Home / زندگی / شبکه ایمنی آمریکا با طراحی رو به زوال است

شبکه ایمنی آمریکا با طراحی رو به زوال است

در حالی که سیاست های آشفته دولت به مزایای بیمه بیکاری اضطراری پایان داده است ، همه گیری میلیون ها نفر را از کار بیکار کرده است. خانواده های بیشتری چاره ای ندارند جز اینکه به برنامه های کمک های مردمی مانند کمک های موقت مختل به خانواده های نیازمند (TANF) روی آورند.

اما بر اساس کلیشه های نژادی ، جنسی و تحقیرآمیز طراحی شده ، برنامه بی رحمانه TANF اغلب بیش از آنکه به آنها کمک کند به افراد فقیر آسیب می رساند ، در حالی که تمبرهای رایج غذا و کمک های اجاره ای رشته های زیادی دارند و افراد بسیار کمی به آن دسترسی دارند.

در رقابت با رکود بزرگ ، بهداشت عمومی و بحران های اقتصادی یک شبکه ایمنی ناکارآمد را نشان داد. وخیم تر شدن ما را دعوت می کند تا یک شبکه ایمنی قوی را تضمین کنیم که امنیت اقتصادی را برای همه تضمین می کند. اما اول ، چگونه و چرا رهبران ملت ما ، از ابتدا ، سیستم را برای شکست ساختند؟

بیشتر بخوانید:  درس اشتباه ملت

قانون تاریخی تأمین اجتماعی در سال 1935 شامل برنامه های بازنشستگی و بیمه بیکاری و برنامه های کمک های مردمی از نوع رفاه اجتماعی بود که با روش های تنبیهی مورد آزمایش قرار گرفتند. دومی در مقابل دریافت مزایایی بسیار ناچیز به طور ناخواسته انگ زده می شود و مورد اهانت قرار می گیرد که فرار از فقر برای دریافت کنندگان تقریباً غیرممکن است. محرومیت از دسترسی برابر به افراد رنگین پوست و زنان ، محرومیت از مهاجران ، همراه با محدودیت های شدید زمانی ، شرایط سختگیرانه کار ، اقدامات کنترل سرزده ، و اختیارات غیرمجاز دولت باعث می شود که درآمد بسیاری از مردم برای پرداخت و تعیین اجاره بها نباشد. غذا روی میز است. اینها نقص طراحی نیستند. سیاست گذاران عمداً این سیستم ها را ایجاد کردند تا برای فقرا دردسر ایجاد کنند ، تا آنجا که ممکن است روند درخواست را تحقیرآمیز جلوه دهند و از دریافت کمک های مورد نیاز مردم جلوگیری کنند.

حدود 40 سال پیش ، پس از پیوستن جمهوری خواهان و دموکرات ها برای از بین بردن شبکه ایمنی ، همه چیز سخت تر شد. رئیس جمهور جمهوریخواه رونالد ریگان برنامه های کمک های مردمی را قطع کرد. رئیس جمهور دموکرات بیل کلینتون اعلام کرد که “دوران دولت بزرگ به پایان رسیده است” و قول داد “به تجملات پایان دهد همانطور که می دانیم” – در نتیجه میلیون ها زن و کودک از لیست ها اخراج می شوند. رئیس جمهور جمهوریخواه جورج دبلیو بوش تلاش کرد تا برنامه محبوب خود در زمینه تأمین اجتماعی را خصوصی کند. با تکرار “ملکه لاکچری” ریگان ، این اسطوره نژادپرستانه و نژادپرستانه که زنان سیاه پوست سیستم را برای خرید اتومبیل های لوکس و لباس های مارک دار دستکاری می کنند و “اصلاح” ناقص رفاه کلینتون را به حد منطقی می رسانند ، دولت ترامپ می خواهد شبکه ایمنی را به طور کامل خاتمه دهد. این کار به طور بی رحمانه ، به دنبال جستجوی کار توسط افرادی که به دنبال Medicaid یا تمبر مواد غذایی هستند ، پول بیشتری را قطع می کند و یک قانون به اصطلاح “حمل و نقل عمومی” را برای مجازات مهاجران متقاضی پشتیبانی نقدی اجرا می کند.منبع: جهان لینک

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/lPwdb
clck.ru/QtTuj
u.nu/f1q3w
v.gd/thQ8mo
ulvis.net/LPu

About adminpbn

Check Also

کلمبیایی ها به پلیس نظامی خود حمله می کنند

یک افسر پلیس پس از به آتش کشیدن در تظاهرات علیه خشونت پلیس در مدلین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *