Home / آمریکا / شعله های آتش باعث آتش سوزی آتش نشانان در دریاچه شفر شده و دچار سوختگی و استنشاق دود می شود

شعله های آتش باعث آتش سوزی آتش نشانان در دریاچه شفر شده و دچار سوختگی و استنشاق دود می شود

شفر لیک ، کالیفرنیا – آتش سوزی بیش از ده تن از آتش نشانان کالیفرنیا را درگیر تلاش برای محافظت از ایستگاه آتش نشانی در کوههای ناهموار کرد ، بسیاری از آنها زخمی شدند. در جای دیگر ، هلی کوپترهای نظامی بیش از 150 نفر را که در جنگلی در حال سوختن گرفتار شده اند ، نجات داده اند.

سازمان جنگل های آمریكا اعلام كرد 14 آتش نشان در حالی كه شعله های آتش آنها را درگیر كرده و پناهگاه اضطراری را مستقر كرده و ایستگاه ناسیمانتو را در جنگل ملی لوس پدرس در ساحل مركزی این ایالت تخریب كرده اند. آنها دچار سوختگی و استنشاق دود شدند و سه نفر از آنها به بیمارستان در فرسنو منتقل شدند ، در حالی که وضعیت یکی از آنها وخیم بود.

نیوزوم هشدار می دهد که آتش نشان ها ، خانه های سراسر کالیفرنیا را تهدید می کند که “اوج” هنوز در انتظار نیست

این تلفات در حالی رخ داده است که بیش از دوازده آتش سوزی عمده در باد بیش از بیست آتش سوزی را در کالیفرنیای خشک درگیر کرده و مجبور به تخلیه تازه بعد از آخر هفته سوزناک روز کارگر شده است که شاهد حمل هوایی چشمگیر بیش از 200 نفر بود.

فرماندار گاوین نیوزوم گفت خلبانان با استفاده از عینک دید در شب و یافتن مکانی برای فرود قبل از طلوع صبح ، 164 نفر دیگر را از جنگل ملی سیرا بیرون کشیده اند و در حال تلاش برای نجات 17 نفر دیگر در روز سه شنبه هستند.

بیشتر بخوانید:  طوفان سالی ممکن است "سیل تاریخی" را به سواحل خلیج فارس برساند ، زیرا طوفان به ساحل می رود

نیوسوم با توصیف آتش سوزی ها به عنوان تاریخی گفت: “این جایی است که آموزش لحظه ای مطابقت دارد ، اما همیشه از افراد واقعی که کار واقعی انجام می دهند شجاعت ، ایمان و عزم راسخ است.”

یک آتش نشان با آتش سوزی نهر در Shaver Lake Community در شهرستان فرسنو ، کالیفرنیا ، دوشنبه ، 7 سپتامبر 2020 مبارزه می کند (عکس AP / نوح برگر)

کالیفرنیا با تقریباً 2.3 میلیون هکتار (930،800 هکتار) امسال سوخته رکورد زده است و بدترین قسمت از آتش سوزی تازه آغاز شده است.

رکورد قبلی این منطقه فقط دو سال پیش ثبت شده بود و شامل مرگبارترین آتش سوزی در تاریخ این ایالت بود که با خطوط برق آغاز شد و جامعه بهشت ​​را در بر گرفت و باعث کشته شدن 85 نفر شد.

آتش سوزی سال 2018 بزرگترین تأسیسات ایالتی ، Pacific Gas & Electric ، را مجبور کرد با قطع برق پیشگیرانه هنگامی که شرایط آتش سوزی بسیار خطرناک است ، از ورشکستگی و محافظت در برابر بلایای جدید جلوگیری کند.

قدرت خاموش کردن برنامه 172،000 مشتری در آخر هفته. انتظار می رود در شمال کالیفرنیا ، جایی که وزش باد شدید و خشک تا روز چهارشنبه انتظار می رود ، کاهش بیشتری داشته باشد.

بیشتر بخوانید:  کانیه وست می گوید تا زمانی که از معاملات آزاد نشود موسیقی جدیدی منتشر نخواهد کرد و خود را "موزه جدید" می نامد.

بیش از 14000 آتش نشان در سراسر ایالت در حال اطفاres حریق هستند. دو آتش سوزی از سه بزرگترین تاریخ این ایالت در منطقه خلیج سانفرانسیسکو آغاز شده است ، اگرچه پس از سه هفته آتش سوزی مهار شد.

کالیفرنیا تنها نبود: وزش باد شدید از طوفان و افزایش دمای هوا در آخر هفته در مناطقی از شمال غربی اقیانوس آرام باعث آتش سوزی شد و صدها هزار هکتار هکتار را سوزاند و شهر کوچک مالدن در شرق واشنگتن را ویران کرد.

در جنوب کالیفرنیا ، آتش سوزی در شهرستانهای لس آنجلس ، سن برناردینو و سن دیگو به وقوع پیوست و پیش بینی ها باعث می شد که بادهای بدنام سانتا آنا به این منطقه برسد. روز دوشنبه ، سازمان جنگل های ایالات متحده تصمیم به بستن هر هشت جنگل ملی در نیمه جنوبی ایالت و بستن اردوگاه های اردوگاه در سراسر استان گرفت.

در جنگل ملی سیرا در شرق فرسنو ، ده ها نفر از مسافران و کوهنوردان در Vermilion Valley Resort گرفتار هستند پس از اینکه تنها جاده در آن قرار گرفت – جاده باریکی که در امتداد یک شیب تند می پیچد – روز یکشنبه توسط آتش نهر بسته شد.

مدت زیادی قبل از طلوع سه شنبه ، صدای تیغه های هلی کوپتر در هوا پس از دو شب اضطراب در دود ، کیتلین مولر را بیدار کرد.

بیشتر بخوانید:  ترامپ می گوید ویتمر از میشیگان "هیچ مدرکی ندارد" پس از آن که "بزرگترین تهدید" برای ایالات متحده است

مولر گفت: “شاید تنها زمانی باشد که از شنیدن یک هلیکوپتر هیجان زده شده اید.” “تقریباً وقتی می بینید که آه می کشد احساس آرامش می کنید.”

35 عملیات نجات نظامی با آتش سوزی نهر در کالیفرنیا

او و دیگران مجبور شدند ماشین های خود را رها کنند و با هواپیما به فرسنو منتقل شدند ، جایی که یکی از دوستان و سه نفر از دوستانش او را تحویل گرفتند تا به سن دیگو برگردد.

آتش سوزی با سرعت استثنایی از میان جنگل ها عبور کرد و در آخر هفته در یک روز 15 مایل (24 کیلومتر) پیشروی کرد. از آغاز روز جمعه 254.4 مایل مربع (658.89 کیلومتر مربع) سوخته است. تاکنون تایید شده است که حدود 365 ساختمان ، از جمله حداقل 45 ساختمان ، تخریب شده و 5000 ساختمان دیگر تهدید شده اند.

Cressman’s General Store ، یک ایستگاه و ایستگاه بنزین محبوب برای بیش از یک قرن در نزدیکی دریاچه Shaver ، یک ضرر کامل بود. آتش سوزی جامعه کوهپایه های اوبری را بین دریاچه و فرسنو تهدید کرد.

استفاده از هلی کوپترهای نظامی برای نجات تعداد زیادی از غیرنظامیان برای روز دوم – پس از انتقال 214 نفر به محل امن پس از محاصره آتش توسط یک منطقه کمپینگ جنگلی در نزدیکی مخزن ماموت بول – روز شنبه – اگرچه بی سابقه نیست ، نادر است.

بیشتر بخوانید:  دادگاه تجدیدنظر دستور حمایت از مهاجران از السالوادور ، هائیتی ، سودان و نیکاراگوئه را لغو می کند

چار میلر ، استاد تجزیه و تحلیل محیط زیست در کالج پومونا که مطالب زیادی در مورد آتش سوزی نوشته است ، گفت که او فقط در هنگام طغیان ، زمانی که مردم باید از تنگه ها بیرون کشیده شوند ، نجات از این مقیاس را دیده است.

WASHINGTON ‘FIRESTORM’ 80٪ از یک شهر کوچک را نابود می کند زیرا آتش سوزی در شمال غربی اقیانوس آرام آغاز می شود

“این نمادی از سرعت حرکت آن آتش و همچنین جغرافیای فیزیکی آن محیط است ، یک راه ورود و یک راه خروج. برای رانندگی در آنجا وقتی هیچ چیزی نمی سوزد به اندازه کافی ترسناک است.” تا وقتی که شما یک فاجعه انسانی مطلق نمی خواهید ، مجبورید. سریع حرکت کن

استیو لور از سازمان جنگل های ایالات متحده از تصمیم عدم تعویض زودتر جنگل های ملی دفاع کرد.

لور گفت: “ما می توانیم خودمان را حدس بزنیم ، اما من می گویم که ما اوضاع را به راحتی نادیده گرفتیم. هنگامی که شما یک آتش سوزی دارید که در یک روز 15 مایل گسترش می یابد ، یک بعد از ظهر ، هیچ مدلی وجود ندارد. بنابراین ما می توانیم به این موارد نگاه کنیم و از آنها یاد بگیریم ،” اما آتش سوزی به گونه ای رفتار می کند که ما ندیده ایم. “

چندین مطالعه در سال های اخیر آتش سوزی های بزرگ در آمریکا را به گرم شدن کره زمین ناشی از سوزاندن ذغال سنگ ، نفت و گاز مرتبط کرده است ، به ویژه به دلیل اینکه تغییرات آب و هوایی باعث خشک شدن کالیفرنیا شده است. خشکسالی کالیفرنیا به معنای اشتعال پذیری بیشتر گیاهان است.

بیشتر بخوانید:  خانواده شوهر گمشده کارول باسکین در هنگام نمایش DWTS تبلیغاتی را پخش می کنند

برای اعمال FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

وی گفت: “فرکانس آتش سوزی های شدید در کالیفرنیا طی چهار دهه گذشته دو برابر شده است و عامل اصلی آن تأثیر گرم شدن روی سوخت های خشک است ، به این معنی که بارهای سوخت اکنون اغلب در سطح رکورد قرار دارند یا هنگام احتراق نزدیک به سطح رکورد هستند.” نوح دیفنبو ، دانشمند آب و هوا از دانشگاه استنفورد در ایمیل: “هنگامی که باد می وزد.”

گمان می رود آتش سوزی علت آتش سوزی آتش نشانان در منطقه دیدنی ساحلی بیگ سور باشد. آتش هفته ها در حال سوختن بود ، اما یک شب دو برابر شد.

پلیس در 19 آگوست یک مرد فرسنو را در نزدیکی نقطه آغاز آتش سوزی به اتهامات سوزاندن جنگل ها و کشت غیرقانونی ماری جوانا دستگیر کرد. او با وثیقه 2 میلیون دلار است.

___

من از Melee از لس آنجلس نام بردم. نویسندگان کریستوفر وبر ، فرانک بیکر و جان آنتزاک در لس آنجلس ، اولگا رودریگز و ژولیت ویلیامز در سانفرانسیسکو و ست بورنشتاین در واشنگتن در آسوشیتدپرس همکاری کردند.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *