Home / جدید ترین های دنیا / شکست: رئیس جمهور ترامپ تد کروز ، تام Cotton ، جاش هاولی و دیگران را به لیست نامزدهای Scottos اضافه می کند

شکست: رئیس جمهور ترامپ تد کروز ، تام Cotton ، جاش هاولی و دیگران را به لیست نامزدهای Scottos اضافه می کند

رئیس جمهور دونالد ترامپ روز چهارشنبه 20 نام به لیست قضات بالقوه دادگاه عالی اضافه كرد و لیستی را كه در ابتدا قبل از انتخابات 2016 ارائه كرده بود ، اضافه كرد.

ترامپ سه سناتور جمهوری خواه را به این لیست اضافه کرده است ، از جمله سناتور آرکانزاس ، تام Cotton ، سناتور تگزاس تد کروز ، و سناتور میسوری Josh Hawley. اعضای اصلی مانند قاضی مدار 7 امی ، امی کانی بارت و قاضی دادگاه دادگاه سوم ، تام هاردیمان در لیست باقی ماندند.

ترامپ اعلام کرد که لیست جدیدی را در ماه ژوئن منتشر خواهد کرد ، پس از دو تصمیم اسکاتوس ضربه ای به دولت او و محافظه کاران به طور کلی. (مرتبط: “دادگاه عالی مرا دوست ندارد” – حکم دادگاه عالی DACA درخواست ترامپ برای قاضی بیشتر را دوباره زنده می کند)

بیشتر بخوانید:  بررسی واقعی: آیا 7 نفر از اعضای Antiva به دلیل شروع آتش سوزی در مدفورد ، اورگان دستگیر شدند؟

این اعلامیه ترامپ در حالی رخ داد که طوفان رسانه ای بر سر آشکار شدن اعتراف ترامپ به وودوارد ، ستون نویس واشنگتن پست مبنی بر کم اهمیت جلوه دادن ویروس کرونا برای حفظ آرامش ، صورت گرفت. (مرتبط: “خیانت به مردم آمریکا”: بایدن با انتقاد از ترامپ روی نوارهای وودوارد)

وودوارد ضبط شده های منتخب از مصاحبه های خود با ترامپ از کتاب آینده خود در زمینه ریاست جمهوری ترامپ را با عنوان عصبانیت منتشر کرده است. ضبط های طولانی تر در آخر هفته در برنامه “60 دقیقه” منتشر می شود.

بیشتر بخوانید:  ترامپ قول داد قاضی جدید دیوان عالی کشور را "بدون تأخیر" معرفی کند

وودوارد در 19 مارس در مصاحبه ای با ترامپ گفت كه “بدیهی است فقط از آنچه در سوابق عمومی است ، محوری را طی كرده اید [coronavirus] خدای من ، گرانش تقریباً غیرقابل توصیف و غیرقابل توصیف است. وودوارد سپس از او پرسید که چرا شعارها تغییر کرده است؟

ترامپ در پاسخ گفت: “راستش با شما.” “من همیشه می خواستم آن را کوچک کنم. هنوز هم دوست دارم آن را کوچک کنم ، زیرا نمی خواهم وحشت ایجاد کنم.”

بیشتر بخوانید:  مک کانل می گوید سنا به دیوان عالی رای خواهد دادمنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

گرینزبورو در جهت شفافیت بیشتر با پلیس گام برمی دارد

گرینزبورو ، کارولینای شمالی (AP) – مقامات شهری در گرینزبورو ، کارولینای شمالی می گویند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *