Home / عمومی / فرم های برگشت مالی نشان می دهد که ایوانکا ترامپ و جارد کوشنر ثروت خود را افزایش داده اند

فرم های برگشت مالی نشان می دهد که ایوانکا ترامپ و جارد کوشنر ثروت خود را افزایش داده اند

فرم های افشای مالی که لیستی طولانی از دارایی های مد ، سرمایه گذاری و املاک و مستغلات را ضبط می کند ، نشان می دهد که ایوانکا ترامپ و جارد کوشنر ثروت خود را افزایش داده اند. دختر و داماد رئیس جمهور دونالد ترامپ همچنین به عنوان مشاور ارشد کاخ سفید فعالیت می کند.

براساس این NBC News ، این فرم ها که اواخر روز دوشنبه در خیابان 1600 پنسیلوانیا منتشر شد ، نشان داد که دارایی های کوشنر حداقل 181 میلیون دلار بوده است. در آوریل 2017 ، کوشنر آخرین دارایی حداقل 140 میلیون دلاری را افشا کرد.

یک منبع مطلع با افشای اطلاعات به CNN Money گفته است که دختر اول حداقل 55 میلیون دلار دارایی تا پایان سال 2017 داشته است که در مجموع می تواند بیش از 75 میلیون دلار باشد.

بیشتر بخوانید:  شان هانیتی در واقع دموکرات ها را مسئول تیراندازی در OJ می داند

اکثر دارایی های ایوانکا ترامپ با ارزش بیش از 50 میلیون دلار در یک امانت نگهداری شده است که تجارت و شرکت های او را حفظ می کند. این اعتماد سال گذشته بیش از 5 میلیون دلار درآمد کسب کرد.

سخنگوی ابی لول ، مشاور اخلاقی کوشنر و ایوانکا ترامپ ، گفت که پرونده این زوج نشان می دهد که دارایی ها و بدهی ها طی سال گذشته تغییر زیادی نکرده است. سخنگو همچنین اظهار داشت که این زوجین از تمام قوانین اخلاقی فدرال پیروی می کنند.

بیشتر بخوانید:  رابرت رایش: سلب قدرت سرشماری خلاف قانون اساسی

پیتر مریگانیان سخنگوی گفت: “از زمان پیوستن به دولت ، آقای كوشنر و خانم ترامپ به قوانین و محدودیت های تعیین شده توسط دفتر اخلاق دولت پایبند بوده اند.” “با توجه به سپرده جاری ، که OGE نیز کاهش یافته است ، ارزش خالص آنها تا حد زیادی ثابت باقی مانده است ، با تغییراتی که منعکس کننده نحوه نیاز مدل افشای بیش از هر تفاوت مادی در دارایی ها و بدهی ها است.”

به گزارش سی ان ان مانی ، ایوانکا ترامپ در سال 2017 حداقل 82 میلیون دلار درآمد کسب کرد ، در حالی که در پرونده کوشنر چندین منبع درآمد و همان مبلغ گزارش شده است.

بیشتر بخوانید:  بخوانید: بیانیه مشترک رئیس جمهور دونالد ترامپ و کیم جونگ اون در اجلاس سنگاپور

“به عنوان مثال ، برخی از عناصر در پرونده های کوشنر و ایوانکا ترامپ وجود دارد. همچنین محاسبه دقیق درآمد و دارایی غیرممکن است زیرا اسناد – که در سراسر دولت استفاده می شود – به متصدیان متبوع احتیاج دارد که اعداد را در دامنه هایی مانند 100،000 تا $ 1،000،000 دلار نشان دهند. این سازمان خبری اظهار داشت که برخی افشاگری ها مانند “بیش از 50،000،000،000 دلار” باز است.

معاملات تجاری خارجی خانواده ترامپ – و تعارض احتمالی منافع احتمالی آن – از زمان تحلیف ترامپ در سال 2017 باعث نگرانی و جنجال شده است. رئیس جمهور از شرکت نام آور خود ، سازمان ترامپ استعفا داده و روند را تحویل داده است. از تجارتش گرفته تا دو فرزند بزرگش دونالد جونیور و اریک.

بیشتر بخوانید:  7 مورد از ناراحت کننده ترین ادعاها در شکایت افشاگر علیه رئیس جمهور ترامپ

از زمان انتخابات ، کوشنر و ایوانکا ترامپ نیز علی رغم حفظ چندین سهام مالکیت ، از اداره مشاغل خود شانه خالی کردند. در حالی که آنها برای کار در کاخ سفید از نظر قانونی ملزم به فروش کلیه دارایی خود نیستند ، اما این قوانین از درگیر شدن کارمندان فدرال در مواردی که منافع مالی آنها در آن است جلوگیری می کند.

به گزارش سی ان ان ، ایوانکا ترامپ در درخواست های خود فاش کرد که علائم تجاری با نام و حروف اول ثبت شده در سراسر جهان ، از جمله در برزیل ، چین ، مکزیک ، مکزیک ، فیلیپین ، قطر ، روسیه ، عربستان سعودی و امارات متحده عربی دارد. سرمایه، پایتخت.

بیشتر بخوانید:  فدرال رزرو نرخ بهره را بالا می برد و موضع بحران را کنار می گذارد

دختر اول همچنین به تازگی هفت مارک جدید در چین به همراه پدرش خریداری کرده است برای مذاکره در مورد تجارت با پکن ، که منجر به انتقاد برخی از کارشناسان اخلاق شده است. رئیس برند ایوانکا ترامپ در بیانیه ای گفت که خط تولید مد به طور منظم مارک های تجاری را معرفی می کند ، “به ویژه در مناطقی که نقض علامت تجاری رایج است.”

پرونده ها در حال حاضر توسط دفتر اخلاق دولت در دست بررسی است و به گواهینامه آژانس نیاز دارد.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

در یک تصمیم 5-4 ، دادگاه عالی تلاشهای پرخاشگرانه اوهایو برای پاکسازی لیست رای دهندگان را تأیید کرد

روز دوشنبه ، دادگاه عالی ایالات متحده تلاش اوهایو برای پاکسازی لیست رای دهندگان را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *