Breaking News
Home / جدید ترین های دنیا / عذرخواهی ، نه شلیک با اسلحه: یک مقام رسمی گفت دانشمندان آمریکایی ترامپ را آزرده اند

عذرخواهی ، نه شلیک با اسلحه: یک مقام رسمی گفت دانشمندان آمریکایی ترامپ را آزرده اند


واشنگتن (آسوشیتدپرس) – یکی از کارکنان بهداشتی ترامپ که متهم به تلاش برای پنهان کردن یک نشریه مهم علمی در میان بیماری همه گیر ویروس کرونا بود ، روز سه شنبه به دلیل فیلم جداگانه ای عذرخواهی کرد که در آن وی گفت دانشمندان مبارزه با ویروس در حال برنامه ریزی علیه دونالد ترامپ ، رئیس جمهور هستند و هشدار می دهد در صورت شکست ترامپ در انتخابات تیراندازی در آمریکا .

مایکل کاپوتو ، سخنگوی وزارت بهداشت و خدمات انسانی ، از تیم خود به دلیل فیلم فیس بوک عذرخواهی کرد ، یک مقام وزارت گفت ، در مورد شرط ناشناس ماندن برای بحث در مورد مسائل داخلی ، عذرخواهی کرد.

این بخش تا کنون در برابر تماس های دموکرات ها در کنگره برای برکناری وی – و استعفای رئیس آن ، الکس آذر ، وزیر HHS ، در کنار کاپوتو ایستاده است. اما کاپوتو ، وفادار ترامپ و فعال سیاسی سابق در نیویورک ، به یک مشکل بزرگ جدید برای کاخ سفید تبدیل شده است ، که در طول سال با واکنش خود به ویروس کرونا مبارزه می کند.

در پادکست HHS شنیده می شود که دموکرات ها برای مجازات ترامپ برای واکسن ویروس کرونا قبل از انتخابات نمی خواهند. اگرچه ترامپ همان ادعا را کرد ، اما هیچ مدرکی دال بر تأیید آن نیست ، اما چنین انتقادهایی در نمونه کارهای عادی سخنگوی وزارتخانه نیست.

بیشتر بخوانید:  وزیر امور خارجه گرجستان تحقیقات از 1000 رای دهنده ای را که عمداً دو بار رای داده اند ، اعلام کرد

گزارش های خبری هفته گذشته ادعا کرد که دفتر کابوتو سعی در توقیف و پنهان کردن یک روزنامه علمی هفتگی از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها دارد ، که اطلاعاتی را منتشر می کند که گفته می شود قابل اعتماد و غیر مستند در مورد اقدامات کنترل بیماری است ، از جمله مهمترین آنها در حال حاضر ، COVID-19 است. .

سپس روز دوشنبه ، یک حساب ویدئویی در صفحه شخصی کابوتو در فیس بوک ظاهر شد که محققان دولت را به توطئه علیه ترامپ متهم می کند ، و نشان می دهد که احتمال خشونت پس از انتخابات چیست.

در دوره پرتنش روابط کاخ سفید و الکس آذر وزیر HHS ، کاپوتو در ماه آوریل به عنوان سخنگوی عالی HHS انتخاب شد.

اوایل تابستان امسال در پادکست مالیات دهندگان ، دموکرات ها و رسانه ها متهم شدند که برای شکست دادن ترامپ ، نمی خواستند تا قبل از انتخابات واکسن ویروس کرونا تزریق کنند.

بیشتر بخوانید:  ثریا سانتیاگو ، آیکون LGBTQ پورتوریکو ، در 73 سالگی درگذشت

وی گفت: “در دولت ایالات متحده افرادی در کنار دموکرات ها وجود دارند … (که) واکسن نمی خواهند.”

وی روز بعد از انتخابات ریاست جمهوری افزود: “آنها تا چهارم نوامبر واکسن نمی خواهند.” استفاده از بستر ارتباطی آژانس برای چنین پیام سیاسی آشکاری غیرمعمول است.

در آخر هفته ، کاپوتو وقتی اخبار سیاسی و نیویورک تایمز گزارش داد که دفتر وی تلاش کرده است تا کنترل یک نشریه CDC موسوم به MMWR یا گزارش بیماری و بیماری هفتگی را بدست آورد ، خبرهای اصلی خود را منتشر کرد. در بخشهای قبلی ، منصوبین سیاسی در دفتر دبیرخانه HHS سیاست laissez-faire را حفظ می کردند.

روز دوشنبه ، پس از آنکه روزنامه تایمز در مورد ویدیوی زنده ای که کاپوتو در صفحه شخصی خود در فیس بوک میزبانی کرده بود ، داستان به شکل عجیبی در آمد. گفته می شود که در آن ، کابوتو دانشمندان دولت را به توطئه علیه ترامپ به عنوان بخشی از “مقاومت” متهم کرده است.

وقتی کاپوتو پیش بینی کرد پیش از این پیش بینی کرده بود که جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری ، از پذیرفتن شکست مقابل ترامپ در انتخابات و بروز خشونت ، پیام به پایان جهان تبدیل شد. آسوشیتدپرس قادر به مشاهده مستقل فیلم نبود.

بیشتر بخوانید:  مدیر یادبود آشویتس برای یک پسر نیجریه ای عفو می کند

HHS از کاپوتو حمایت کرد ، و بیانیه ای آن را “بخشی اساسی و جدایی ناپذیر از واکنش رئیس جمهور به ویروس کرونا توصیف کرد ، که منجر به پیام های عمومی می شود زیرا آمریکایی ها برای شکست بیماری همه گیر COVID-19 به اطلاعات بهداشت عمومی احتیاج دارند.”

هیچ بیانیه فوری از کاخ سفید اعلام نشده است.

تلاش برای دیدار با کاپوتو بی نتیجه بوده است.

در پایتخت هیل ، سناتور پتی موری ، دموکرات از ایالت واشنگتن ، خواستار اخراج کاپوتو شد ، سخنگوی سخنگو را متهم کرد که سعی دارد در گزارش های CDC دخالت کند. چاک شومر ، رهبر اقلیت سنا ، از ایالت نیویورک ، با استناد به تداخل در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، به عنوان نمونه ای از آنچه او به عنوان عدم موفقیت در دولت توصیف کرد ، خواستار استعفا شد.

مقامات مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریها به ویژه از تلاشهای اخیر منصوبین سیاسی HHS در تلاش برای اصلاح یا لابی برای تغییر در پستهای هفتگی MMWR آژانس ، منبعی که برای متخصصان بهداشت عمومی در نظر گرفته شده است ، شکایت دارند.

بیشتر بخوانید:  در حالی که ایالات متحده در برابر فعالیت های نظامی پکن مقاومت می کند ، مایک پمپئو از "دلجویی" از چین خودداری می کند

مقالات MMWR فنی هستند ، اما جزئیات رسا را ​​نشان می دهند. مقاله ای که در اوایل سال جاری منتشر شد نشان داد که در حالی که محدودیت های سفر اعمال شده توسط ترامپ سفر فوریه از چین را به شدت کاهش داده است ، در آن زمان هیچ کاری برای محدود کردن سفر از ایتالیا و اروپا انجام نشده است ، زیرا ویروس کرونا به طور گسترده ای گسترش می یابد. گسترده و سریع مقاله CDC گزارش می دهد که تجزیه و تحلیل نمونه های ویروس از نیویورک که در ماه مارس به شدت آسیب دیده است ، نشان می دهد که آنها از اروپا و سایر مناطق ایالات متحده در آنجا معرفی شده اند.

کاپوتو وفاداری بی دریغ به ترامپ است. آخرین کتاب وی با عنوان “بلوف اوکراین” ادعا می کند محاکمه “دروغین” رئیس جمهور به دلیل یک توطئه گسترده صورت گرفته است.

انتصاب وی به HHS به عنوان تلاشی از سوی کاخ سفید برای اعمال کنترل بیشتر بر آذر تلقی می شد ، که دیگر مقامات دولت سعی داشتند آن را مقصر واکنش کند دولت در هفته های نخست شیوع بیماری همه گیر بدانند.

بیشتر بخوانید:  یک راننده موتور سیکلت متهم به حمله به محیط بان پارک ایالتی است

در HHS ، این امر با عملیات Warp Speed ​​گره خورده است ، که تلاش دولت برای آماده سازی میلیون ها دوز واکسن COVID-19 پس از تأیید یک مورد توسط سازمان غذا و دارو است.

کابوتو در 31 ژوئیه برای پادکست HHS با دکتر Moncef El-Salawi ، مشاور ارشد خارجی در زمینه تلاش برای واکسن ، مصاحبه کرد. کاپوتو ، دلسوز ال ساللاوی برای دموکرات ها و مقالات خبری انتقادی از دکتر ، گفت:

“من می دانم که باور کردن سخت است ، اما افرادی که شما را آزرده خاطر می کنند ، که از پس عملیات Warp Speed ​​برمی آیند و کار شگفت انگیز تاریخی که در جریان است ، تا 4 نوامبر واکسن نمی خواهند. من نمی خواهم اینجا درباره سیاست صحبت کنم ، اما 3 نوامبر. (نوامبر) یک روز مهم است. آنها به خاطر سیاست واکسن نمی خواهند ، آقا. “

___

جنیفر فارار ، محقق آسوشیتدپرس ، در این گزارش همکاری داشت.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه ما

حق چاپ © 2020 واشنگتن تایمز ، LLC.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

حقایق موجود در زمین در ویسکانسین رقابت سخت تری را بین ترامپ و بایدن رقم می زند

تجزیه و تحلیل: شاید بخاطر اینکه ندیدید جوزف آر بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *