی دموکراتیک 2016 با اولین جنسیت جنسی که در یک کنگره مهمانی حزب سخنرانی کرد ، تاریخ را ثبت کرد. مک براید بعداً به عنوان دبیر مطبوعاتی ملی کمپین حقوق بشر کار کرد.

بیشتر بخوانید:  جو بایدن آنتیفا را محکوم می کند ، "خشونت مهم نیست که چه کسی باشد"

مشترک شدن در خبرنامه روزانه ما

حق چاپ © 2020 واشنگتن تایمز ، LLC.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

اندرو ویلر ، رئیس آژانس حفاظت از محیط زیست ، تلاش گاوین نیوزوم برای ممنوع کردن اتومبیل های مجهز به گاز در کالیفرنیا را مسخره می کند

ساکرامنتو ، کالیفرنیا – اندرو ویلر ، رئیس آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *