Home / جدید ترین های دنیا / فاوسی “هیچ احساسی نداشت” که ترامپ ویروس کرونا را کم اهمیت جلوه دهد ، می گوید ادعای وودوارد را “زیر سوال خواهد برد”

فاوسی “هیچ احساسی نداشت” که ترامپ ویروس کرونا را کم اهمیت جلوه دهد ، می گوید ادعای وودوارد را “زیر سوال خواهد برد”

دکتر آنتونی فاوسی روز چهارشنبه در پاسخ به ادعاهایی مبنی بر اینکه دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا تهدید به شیوع ویروس کرونا را کاهش داده است ، گفت که “هیچ حسی” از وقوع آن ندارد.

فاوسی با جان رابرتز ، خبرنگار کاخ سفید ، فاکس نیوز ، در مورد صدای باب وودوارد ، نویسنده “عصبانی” صحبت کرد که به نظر می رسد قصد ترامپ برای پایین آوردن شدت ویروس را نشان می دهد. (مرتبط: “آیا این تصمیم جان انسان ها را نجات داد؟”: کوچک کردن کوره های دکتر فاوسی در جلسه دادرسی کاپیتول هیل)

بیشتر بخوانید:  جو بایدن خطاب به طرفداران ترامپ: او به شما احترام نمی گذارد ، به شما اهمیتی نمی دهد

تماشا کردن:

فاوسی با بیان اینکه ملاقات برای وی و دیگر اعضای گروه ویژه کرونا ویروس قبل از کنفرانس های مطبوعاتی بسیار معمول بود ، یادآوری نمی شد و مواردی را که رئیس جمهور علناً گفته بود که در جلسات خصوصی در مورد آنها صحبت نکرده بودند ، یادآوری می کند.

فاوسی افزود: من ممکن است از حرف درستی که آنها در مورد آن صحبت می کنند آگاهی نداشته باشم ، اما هیچ تضادی بین آنچه او به ما گفت و آنچه ما به او گفتیم و آنچه در آخر علنی گفت ، ندیده ام.

بیشتر بخوانید:  یک سازمان حقوق بشر: ده ها تحقیق در بلاروس ، در میان اعتراضات

“آیا شما احساس کردید که او آن را کوچک می شمارد یا نه؟” رابرتس مستقیماً پرسید.

“نه ، نه ، من این کار را نکردم. من هیچ احساسی نداشتم که او چیزی را تحریف می کند ،” فاوسی گفت: “در بحث های من با او ، آنها همیشه در مورد نگرانی های ما بودند. ما این را به او متصل کردیم. و وقتی او بیرون رفت ، می توانستم بشنوم که او درباره همین موارد بحث می کند. “

بیشتر بخوانید:  دموکرات ها در مجلس نمایندگان در حال بررسی یک لایحه تخفیف 2.2 تریلیون دلاری از COVID-19 هستند

فاوسی اظهار داشت که ممکن است رئیس جمهور مواردی را گفته باشد که بتوان آن را نادیده گرفتن ویروس دانست ، اما دوباره افزود: “من این نوع تحریف را ندیده ام.”

رابرتز در ادامه خاطر نشان كرد كه فاوسی در واقع به طور غیرمستقیم در كتاب وودوارد نقل شده است.

تماشا کردن:

به گفته واشنگتن پست ، فاوسی در یک مقطع به دیگران می گوید که رئیس جمهور ، به نقل از وودوارد ، “در یک کانال جداگانه” است و در جلسات با رهبری “بدون سکان” تمرکز ندارد. فاوسی گفت ، نقل قول ، “دوره توجه او مانند یک عدد منفی است.” تنها هدف وی انتخاب مجدد است. آیا این درست است؟ »از رابرتز پرسید.

بیشتر بخوانید:  رئیس سنا جمهوری خواه احضاریه پروفسور اسپاژ را درخواست می کند.

فاوسی پاسخ داد: “اگر متوجه شدی دیگران چنین می گویند.” “می دانید ، شما باید از دیگران بپرسید. من اصلاً چنین چیزی را به خاطر نمی آورم. بنابراین منظورم این است كه در كتاب – من كتاب را نخوانده ام.”

فائوچی سپس گفت که او نمی خواهد در بحثی شرکت کند که باعث انحراف از شغل فعلی شود – مقابله با ادامه تأثیر همه گیری.

بیشتر بخوانید:  DHS برای گسترش مجموعه DNA و سایر بیومتریک برای مهاجران

بنابراین آیا این حساب را زیر سوال می برید؟ رابرتز فشار داد.

فاوسی گفت: “بله ، بله.”

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

هنوز در میشیگان رای دهندگانی که در اظهار نظر خود دریغ نمی کردند منتظر بودند آنها را بگیرند

وارن ، میشیگان – دیانا یک شخصیت سیاسی یک شاخ است. این 23 ساله گری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *