Home / آمریکا / سوابق وزارت دادگستری نشان می دهد که اعضای تیم مولر در تحقیقات ترامپ تلفن ها را پاک می کردند

سوابق وزارت دادگستری نشان می دهد که اعضای تیم مولر در تحقیقات ترامپ تلفن ها را پاک می کردند

سوابق اخیر وزارت دادگستری نشان می دهد که تلفن های همراه بسیاری از افراد در تیم تحقیق رابرت مولر ، مشاور ویژه وقت ، به دلایل مختلف در طول تحقیقات “پاک” شده است.

سوابق نشان می دهد که حداقل دوازده تلفن به دلیل رمزهای عبور فراموش شده ، آسیب دیدگی غیرقابل جبران صفحه ، از بین رفتن دستگاه ، حذف عمدی یا دلایل دیگر ، اطلاعات را پاک کرده اند – و این قبل از اینکه دفتر بازرس کل OIG مدیریت کند ، اعلام شد. بررسی سخت افزار.

این اسناد نشان می دهد که اندرو ویزمن ، معاون مولر ، پس از وارد کردن رمز عبور اشتباه در مارس 2018 ، “به طور تصادفی” تلفن خود را دو بار “پاک کرد.”

این اسناد پس از دادخواست از طرف گروه ناظر محافظه کار Godesal Watch فاش شد. اولین بار توسط شان دیویس از فدرال رزرو گزارش شد.

بیشتر بخوانید:  پیوستن آدریان پیترسون به شیرها باعث می شود که یک هم تیمی جدیدش به اشتراک بگذارد: "من خیلی ترسیده بودم"

سوابق نشان می دهد که تلفن وکیل گرگ آندرس نیز به دلیل فراموش کردن رمز عبور پاک شده است. آنها می گویند تلفن های كایل فرنی معاون مولر و راش اتكینسون پس از ورود چندین بار به رمز عبور اشتباه ، به اشتباه پاک شد.

سوابق می گویند که تلفن IG متعلق به وکیل FBI ، لیزا پیج – که پیام های ضد ترامپ وی با مأمور FBI ، پیتر استروک ، محققان را متهم می کرد – با تحویل IGO ، کارخانه تنظیم مجدد شد.

مقامات دیگری که نام آنها پنهان مانده است ، ادعا می کنند که آنها ناخواسته تلفن های خود را به تنظیمات کارخانه بازگردانده و همه گزارش های تماس را حذف کرده اند.

در کنار نام شخصی که در حال تجدید نظر بود ، این گزارش می گوید: “تلفن در حالت هواپیما بود ، هیچ رمز عبوری ارائه نشد و داده ها قابل بازیابی نیستند ، بنابراین باید پاک شوند.”

بیشتر بخوانید:  نماینده برایان مست: هرگز 12 سپتامبر 2001 و پاسخ ما در برابر ترور 11 سپتامبر را فراموش نکنید

تحقیقات مولر هیچ مدرکی درباره توطئه جنایی یا هماهنگی بین ستاد انتخاباتی ترامپ و مقامات روسی در جریان انتخابات به دست نیاورد ، اگرچه نشان داد که دولت روسیه “به طور گسترده و منظم در انتخابات ریاست جمهوری 2016 دخالت کرد.” به این سوال که آیا ترامپ جلوی عدالت را گرفته است پاسخی داده نشد ، اما وی اظهار داشت که گزارش نهایی “تبرئه نمی کند”. [Trump]در مورد این موضوع

IGO تحقیق در مورد سوگیری احتمالی منشأ تحقیقات روسیه را آغاز کرده است ، اما مشخص کرده است که FBI سیاست های مربوط به آغاز تحقیقات سیاسی انفجاری را رعایت کرده است. با این حال ، دفتر بازرس کل “نگرانی های قابل توجهی در مورد چگونگی انجام و نظارت بر برخی از جنبه های تحقیق” ذکر کرد.

بیشتر بخوانید:  دیوید لیمبو: ترامپ در ماه نوامبر پیروز خواهد شد - به همین دلیل من این گفته جسورانه را باور دارم

دورهام قصد دارد به یافته های IG در مورد منشأ تحقیقات روسیه دسترسی پیدا کند

به طور خاص ، این گزارش نتیجه گرفت که محققان هیچ سو m رفتار عمدی یا سوگیری سیاسی در مورد شروع تحقیقات و تلاش برای به دست آوردن حکم جنجالی تحت قانون نظارت بر اطلاعات خارجی (FISA) برای نظارت بر کارتر پیج ، مشاور مبارزات انتخاباتی ترامپ در ماه های اول تحقیقات ، پیدا نکردند.

همین گزارش همچنین FBI را در مورد چندین خطا در روند درخواست ، نادرست معرفی کرده است. تحقیقات IG حداقل 17 “خطا و حذفی قابل توجه” را در برنامه های این صفحه شناسایی کرده و گفته است که آنها حسابرسی جدیدی را در روند نظارت بر نظارت اطلاعات خارجی (FISA) آغاز می کنند. مایکل هوروویتز و محققان وی بعضاً به شدت از اداره دفتر در پرونده انتقاد کرده اند ، از جمله عدم اشتراک اطلاعاتی که ادعاهای موجود در این اسناد را تخریب می کند.

بیشتر بخوانید:  کلز ، ستاره فیلم "Too Hot to Handle" می گوید که شهرت واقعیت او را متعجب کرده است

دادستان کل بیل بار علناً با یافته های همکارش بازرس مایکل هوروویتز مخالفت کرد.

بار می گوید هزینه های دورهمی بیشتری امکان پذیر است

در آن زمان ، بار در بیانیه ای نظرات ترامپ را مبنی بر ناعادلانه بودن تحقیقات اولیه و آغاز آن بر اساس “کمترین سو susp ظن” به اشتراک گذاشت.

بار گفت: “گزارش بازرس كل اكنون نشان مي دهد كه FBI تحقيقات سرزده اي را درباره كارزار رياست جمهوري آمريكا در مورد كوچك ترين سوicion ظن آغاز كرده است كه از نظر من براي توجيه گام هاي برداشته شده كافي نبود.”

بیشتر بخوانید:  نیوت گینگریچ: کمالا هریس شدیدترین کاندیدای معاون ریاست جمهوری در تاریخ ایالات متحده است

جان دادام ، دادستان کل ایالات متحده ، که بار در ماه مه 2019 مأمور کرد تحقیقات خود را در مورد ریشه تحقیقات روسیه انجام دهد ، نیز با یافته های هوروویتز مخالف بود.

دورهام در بیانیه ای گفت: “براساس شواهد جمع آوری شده تاكنون ، و در حالی كه تحقیقات ما هنوز ادامه دارد ، ماه گذشته بازرس كل به ما اطلاع داد كه ما با برخی از نتیجه گیری های گزارش در مورد سیگنال و نحوه گشودن پرونده FBI موافق نیستیم.” بیانیه.

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

بار پس از اولین اتهام کیفری علیه وکیل سابق FBI کوین کلیسمیت در ماه گذشته ، این هفته گفت که “ممکن است” اتهامات بیشتری از تحقیقات دورهام وجود داشته باشد.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *