Home / آمریکا / فشار خون کنترل نشده در ایالات متحده: یک مطالعه

فشار خون کنترل نشده در ایالات متحده: یک مطالعه

یک نماینده مطالعه اخیر در مورد ساکنان ایالات متحده دریافت که فشار خون کنترل نشده در سال 2017-2018 نسبت به چندین سال قبل 10٪ افزایش یافته است.

محققان دانشگاه آلاباما یافته های خود را چهارشنبه در شبکه JAMA منتشر کردند.

طبق گزارش مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) ، فشار خون بالا یک بیماری شایع اما جدی است. این خطر بیماری قلبی و سکته را افزایش می دهد ، و CDC می گوید افرادی که فشار خون بالا دارند “ممکن است در معرض خطر ابتلا به بیماری جدی از COVID-19 قرار بگیرند” ، اگرچه نویسندگان این مطالعه اظهار داشتند که قطعی نیست.

بیشتر بخوانید:  به روزرسانی های زنده: آتش سوزی های مرگبار در سراسر ساحل غربی در حال آتش گرفتن است

محققان برای ارزیابی هرگونه تغییر در کنترل فشار خون در بزرگسالان آمریکایی مبتلا به فشار خون از سال 1999 تا 2018 از داده های نظرسنجی ملی بهداشت و تغذیه ایالات متحده استفاده کردند.

فشار خون بالا به عنوان فشار خون سیستولیک (بالاترین عدد) بیش از 140 میلی متر جیوه و عدد دیاستولیک (تعداد پایین) بالای 90 میلی متر جیوه تعریف شد. طبق Healthline ، فشار سیستولیک به “میزان فشار در رگ ها در هنگام انقباض عضله قلب” گفته می شود ، در حالی که فشار دیاستولیک ، تعداد پایینی ، “به فشار خون هنگامی که عضله قلب بین ضربان قرار دارد” است.

یک نماینده مطالعه اخیر در مورد ساکنان ایالات متحده دریافت که فشار خون کنترل نشده در سال 2017-2018 نسبت به چندین سال قبل 10 درصد افزایش یافته است. (IStock)

بیشتر بخوانید:  تام بردی اولین گل آفساید دزدان دریایی را در QB به ثمر رساند

محققان گفتند که داروهای فشار خون خطر سرطان را افزایش نمی دهند

از بین بیش از 18000 بزرگسال مبتلا به فشار خون ، کنترل فشار خون از تقریباً 32٪ در سالهای 2000-2000 به حدود 49٪ تا 2007-2008 افزایش یافته است. محققان گفتند كه كنترل فشار خون تا سال 2013-2014 تقریباً 54٪ تثبیت شد و قبل از كاهش به 44٪ تا 2017-2018 كاهش یافت.

بیشتر بخوانید:  گزارش می دهد ، ماهیگیر 14 ساله میشیگان پس از اینکه توسط دستگاه برداشت ذرت مورد سو run قصد قرار گرفت ، جان خود را از دست داد

هنگامی که محققان از دستورالعمل های فشار خون سختگیرانه تری که در سال 2017 از کالج قلب و عروق آمریکا و انجمن قلب آمریکا منتشر شد استفاده کردند (فشار خون بالا با توجه به میزان 130/80 میلی متر جیوه یا بالاتر به دست آمد) ، دریافتند که فقط 19٪ از بزرگسالان در ایالات متحده فشار دارند. خون تحت کنترل .

توصیه های فدرال بررسی فشار خون سالانه برای بزرگسالان بالای 40 سال و جوانان در معرض خطر را نشان می دهد.

بیشتر بخوانید:  این روز در تاریخ: 12 سپتامبر

نویسندگان این مطالعه می نویسند: “در مطالعه حاضر ، تعداد قابل توجهی از بزرگسالان 18 تا 44 ساله با فشار خون بالا از ابتلا به فشار خون بالا مطلع نبودند. برای اطمینان از انجام آزمایش اسکن BP برای بزرگسالان بیشتر تلاش می شود.” آنها نشان دادند كه تلاشهاي بيشتري براي شروع و نگهداري داروهاي ضد فشار خون در بزرگسالان جوانتر لازم است.

بیشتر بخوانید:  جیمز کارافانو: خط لوله انتقال گاز طبیعی Nord Stream 2 نباید از روسیه به آلمان ساخته شود

برای اعمال FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *