Breaking News
Home / جدید ترین های دنیا / شکایت شیف توتس ویستلبلوور از یک مقام وزارت امنیت داخلی که قبلاً به دروغ گفتن به کنگره متهم شده بود

شکایت شیف توتس ویستلبلوور از یک مقام وزارت امنیت داخلی که قبلاً به دروغ گفتن به کنگره متهم شده بود

نماینده آدام شیف ، رئیس کمیته اطلاعات مجلس ، در حال تبلیغ یک شکایت افشاگری از یک مقام وزارت امنیت داخلی است که او را فقط در ماه گذشته متهم کرد که احتمالاً به کنگره در مورد فعالیت های جمع آوری اطلاعات این سازمان دروغ گفته است.

روز چهارشنبه ، شیف شکایتی مبنی بر افشاگری توسط برایان مورفی ، سرپرست وزارت اطلاعات و تجزیه و تحلیل ، صادر کرد و ادعا کرد که مقامات ارشد امنیت داخلی و کاخ سفید وی را تحت فشار قرار داده اند تا گزارش های اطلاعاتی مربوط به دخالت روسیه در انتخابات 2020 و همچنین مشارکت آنتیفا در اعتراضات عدالت اجتماعی را تغییر دهد. .

مورفی در شکایت خود ادعا کرد که در 1 آگوست به دلیل سال از درخواست های رهبران وزارت امنیت داخلی برای اصلاح گزارش های اطلاعاتی ، تنزل مقام داده است.

بیشتر بخوانید:  ترامپ می گوید ملت از دست دادن عدالت عزادار است

شیف در بیانیه ای روز چهارشنبه ، شیف گفت كه شكایت مورفی “ادعاهای جدی و نگران كننده ای را نشان می دهد كه مقامات ارشد كاخ سفید و وزارت امنیت داخلی به منظور بهره مندی سیاسی از رئیس جمهور ترامپ ، نادرست به دنبال سیاسی كردن ، دستكاری و كنترل اطلاعات اطلاعاتی بوده اند.” (مرتبط: تحلیل: تغییر بنیادی شیف در شفافیت)

وی گفت: “این ملت و امنیت آن را در معرض خطر جدی قرار می دهد.”

اظهارات شیف نشانگر تغییر موضع دموکرات ها است.

وی در بیانیه ای در تاریخ 3 آگوست اظهار داشت که “نگران” این است که مورفی “اطلاعات ناقص و احتمالاً گمراه کننده ای به کارمندان کمیسیون ارائه داده” در مورد فعالیت های جمع آوری اطلاعات شعبه اطلاعات و تجزیه و تحلیل DHS مربوط به اعتراضات در پورتلند و سایر شهرها.

بیشتر بخوانید:  سناتور جمهوری خواه س questionsال می کند که آیا حذف تلفن های همراه تیم مولر "تلاش عمدی و گسترده ای" بوده است؟

واشنگتن پست در تاریخ 30 ژوئیه گزارش داد که بخش مورفی گزارش های اطلاعاتی را توزیع کرده است که به اطلاعات مربوط به روزنامه نگار نیویورک تایمز و بنیامین ویتس ، یکی از اعضای موسسه بروکینگز استناد می کند.

نیویورک تایمز در تاریخ 1 آگوست گزارش داد که چاد ولف ، سرپرست سرپرست وزارت امنیت داخلی ، مورفی را در یک نقش اداری منصوب کرد.

بیشتر بخوانید:  هویر: مجلس نمایندگان باید پیش از تعطیلات ماه اکتبر ، لایحه COVID-19 را به رای بگذارد

شیف در مورد اینکه آیا او هنوز هم معتقد است مورفی به کمیته دروغ گفته یا نه گفت. دفتر وی به درخواست نظر پاسخ نداد.

وکلای مورفی در شکایت افشاگر داستان پست را “عمیقا ناقص” توصیف کردند.

در این شکایت آمده است: “به صراحت روشن ، گزارش های مطبوعاتی به شدت ناقص بودند و در بسیاری موارد حاوی ادعاهای کاملاً نادرستی بودند.”

بیشتر بخوانید:  کارمند سابق: کاخ سفید بررسی کتاب بولتون را سیاسی کرده است

در این شکایت آمده است که اداره اطلاعات و تجزیه و تحلیل “هرگز عمداً یا عمداً اطلاعاتی در مورد روزنامه نگاران جمع آوری نکرده است ، حداقل در حدی که آقای مورفی می دانسته یا مجاز به آن بوده است”.

به گفته مورفی ، وزارت امنیت میهن گزارش های موجود در دسترس عموم را ردیابی می کند اما “نه اجازه می خواست و نه در نظارت بر اطلاعات خصوصی روزنامه نگاران نقش داشت.”

در این شکایت همچنین آمده است که هرگونه جمع آوری اطلاعات درباره معترضین “با رعایت دقیق دستورالعمل های قانونی موجود انجام شده است”.

وكیل مورفی ، مارك زید ، گفت كه او از آنچه شیف در پیشنهاد گمراه كردن مورفی كمیته اطلاعات به چه چیزی اشاره كرده ، اطلاعی نداشته است.

بیشتر بخوانید:  صدایی که توسط جو بایدن در اوکراین به بیرون درز کرد ، بسیار ویروسی شده است

زید به بنیاد دیلی گفت: “صرف نظر از آنچه قبل از شرکت در نمایندگی مورفی اتفاق افتاده است ، تمرکز من بر این است که ادعاهای ارائه شده توسط مقامات نظارتی به درستی ، مستقل و منصفانه بررسی شوند و مشتریان افشاگر من به دلیل ادعای حسن نیت در مورد سوon رفتار ، مجازات نمی شوند.” اخبار کولر.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به طور آزاد در دسترس هر ناشر خبره ای است که می تواند مخاطبان زیادی را فراهم کند. برای فرصت های صدور مجوز محتوای اصلی ما ، لطفاً با [email protected] تماس بگیرید.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

اندرو وایزمن نظریه قایقرانی با قایق بادبانی ترامپ را به دفتر مشاور ویژه وارد کرد

به گفته نماینده ویلیام جی بارنت ، اندرو ویسمن ، دادستان ارشد رابرت مولر ، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *