Home / جدید ترین های دنیا / صدایی که توسط جو بایدن در اوکراین به بیرون درز کرد ، بسیار ویروسی شده است

صدایی که توسط جو بایدن در اوکراین به بیرون درز کرد ، بسیار ویروسی شده است


این ضبط شده ها یک بمب سیاسی نبود: مکالمات تلفنی آشکار بین جو بایدن و رئیس جمهور وقت اوکراین تا حد زیادی روایت بایدن از معاملات وی در اوکراین را تأیید می کند.

اما صدای متلاطمی که توسط قانونگذار اوکراینی روز پنجشنبه توسط مقامات آمریکایی توصیف شد به عنوان “یک عامل فعال روسی” که قصد داشت اطلاعات نادرست درباره بایدن را منتشر کند ، کشف شد ، با این حال توسط رئیس جمهور دونالد ترامپ و طرفدارانش برای ترویج تئوری های توطئه در مورد نامزد دموکرات توقیف شد. بر اساس تجزیه و تحلیل آسوشیتدپرس ، پست ها و فیلم های رسانه های اجتماعی در مورد این ضبط ها میلیون ها بار مشاهده شده است ، حتی اگر خود دولت ترامپ می گوید که به “روایت های دروغ و بی اساس” متکی است.

گسترش صدا در شبکه های اجتماعی نشان می دهد که علی رغم تلاش های فیس بوک ، یوتیوب و توییتر برای جلوگیری از چنین تداخلی ، چگونه عملیات خارجی با هدف تأثیرگذاری در انتخابات ایالات متحده هنوز به راحتی به آمریکایی ها می رسد.

بدون هیچ مدرکی مبنی بر دزدیده شدن یا کاملا ساختن ضبط شده های بسیار ویرایش شده ، آنها می توانستند از طریق سیاست های جدید شرکت های رسانه های اجتماعی برای جلوگیری از دخالت خارجی ها در انتخابات امسال ، پیشرفت کنند. و برخلاف سال 2016 ، زمانی که روسیه از حساب های جعلی شبکه های اجتماعی یا ربات ها برای راه اندازی یک کمپین اطلاعات نادرست استفاده کرد ، این بار توسط کاربران قانونی شبکه های اجتماعی آمریکایی به اشتراک گذاشته شده است.

بیشتر بخوانید:  دونالد ترامپ می گوید مایکل بلومبرگ با کمک مالی نقدی "در جستجوی کار" در دولت بایدن است

نینا یانکووی گفت: “این قطعاً یک کارزار تأثیرگذار است.” “این برای مخاطبی که تصویر کاملی ندارد ، گمراه کننده است.”

ضبط تماس های بایدن 2016 با رئیس جمهور وقت اوکراین با پترو Poroshenko در یک کنفرانس مطبوعاتی در ماه مه توسط آندره دیرکش پارلمان اوکراین ، فارغ التحصیل آکادمی جاسوسی مسکو که سال گذشته با وودی شخصی ترامپ ، رودی جولیانی ملاقات کرده بود ، ادعاهای بی اساس فساد را ملاقات کرد. بایدن و پسرش هانتر.

این پادکست به سرعت توسط چهره های محافظه کار از جمله پسر بزرگ ترامپ و رسانه های محافظه کار از طریق شبکه های اجتماعی برای تغذیه تئوری های توطئه آنلاین ، گمانه زنی ها و اطلاعات غلط در مورد نقش بایدن در اخراج دادستان کل اوکراین در زمان بیدن معاون رئیس جمهور پخش شد.

مقامات اطلاعاتی ایالات متحده ماه گذشته دركاش را در بیانیه ای متهم كردند كه وی را به كمك به تلاش های روسیه در تضعیف نامزدی بایدن متهم كرد. روز پنجشنبه ، وزارت خزانه داری دیركاش را مجازات كرد و بیش از یك دهه او را “مأمور فعال روس” خواند و وی را به علت انتشار “ادعاهای بی اساس” از رای دهندگان آمریكایی و تلاش برای تأثیرگذاری بر انتخابات مقصر دانست.

بیشتر بخوانید:  کریستوفر ری اهمیت تقلب در انتخابات را دست کم می گیرد زیرا موارد مشکوک آرا در پنسیلوانیا ، تگزاس پیدا شده است

نگرانی در مورد دیرکاچ مانع از فشار دادن ترامپ به ضبط صدا ، بازتوییت مجدد گزیده ای از این صدا و بعداً توئیت از شبکه خبری One America شد که “نوارهای رشوه بایدن” را تبلیغ می کرد.

بعید به نظر می رسد شرکت های رسانه های اجتماعی جلوی مطالب مشترک توسط سایت ها و کاربران اینترنتی معتبر و معتبر را بگیرند

برت شفر ، عضو رسانه و اطلاعات غیرقانونی دیجیتالی در ائتلاف برای تأمین دموکراسی ، یک اتاق فکر در واشنگتن ، گفت: “فرآیند داوری پیچیده تر می شود اگر یک رسانه واقعی شناخته شده ، یک کاربر واقعی آمریکایی یا یک کاربر واقعی باشد.”

اصل اتهامات مطرح شده توسط ترامپ و طرفداران وی این است که بایدن خواستار برکناری دادستان ارشد اوکراین ، ویکتور شوکین ، برای محافظت از شرکت گاز طبیعی بوریسما ، جایی که هانتر بایدن در هیئت مدیره آن نشسته بود ، از تحقیقات جنایی است.

در یک تماس تلفنی اصلاح شده که اکنون بصورت آنلاین در حال چرخش است ، بایدن به پوروشنکو گفت که پس از برکناری شوکین ، یک میلیارد دلار به کشور تعهد می کند.

اما نظریه های فساد بی اعتبار شد زیرا شوكن تحقیق فعالی در مورد هانتر بایدن انجام نداد و به همین دلیل جو بایدن در پی استیضاح شوكین نمایندگی موضع رسمی دولت اوباما ، متحدان غربی و بسیاری از افراد در اوكراين بود كه دادستان کل را نسبت به فساد نرم می دانستند. در آن زمان ، شوكین به دلیل قصور در پیگرداندن تیراندازانی كه به سمت معترضین كیف آتش گشودند ، با انتقادهای گسترده ای روبرو بود.

بیشتر بخوانید:  گروه های محافظه کار و کاتولیک قبل از اعلامیه رسمی دادگاه عالی از قاضی بارت حمایت می کنند

کمپین بایدن می گوید تماس ها را به شدت اصلاح شده می داند. تماس های تلفنی بایدن و Poroshenko به طور علنی فاش نشد ، اما دولت اوباما خلاصه ای از مذاکرات در سال 2016 را ارائه داد که شامل درخواست های ایالات متحده برای تعیین دادستان کل جدید بود. شوکین در مارس همان سال سرنگون شد.

استفان مور ، هنرمند صدا و مدرس دانشگاه نورث وسترن که کلیپ های در حال پخش در یوتیوب را مرور کرد ، به AP گفت که ضبط های ویرایش شده در فضای مجازی که بصورت آنلاین پخش می شوند با هم گروه شده اند و این احتمال را می دهد که صدا از کلمات و مکالمه ها بگذرد یا از بین رفته باشد. زمان بندی را تغییر دهید.

مور در یک ایمیل گفت: “هر کسی در زمینه صوتی می داند که ضبط صدا می تواند به شدت تغییر کند (حتی توسط شخصی که مهارت زیادی ندارد) به طریقی که معنی آنها را کاملا تغییر دهد.”

بیشتر بخوانید:  آدام: سرپرست امور خارجه کارولینا در این کار معاملات متد را انجام می دهد

با این وجود ، صدا به سرعت در شبکه های اجتماعی پخش شد و توسط سیاستمداران محافظه کاری مانند مایک هاکبی و برنامه های خبری مانند “فاکس و دوستان” انتخاب شد.

این ضبط ها بیش از 1.5 میلیون بار در دسته ای از فیلم های یوتیوب پخش شده است و دونالد ترامپ جونیور در یک ویدئو در وب سایت محافظه کار محبوب فیس بوک بن شاپیرو بیش از 5 میلیون دنبال کننده توییت کرده و بیش از 4 میلیون بار به آن گوش داده است. صفحه.

بر اساس تجزیه و تحلیل Zignal Labs ، شرکت نظارت بر شبکه های اجتماعی ، از ماه مه بیش از 117،000 ذکر از بایدن و صدا در توییتر گزارش شده است.

ریشه صدا مبهم است. دیرکش گفت که آنها از روزنامه نگاران تحقیق آمده اند ، اگرچه به احتمال زیاد توسط یک سرویس اطلاعاتی خارجی به سرقت رفته است. با این حال ، این برای نقض ممنوعیت جدید غول های فناوری در اطلاعات به خطر افتاده ، مانند ایمیل های سرقت شده دموکرات ها در سال 2016 کافی نیست.

در حالی که به شدت ویرایش شده است ، به نظر نمی رسد که ضبط شده ها کاملاً ساختگی باشد – به عنوان مثال سوابق کاخ سفید تأیید می کنند که بایدن و Poroshenko در همان روز ضبط صحبت کردند که ترامپ ماه گذشته بازتوییت کرد – با وجود اینکه توسط شخصیت های برجسته مورد استفاده قرار گرفت. اجتماعی برای تغذیه اطلاعات نادرست مربوط به انتخابات.

بیشتر بخوانید:  ترامپ احتمالاً مهار شب ها در انتخابات را به دست خواهد گرفت ، اما آیا او قادر به حفظ آن خواهد بود؟

به عنوان مثال یوتیوب گفت که ضبط های صوتی خط مشی را نقض نمی کند زیرا این شرکت فناوری قادر به تأیید به دست آوردن آنها از طریق دزدی دریایی نبود. کمپین بایدن از یوتیوب خواست که این ضبط ها را به این دلیل که برای گمراه کردن بینندگان دستکاری شده است ، حذف کند ، اما به گفته شخصی که با این درخواست آشنا بود ، این شرکت امتناع کرد و اصرار داشت نامش فاش نشود.

توییتر همچنین گفت که این صدا خط مشی های آن را نقض نمی کند زیرا مشخص نیست که این نوارها به طور غیرقانونی تهیه شده اند یا خیر. فیس بوک به درخواست نظر پاسخ نداد.

جانکووی؟ گفت این روزنه ای است که آشوبگران خارجی و محلی تمایل به بهره برداری قبل از روز انتخابات دارند.

وی گفت: “اگر اطلاعاتی در دست آمریکایی راست پیدا کنید ، می تواند از کنترل خارج شود و اخبار ملی را ظرف دو روز منتشر کند.”

مشترک شدن در خبرنامه روزانه ما

حق چاپ © 2020 واشنگتن تایمز ، LLC.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

ترامپ هنگام تبلیغات انتخاباتی در پنسیلوانیا امی کانی بارت را تبلیغ می کند

رئیس جمهور ترامپ شنبه شب با حمایت از طرفداران خود در پنسیلوانیا ، در میدان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *