Home / زندگی / شکاف بین دموکرات ها و جمهوری خواهان در مورد تسکین ویروس کرونا افزایش می یابد

شکاف بین دموکرات ها و جمهوری خواهان در مورد تسکین ویروس کرونا افزایش می یابد

وی گفت: “مpدیان چه مدت می توانند به افراد پرداخت كنند اگر آنها كار نكنند؟” از پل کوبریک ، محقق مقیم موسسه American Enterprise س Askال کرد. “من نمی دانم که چه مدت می توانید این کار را انجام دهید تا اتفاقی بیفتد. من هیچ اقتصادی را سراغ ندارم که بگوید این پایدار است.”

علت نگرانی در تاریخ 2 سپتامبر تأیید شد ، زمانی که دفتر بودجه کنگره کسری 3.3 تریلیون دلار برای سال مالی جاری پیش بینی کرد – بیش از سه برابر کسری سال قبل. افزایش مورد انتظار عمدتا نتیجه هزینه های صرف شده در زمینه رهایی از اپیدمی و رکود اقتصادی شدید است که باعث کاهش درآمد شده است.

بیشتر بخوانید:  Los 5 líderes garífunas siguen desaparecidos

بانک مرکزی عمان گفت که تا سال آینده بدهی عمومی از اندازه کل اقتصاد آمریکا فراتر خواهد رفت ، همانطور که با تولید ناخالص داخلی اندازه گیری می شود. تا سال 2023 ، بدهی به عنوان بخشی از اقتصاد ، همه سوابق را خواهد شکست – قرار دادن سلامت مالی بزرگترین ابرقدرت جهان در سرزمینی بدون محدودیت.

اکثر اقتصاددانان اتفاق نظر دارند که حداقل مقداری کمک اضافی در حال حاضر مورد نیاز است. آنها می گویند همه گیری زمان اشتباه برای رفع نگرانی های مالی طولانی مدت است.

بیشتر بخوانید:  مایا مور و جاناتان آیرونز: بیش از یک داستان عاشقانه

جوئل فریدمن ، معاون رئیس جمهور در امور مالی فدرال در مرکز اولویت های سیاست گذاری و بودجه با تمایل به لیبرال ، گفت: “این خطر واقعاً ناشی از کم کاری ، زیاد انجام ندادن است.” “اگر در کوتاه مدت برای کمک به مردم به اندازه کافی کار نکنید ، اقتصاد آسیب طولانی مدت خواهد دید که می تواند قابل توجه باشد.”

بیشتر بخوانید:  وزارت امنیت میهن می گوید که افراط گرایان سفیدپوست تهدیدی برای انتخابات هستند

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

ترامپ و مک کانل در مورد قانونی بودن قانون اساسی دیوان عالی عقب نشینی کردند

رئیس جمهور دونالد ترامپ و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (تراشه Somodevilla / گتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *