Breaking News
Home / جدید ترین های دنیا / شعار مبارزات انتخاباتی “سازش برای بایدن” در حالی که دموکرات ها از چپ گرایان بی تفاوت رای می گیرند بسیار زیاد شده است

شعار مبارزات انتخاباتی “سازش برای بایدن” در حالی که دموکرات ها از چپ گرایان بی تفاوت رای می گیرند بسیار زیاد شده است


با ادامه شعارهای مبارزات انتخاباتی ، “سازش برای بایدن” دقیقاً “امید و تغییر” نیست ، اما طرفداران جوزف آر. بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری ، هشتگ هایی را که کمتر الهام می گیرند فشار می دهند تا اگر شور و شوق نیستند ، آرا progress مترقی را جمع کنند.

شما می توانید به شخصی بدون حمایت او رأی دهید. #SettleforBiden ، جان مونیتس ، رئیس شرکت تعاونی رسانه ای دموکراتیک The Hill of Roses ، در نامه ای خلاصه ای از مبارزات آنلاین را توییت کرد.

بیشتر بخوانید:  فعالان بلاروسی از سرکوب های اعتراضی لیست پلیس را تهیه می کنند

طرفداران سناتور دموکرات برنی سندرز از ورمونت و الیزابت وارن از ماساچوست با ایجاد یک حساب کاربری “بایدن تسویه حساب” در توییتر گفتند که آنها “در تلاشند حزب ما را در اطراف یک نامزد ناقص متحد کنند تا بتوانیم ترامپ را از سمت خود برکنار کنیم”.

یک دلیل: “از آنجا که C + از F بهتر است” ، می گوید: یادداشت بایدن.

تلاش ها با مترقیان برجسته ای مانند نماینده الكساندیا اوكاسیو-كورتز ، یك دموكرات نیویوركی همراه است ، كه به طور فزاینده ای در پشت بایدن در آنچه جمهوری خواهان استراتژی “اسب تروا” توصیف می كنند ، صف می كشید.

مت گتس نماینده جمهوری خواه روز یکشنبه در برنامه فاکس “انقلاب بعدی” با استیو هیلتون گفت: “جنبش بایدن شرط بندی است که بایدن توسط چپ های تندرو ناتوان است تا آنها مانند اسب تروا وارد شوند و آمریکا را نابود کنند.”

بیشتر بخوانید:  با نزدیک شدن به نبرد دادگاه عالی ، اد مارکی خواستار ثبت ماساچوست در پرونده Roe v. Wade است

آقای گیتس گفت: “دلیل استقرار مأموران در بایدن این است که آنها در برابر هرگونه دولت بالقوه بایدن مقابله خواهند کرد ، سیاستهایی را که در سانفرانسیسکو و در پورتلند و شیکاگو شکست خورده است معرفی می کنند ، و در سراسر کشور گسترش می یابند.”

آرم نور را پرتاب می کند. بنرهای حیاط کمپین “Biden Settlement” با قیمت 18.99 دلار در Etsy موجود است که لیست آنها را به عنوان “پرفروش ترین ها” معرفی می کند.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه ما

بیشتر بخوانید:  COVID-19 اضطراب مجله روز شکرگذاری مجازی Macy را مجبور می کندمنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

آمریکایی های آسیایی از جمهوری خواهان به دموکرات روی می آورند و آرمان های محافظه کارانه سیاست های هویتی را کنار می گذارند

سیاست های هویتی حزب دموکرات با نسل جدیدی از رای دهندگان آسیایی ، که آرمان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *