Home / عمومی / شان هانیتی در واقع دموکرات ها را مسئول تیراندازی در OJ می داند

شان هانیتی در واقع دموکرات ها را مسئول تیراندازی در OJ می داند

شان هانتی پس از اطلاع از این تیراندازی های گسترده در مریلند ، هیچ وقت را به اتهام مقصر دانستن دموکرات ها تلف نکرد.

از پنجشنبه بعد از ظهر ، حداقل پنج نفر که در روزنامه روزنامه سرمایه در آناپولیس ، مریلند کار می کردند ، اعلام شد که کشته شده اند. جزئیات همچنان از تیراندازی مرگبار پدیدار می شود.

Media Matters ابتدا پاسخ هانیتی را گزارش داد و به معنای واقعی کلمه با استناد به آن:

“به هر حال ، ما اخبار فوری دریافت می کنیم که تیراندازی در Capital Gazette در آناپولیس ، مریلند انجام شده است و اکنون بالتیمور سان گزارش می دهد. بسیاری از مرگ ها نیز گزارش شده است و کلانتر می گوید بسیاری در یک حادثه تیراندازی در اتاق خبر کشته شده اند. آه ، غم و اندوه ، بسیار ترسناک ، حتی اگر مظنون دستگیر شده باشد ، به گفته شریف ، و ما همچنان به دنبال این داستان هستیم.

ناراحت کننده است که در این دنیا تعداد زیادی بیمار ، دیوانه و شر وجود دارد. واقعاً ناراحت کننده است می دانید ، تصور کنید که به سر کار می روید و این همان چیزی است که امروز با آن روبرو هستید ، یک فرد دیوانه وارد می شود – و من این موضوع را به بحث در مورد اسلحه تبدیل نمی کنم ، من می دانم که 30 ثانیه دیگر رسانه ها در آن مکان هستند. این نیست. همانطور که همیشه گفتم ، منظور من صادقانه است – من الان روزها است که می گویم اتفاق وحشتناکی به دلیل سخنرانی رخ خواهد داد. واقعاً [Rep.] ماکسین [Waters]؟ شما می خواهید مردم خلاق باشند – اوباما گفت: “با دوستان خود تماس بگیرید ، در چهره آنها قرار بگیرید.” وی گفت: “به چهره آنها بروید ، با آنها تماس بگیرید ، با دوستان خود تماس بگیرید ، معترضان را بیاورید و آنها را در رستوران ها و مراکز تجاری دنبال کنید” و هرجای دیگر او گفت.

می توانید صدا را اینجا بشنوید:

بیشتر بخوانید:  رئیس امنیت میهن در حزب جمهوری خواه نگران "خلا فزاینده رهبری" در وزارت امنیت میهن است

هانیتی به طور خاص به اظهارات واترز در آخر هفته گذشته اشاره داشت ، هنگامی که طرفداران ضد ترامپ را به اعتراض به کسانی که در دولت او بودند در یک تجمع در کالیفرنیا تشویق کرد. با این حال ، واترز قطعاً خشونت را در سخنان خود ، که مورد بررسی دقیق مقامات منتخب هر دو حزب قرار گرفت ، مشخص نکرد و هیچ مدرکی مبنی بر انگیزه تیراندازی روزنامه توسط هر آنچه واترز گفت ، وجود ندارد.

بیشتر بخوانید:  ترامپ ویدئویی از بایدن جعلی را که در حین عذرخواهی خود بایدن واقعی را خراب می کند ، منتشر کرد

نظرات واترز از آخر هفته اخبار منتشر شد مبنی بر اینکه از سارا هاكبی سندرز ، دبیر مطبوعات خواسته شد رستوران را ترك كند.

“بیایید اطمینان حاصل کنیم که هر کجا باید حضور پیدا کنیم. و اگر کسی را در آن رستوران ، در یک فروشگاه بزرگ ، در یک پمپ بنزین از آن قفل دیدید ، بیرون می روید و جمعیتی را تشکیل می دهید.” و فشار می دهید ، واترز گفت: “من به آنها گفتم که هنوز استقبال نکرده اند. حالا هرجایی ما باید بچه ها را به والدینشان گره بزنیم.

بیشتر بخوانید:  برنامه ریزی خانواده به دلیل قاعده سقط جنین از برنامه تنظیم خانواده فدرال خارج است

وی افزود: “ما از صدمه ای كه به این كودكان وارد شده است اطلاعی نداریم. تنها چیزی كه می دانیم این است كه آنها در قفس هستند. آنها در زندان هستند. آنها در زندان ها هستند. من اهمیتی نمی دهم كه آنها آن را چه نامیده می شوند ، این جایی است كه آنها هستند و آقای رئیس جمهور ، ما هر روز ، هر ساعت از روز ، هر كجا كه باشیم ، شما را می بینیم.” برای آگاهی دادن شما نمی توانید از این امر فرار کنید. “

بیشتر بخوانید:  7 مورد از ناراحت کننده ترین ادعاها در شکایت افشاگر علیه رئیس جمهور ترامپ

به همین ترتیب ، در اظهارات هانیتی ، هیچ اشاره ای به درخواست تحریک گرای راست ، میلو یاننوپولوس ، مبنی بر “شروع تیراندازی به روزنامه نگاران به محض مشاهده” نشد – بیانیه ای که وی در فیس بوک به طور علنی از آن دفاع کرد.

یاننوپولوس در فیس بوک گفت: “شما در شرف دیدن تعدادی از اخبار هستید که ادعا می کنند من مسئول الهام بخشیدن به قتل روزنامه نگاران هستم.” “حقیقت ، مثل همیشه ، عکس چیزی است که رسانه ها به شما می گویند.”

بیشتر بخوانید:  "ما آمریکا هستیم ، b * tch!" طبق گفته یک مقام ارشد کاخ سفید ، این دکترین ترامپ است

“من کوتوله ای را درباره” جوخه های مرگ هوشیار “به عنوان یک پاسخ * ویژه * به چند روزنامه نگار متخاصم که از من خواستند نظر بدهم ، به عنوان یک روش اساسی برای گفتن ،” متوقف کن “، ارسال کردم سپس آنها آن را پست کردند.” “متعجب از اینکه آنها تظاهر می کردند که هتک حرمت من را” تهدید “می کنند ، من این داستان ها را دوباره در اینستاگرام دوباره منتشر کردم تا آنها را مسخره کنم – و نشان دهم که جدی نیستم.”منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

در یک تصمیم 5-4 ، دادگاه عالی تلاشهای پرخاشگرانه اوهایو برای پاکسازی لیست رای دهندگان را تأیید کرد

روز دوشنبه ، دادگاه عالی ایالات متحده تلاش اوهایو برای پاکسازی لیست رای دهندگان را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *