Home / جدید ترین های دنیا / شرکت های آمریکایی که به دنبال کاهش کارنامه قرمز هستند با تشکیل پرونده های قرمز و تأخیر مواجه می شوند

شرکت های آمریکایی که به دنبال کاهش کارنامه قرمز هستند با تشکیل پرونده های قرمز و تأخیر مواجه می شوند

واشنگتن (خبرگزاری فرانسه) – یک ناظر فدرال دریافت که شرکت هایی که به دنبال معافیت از مالیات رئیس جمهور دونالد ترامپ برای واردات فولاد و آلومینیوم هستند ، با تأخیرهای طولانی و کاغذ بازی های دست و پاگیر روبرو می شوند.

اداره پاسخگویی دولت ایالات متحده گزارش داد که وزارت بازرگانی ، تحت الشعاع شرکت هایی که برای جلوگیری از تعرفه ها در حال لابی گری هستند ، نتوانست مهلت خود را برای رسیدگی به حدود سه چهارم درخواست ها تحقق بخشد.

تجارت تقریباً یک پنجم درخواست ها را رد کرد ، قبل از اینکه مزایای تجدیدنظر را بسنجد ، زیرا مدارک ناقص بود یا حاوی اشتباهاتی بود.

بیشتر بخوانید:  کال کانینگهام ، نامزد مجلس سنا برای دموکرات ها ، گفت که "مایل نیست" واکسن ویروس کرونا را تزریق کند

تعاریف ترامپ از ابتدا بحث برانگیز بوده است. بر اساس یک ماده بندرت استفاده شده در قانون 1962 که واردات فولاد و آلومینیوم را به عنوان تهدیدی برای امنیت ملی ایالات متحده تعیین می کند ، ترامپ در سال 2018 تعرفه های 25٪ برای فولاد خارجی و 10٪ برای آلومینیوم وضع کرد. خارجی

شرکت های آمریکایی که به فولاد و آلومینیوم خارجی اعتماد می کردند ، در درجه اول با نشان دادن اینکه نمی توانند فلزات مورد نیاز خود را در ایالات متحده دریافت کنند ، مجاز به درمان بدون عوارض بودند.

در یک گزارش که اواخر روز سه شنبه منتشر شد ، دفتر پاسخگویی دولت گفت که وزارت بازرگانی 106،000 درخواست برای استثنا از حقوق گمرکی را تحت فشار قرار داده است – بسیار بیشتر از حد انتظار. بنا بر این که این وزارتخانه درمورد اینکه تولیدکنندگان آلومینیوم و فولاد در ایالات متحده به این درخواست اعتراض داشته باشند ، این اداره ظرف 60 تا 149 روز در مورد هر پرونده تصمیم گیری کند.

بیشتر بخوانید:  دونالد ترامپ و جو بایدن به مینه سوتا حمله کردند که یک میدان جنگ غیرمنتظره بود

اداره پاسخگویی دولت دریافت که 19000 درخواست “قبل از تصمیم گیری به دلیل اطلاعات نادرست یا ناقص” رد شده است. اداره پاسخگویی دولت گفت که تجارت سعی نکرده است بداند چرا بسیاری از برنامه ها نتوانسته اند معیارهای ارسال را برآورده کنند یا مشکل را برطرف کنند.

GAO دريافت كه در نهايت حدود دو سوم درخواست هاي امداد رساني تأييد شدند. اما تجارت در 79٪ موارد فولاد و 72٪ موارد آلومینیوم سررسید خود را از دست داد.

بیشتر بخوانید:  ترامپ پس از جنجال بر سر انتخابات ، آنتیفا ، به FBI Wray اعتماد نخواهد کرد

اداره پاسخگویی دولت از تجارت خواست تا بفهمد چرا بسیاری از شرکت ها در پر کردن مناسب مقاله ، گام برداشتن برای سرعت بخشیدن به روند تصمیم گیری و بررسی تأثیر تعرفه ها در بازارهای فلزات و شرکت های مصرف کننده فولاد و آلومینیوم گام بر نمی دارند.

سناتور دموکرات داگ جونز در آلاباما ، در بیانیه ای که با سناتور پت تامی تهیه شده است ، گفت: “یافته های GAO اعتبار آنچه هزاران شرکت در سراسر کشور شناخته اند را تأیید می کند: عجله دولت در تصویب تعرفه ها یک خرابکاری گران بود.” پنسیلوانیا ، و تام کارپر ، D. دل.

بیشتر بخوانید:  دموکرات ها تهدید می کنند ویلیام بار را به دلیل تحقیقات جان دورهام در روسیه اخراج خواهند کرد

جونز گفت که این روند “به سرعت تحت فشار قرار گرفت و انباشته شد ، و باعث شد شرکت های آمریکایی تعرفه هایی را که نباید بدهکار باشند بپردازند و ماه ها تلاش کنند تا ادعای خود را با مدار حل کنند.”

وزیر تجارت ، ویلبر راس ، در پاسخ به GAO در نامه ای گفت كه این وزارتخانه با این توصیه ها موافقت می كند و قبلاً برای حل مشكلات اوراق بهادار و تسریع در تصمیم گیری ها گام هایی برداشته است.

بیشتر بخوانید:  در حالی که جو بایدن هولیگان ها و سارقان را نکوهش می کند ، کمالا هریس همچنان به حمایت از گروه نجات جنایتکاران خشن مظنون ادامه می دهد.

در اکتبر گذشته ، سازمان نظارت بر تجارت داخلی از نحوه رسیدگی وزارت به درخواست های معافیت از حقوق گمرکی انتقاد کرد و گفت: عدم شفافیت “ظاهر تأثیر نامناسب” را ایجاد می کند.

بازرس كل بازرگاني دريافت كه مقامات وزارتخانه بدون ذكر مبادلات در سوابق رسمي ، با “اشخاص ذينفع” درمورد اين موارد گفتگو مي كنند. وی همچنین گفت: تجارت پس از شنیدن اعتراض طرفداران تعرفه ها ، دریافت معافیت را برای شرکت ها دشوار کرده است.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه ما

حق چاپ © 2020 واشنگتن تایمز ، LLC.منبع: جهان لینک

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/Ztlf6
clck.ru/QsmuY
u.nu/wgfuz
v.gd/EbiEUd
ulvis.net/MGA

About adminpbn

Check Also

پس از امضای حکم فرماندار ، کایل ریتنهاوس با استرداد می جنگد

وکیگان ، ایلینوی – جوان 17 ساله متهم به قتل دو معترض در ویسکانسین در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *