Home / جدید ترین های دنیا / شکایت اخلاقی در مسابقه مجلس قبل از 3 نوامبر شنیده نخواهد شد

شکایت اخلاقی در مسابقه مجلس قبل از 3 نوامبر شنیده نخواهد شد

سانتافه ، نیومکزیکو (آسوشیتدپرس) – یک نامزد دموکرات برای عضویت در مجلس ایالتی شکایتی اخلاقی از رقیب فعلی خود مطرح کرد و قانونگذار را به عدم موفقیت در افشای تعارض منافع در قراردادهای بین یک موسسه آموزشی غیرانتفاعی که تأسیس کرده و آژانس های نگهداری از کودکان ، متهم کرد.

کارن ویتلاک روز دوشنبه نسخه هایی از قراردادها و فرم های افشای اطلاعات را منتشر کرد که نشان می دهد آنها نشان دهنده عدم موفقیت نماینده ربکا داو در نقش خود به عنوان قانونگذار مطابق قانون است.

داو می گوید که در مورد نقش خود به عنوان قانونگذار و مدیرعامل مرکز آموزش اپلتر که با آژانس های دولتی قرارداد بسته صریح است.

بیشتر بخوانید:  ترامپ متعهد شده است با آغاز رای گیری زود هنگام ویرجینیا را پیروز شود

این اتهامات کمتر از دو ماه قبل از انتخابات نوامبر است و کمیته اخلاق ایالتی در مورد شکایت تا پایان رای گیری تصمیم نخواهد گرفت.

اعضای بدون حقوق مجلس قانونگذاری در نیومکزیکو مرتباً لوایحی را پیشنهاد می کنند که ممکن است به نفع صنایعی باشد که در آن کار می کنند. اما این ایالت قوانینی علیه قانونگذاران وضع کرده است که به نفع آنها عمل می کند تا بهترین رای دهندگان.

مسئولان کمیته اخلاق با استناد به قانون گگ از اظهار نظر در مورد شکایت خودداری کردند. همچنین کمیسیون نمی تواند ظرف 60 روز پس از انتخابات در مورد شکایت از یک نامزد سیاسی حکم دهد.

بیشتر بخوانید:  وكالت: یوتا "خوش شانس زنده مانده" پس از شلیك پلیس به او متولد شد

سانی حقانی سخنگوی کمیساریای عالی پناهندگان پناهندگان گفت: “با مهر کردن مشروعیت کمیسیون قبل از انتخابات چیزی نمی توان گفت و این برای محافظت از احزاب است.”

داو گفت كه او علاقه سلطنتی به مركز آموزش Appletree كه سود او را فراهم می كند ندارد و ادارات دولتی كه در این ادعاها آمده است – اداره كودكان ، جوانان و خانواده ها و اداره آموزش عمومی – “می دانند كه من یك مقام منتخب هستم.”

اپلتر با ایالت قرارداد می بندد تا از فعالیتهای پس از مدرسه برای كودكان گرفته تا مراجعه به خانه برای والدین جدید و آینده در تلاش برای كاهش مصرف مواد مخدر و افزایش شیردهی.

بیشتر بخوانید:  رسانه ها چشم خود را از حملات "چپ تند" که به طور فزاینده ای تهاجمی به جمهوری خواهان بسته می شود ، می بندند.

داو گفت: “من كاملاً صادق و كاملاً شفاف عمل كرده ام ، زیرا اشتیاقم مرا به سمت ایجاد سازمانهای غیرانتفاعی سوق داده است ، كه عضو آن نیستم.” “بخشی از دلیل معرفی من دریافت خدمات بیشتر برای جامعه خود است.”

ویتلاک ، مددكار اجتماعی و لابی گر ، گفت كه داو در مورد جستجوی قرارداد برای مشاغلی كه قانونگذار یا یكی از اعضای خانواده آن منافع شخصی داشته باشد ، “قوانینی را نقض كرده است”.

ویتلاك در بیانیه ای گفت: “خدمات مراقبت از كودك و آموزش برای خانواده های این منطقه بسیار مهم است.” “در سراسر ایالت ، این ارائه دهندگان خدمات تقاضای مجموعه محدودی از بودجه دولت را دارند. داو با نقض قوانین در درخواست این قراردادها ، تخصیص این منابع به منطقه ما را به خطر انداخته است.”

بیشتر بخوانید:  دادگاه تجدیدنظر ایالات متحده در دنور تابعیت ساموآ آمریکا را می شنود

قراردادهای مرکز آموزش Appletree Whitlock ، و همچنین قراردادهای اضافی به دست آمده از آسوشیتدپرس ، نشان می دهد که داو و آژانس های شریک آن بارها تایید کرده اند که این شرکت هیچ تعارض منافع ندارد.

در قرارداد سال 2018 با اداره آموزش عمومی برای ارائه خدمات پس از مدرسه ، داو به عنوان مدیر عامل معرفی شد و تأیید کرد که این شرکت متعلق به قانونگذار یا یکی از اعضای خانواده نیست که “سود بیش از 20٪ دارد”.

بیشتر بخوانید:  کارولینای شمالی: جلسه حقوقی ترامپ علیرغم شیوع همه گیر

___

آتاناسیو عضو خبرنامه آسوشیتدپرس / گزارش ابتکار اخبار مربوط به کاخ ایالتی آمریکا است. گزارش برای آمریکا یک برنامه خدمات ملی غیرانتفاعی است که روزنامه نگاران را در اتاق خبرهای محلی قرار می دهد تا در مورد موضوعاتی که به آنها پرداخته نشده است گزارش دهند. Attanasio را در توییتر دنبال کنید.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه ما

حق چاپ © 2020 واشنگتن تایمز ، LLC.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

پس از امضای حکم فرماندار ، کایل ریتنهاوس با استرداد می جنگد

وکیگان ، ایلینوی – جوان 17 ساله متهم به قتل دو معترض در ویسکانسین در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *