Breaking News
Home / عمومی / سینتیا نیکسون خود را “سوسیالیست دموکرات” اعلام می کند: “به من قول بده”

سینتیا نیکسون خود را “سوسیالیست دموکرات” اعلام می کند: “به من قول بده”

بازیگری که کاندیدای فرمانداری نیویورک شد ، سینتیا نیکسون ، روز سه شنبه اعلام کرد که وی به عنوان “سوسیالیست دموکرات” نامزد می شود.

“بله. نیکسون گفت برخی از م institutionsسسات دیگر ، دموکراتهای شرکتی از این اصطلاح بسیار وحشتناک هستند ، اما اگر سوسیالیسم دموکراتیک به این معنی است که شما فکر می کنید مراقبت های بهداشتی ، مسکن ، تحصیلات و مواردی که برای پیشرفت نیاز داریم باید یک حق اساسی باشند تا یک امتیاز ، پس شما من را حساب کنید.” بیانیه به Politico.

در اوایل روز ، نیکسون در اعتراض اضطراری به کاندیدای دوم رئیس جمهور دونالد ترامپ برای دیوان عالی کشور که جایگزین قاضی بازنشسته آنتونی کندی می شود ، به سازمان ها و فعالان طرفدار انتخاب در پارک اتحادیه میدان منهتن پیوست. برت کاواناو ، منتخب ترامپ ، قاضی دادگاه تجدیدنظر ایالات متحده برای دادگاه منطقه ای کلمبیا با سابقه دادگاه در مورد اشتیاق به حقوق سقط جنین است.

بیشتر بخوانید:  رئیس امنیت میهن در حزب جمهوری خواه نگران "خلا فزاینده رهبری" در وزارت امنیت میهن است

در مخالفت با سال 2017 ، کاواناو استدلال کرد که کمک به یک نوجوان بازداشت شده در سقط جنین در تشخیص “منافع مجاز دولت در حمایت از زندگی جنین ، محافظت از منافع صغیر و تسهیل سقط جنین” ناکام خواهد ماند. کاواناو همچنین با بی طرفی خالص مخالفت کرد و سابقه طولانی ای در حکم خلاف مقررات زیست محیطی دارد. طرفداران حق انتخاب نگران آینده Roe در مقابل Wade ، حکم برجسته 1973 دادگاه عالی که قانونی بودن سقط جنین در سراسر ایالات متحده و بحث برانگیزترین پرونده حقوقی در آمریکا در نیم قرن گذشته است ، که “برای ارسال نامه به مقامات منتخب ما” سازمان یافته بود ما برای جلوگیری از این فیلتر کردن هر کاری که لازم است انجام خواهیم داد. ”مدیر عامل و بنیانگذار #VOTEPROCHOICE ، هیدی سیک گفت.

وی گفت: “معرفی برت کاوانو به دیوان عالی کشور تهدیدی جدی و جدی برای آزادی های ما است.” “اشتباه نکنید. او یک قاضی محافظه کار ضد انتخاب است که رو علیه وید را برکنار خواهد کرد.”

بیشتر بخوانید:  بخوانید: بیانیه مشترک رئیس جمهور دونالد ترامپ و کیم جونگ اون در اجلاس سنگاپور

نیکسون روز سه شنبه صدای سک را تکرار کرد.

دیروز شاهد معرفی برت کاواناو برای دیوان عالی کشور بودیم. در صورت تأیید ، می توان اطمینان داشت که پرونده Roe v. Wade یا در حالت تعلیق خواهد بود یا وارونه. “

در برخی مناطق اطراف کشور ، دسترسی به سقط جنین از طریق نخ متوقف شده است. در ماه مارس ، فرماندار می سی سی پی ، فیل بریانت (سمت راست) لایحه ای را منع سقط جنین پس از 15 هفته امضا کرد – پایان دو ماه قبل از آنچه دیوان عالی کشور تعیین کرده بود ، در Roe v Wade ، تاریخ پایان پذیرفتنی قابل قبول. بیش از 20 ایالت پس از 20 هفته قوانین مشابهی را در مورد ممنوعیت سقط جنین تصویب کرده اند و برخی دیگر نیز محدودیت های مشابه را در نظر می گیرند.

اگر Roe در مقابل Wade در پرونده دادگاه عالی آینده لغو شود ، ایالات باید به طور جداگانه قانونی بودن و قابلیت سقط جنین را تعیین کنند. در حالی که خدمات در ایالت های آبی به احتمال زیاد دست نخورده باقی خواهند ماند ، اما احتمالاً در ایالت هایی مانند می سی سی پی و آلاباما که سقط جنین در آنها از قبل محدود شده است ، آسیب خواهند دید.

بیشتر بخوانید:  در یک تصمیم 5-4 ، دادگاه عالی تلاشهای پرخاشگرانه اوهایو برای پاکسازی لیست رای دهندگان را تأیید کرد

از نظر نیکسون ، سقط جنین و حقوق تولید مثل یک مسئله شخصی است. در اعتراض روز سه شنبه ، او فاش کرد که مادرش در نیویورک سقط جنین کرده است که این امر غیرقانونی بوده است.

نیکسون با اشاره به مادرش گفت: “وقتی من به اندازه کافی بزرگ شدم ، او مطمئن شد که این حرف را به من می گوید.” “صحبت کردن در مورد او برای او دشوار بود. او جزئیات زیادی به من نداد ، اما برای او بسیار مهم بود که به من بگوید سقط کرده ، این کار غیرقانونی است و یک تجربه بسیار وحشتناک است.”

بیشتر بخوانید:  گراسلی می گوید که از گزارش مولر پشتیبانی می کند

نامزد فرماندار نیویورک گفت که او امروز “بسیار” در مورد مادرش فکر می کند. نیکسون در حالی که آویز لباس را از کیف خود بیرون کشید ، گفت: “وقتی کمد لباسم را باز کردم ، چیزی توجه من را جلب کرد که به طرز متفاوتی از آنچه دیروز اتفاق افتاد ، مرا شوکه کرد.” (رابطه کت مدتهاست که نمادی از طول ناامیدکننده ای است که زنان برای خاتمه دادن به بارداری در دوران قبل از رو و در مقابل وید انجام می دادند.)

نیکسون در حالی که قفسه کت را در دست داشت ، گفت: “به همین دلیل ما باید جهنم جنگ کنیم – در نیویورک و سراسر کشور.” “ما باید بجنگیم تا رو در مقابل وید حفظ کنیم تا هیچ زنی احساس کند مجبور نیست از چنین چیزی دوباره روی خودش استفاده کند.”

با وجود نگرانی های طرفدار انتخاب ، کاوانو هرگز به صراحت اعلام نکرد که می خواهد پرونده Roe در مقابل Wade لغو شود – هرچند او نیز از این تصمیم حمایت نکرد. وی در یک جلسه دادرسی تأیید دادگاه DC در سال 2006 ، گفت که “با تمام وجود و به طور کامل پرونده Roe v. Wade را دنبال خواهد کرد.”

بیشتر بخوانید:  شان هانیتی در واقع دموکرات ها را مسئول تیراندازی در OJ می داند

سازمان های ضد سقط جنین از نامزدی کاوانو برای بالاترین دادگاه کشور تمجید کردند.

نانسی نورثوپ از مرکز حقوق تولید مثل در بیانیه ای پست الکترونیکی گفت: “امروز ، با معرفی قاضی کاواناو ، رئیس جمهور قرار است به قول خود مبنی بر عقب نشینی از رو عمل کند.”

گروه ضد سقط جنین سوزان بی. آنتونی لیست: «قاضی كاواناو قانونی حقوقی باتجربه و اصولی است كه سابقه زیادی در حمایت از حقوق زندگی و حقوق اساسی دارد ، كه دیدگاه وی در مورد گارزا در مقابل هارگان و Priests for Life Against HHS

در پوشش Azi Ramirez شرکت کرده است.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

در یک تصمیم 5-4 ، دادگاه عالی تلاشهای پرخاشگرانه اوهایو برای پاکسازی لیست رای دهندگان را تأیید کرد

روز دوشنبه ، دادگاه عالی ایالات متحده تلاش اوهایو برای پاکسازی لیست رای دهندگان را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *