Breaking News
Home / جدید ترین های دنیا / شرکت دموکراتیک شاغل در کمپین بایدن با هدف حمله هکرهای روسی: گزارش

شرکت دموکراتیک شاغل در کمپین بایدن با هدف حمله هکرهای روسی: گزارش


رویترز روز پنجشنبه گزارش داد مایکروسافت به یک شرکت مشاور دموکراتیک که توسط کمپین ریاست جمهوری جوزف آر بایدن منعقد شده است ، اعلام کرده است که توسط هکرهای مظنون روسی هدف قرار گرفته است.

رویترز با استناد به سه نفر در جریان این موضوع گزارش داد که مایکروسافت اخیراً به SKDKnickerbocker اطلاع داده است که توسط “هکرهای مرتبط با دولت روسیه” هدف قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید:  دولت ایالت واشنگتن و دیگران به مرگ گینسبورگ پاسخ می دهند

آژانس خبری انگلیس اظهار داشت که تلاش های دزدی دریایی طی دو ماه گذشته انجام شده است. رویترز به نقل از شخصی آشنا با پاسخ این شرکت اظهار داشت که هکرها موفق نشده اند.

بر اساس این گزارش ، هکرها سعی کردند اهداف “فیشینگ” این شرکت را برای کشف رمزهای عبور خود و “سایر تلاش ها برای نقض شبکه SKDK” انجام دهند.

بیشتر بخوانید:  کاخ سفید به احترام روت بدر گینسبورگ ، قاضی فقید دادگاه عالی ، پرچم را به نصف کارمندان پایین می آورد

این شرکت در وب سایت خود اعلام کرد ، SKDKnickerbocker “افتخار می کند که عضوی از تیم بایدن است” ، که همچنین به داشتن مبارزات انتخاباتی برای دموکرات ها مانند باراک اوباما ، رئیس جمهور سابق و غیره ، افتخار می کند.

مایکروسافت SKDKnickerbocker هیچ واکنش فوری به این گزارش نداد. به گزارش رویترز ، دیمیتری پسکوف سخنگوی ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه ، این ادعاها را رد کرد و آنها را “مزخرف” توصیف کرد.

بیشتر بخوانید:  در محاصره: جاش هاولی ، سناتور جمهوری خواه ، لایحه ای را برای افزایش سطح افسران پلیس در میان فراخوان های متوقف کردن بودجه پلیس معرفی می کند

آژانس های اطلاعاتی و اجرای قانون فدرال پیش از این هکرهای روسی را برای نقض اهداف دموکرات ها در آستانه انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا ارزیابی کرده بودند که در نهایت آقای ترامپ پیروز شد.

دفتر سیا ماه گذشته گفت كه در حال ارزیابی است “روسیه در همین حال از طیف وسیعی از اقدامات برای بی اعتبار كردن آقای بایدن قبل از انتخابات نوامبر استفاده می كند.”

بیشتر بخوانید:  حمایت کامالا هریس از جیکوب بلیک اعتبار # MeToo را زیر سوال می برد

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

7 نفر برای تکمیل باقی مانده دوره جان لوئیس در کنگره رقابت کردند

آتلانتا (AP) – پس از اینکه جان لوئیس به مدت 34 سال در کنگره در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *