Breaking News
Home / جدید ترین های دنیا / سناتورها از گوگل س questionال می کنند که آیا تهدیدات علیه فدراسیون موارد نقض ضد انحصار را نشان می دهد؟

سناتورها از گوگل س questionال می کنند که آیا تهدیدات علیه فدراسیون موارد نقض ضد انحصار را نشان می دهد؟


جمهوری خواهان در مجلس سنا روز سه شنبه از گوگل در مورد تسلط خود در تبلیغات آنلاین و اینکه آیا تهدید به شیطان پرستی در سایت نظرات فدرال س evidenceال کرده است که بیگ تک قانون قانون ضد انحصاری را نقض کرده است سوال کردند.

گوگل تهدید کرد که اوایل سال جاری فدرالیست را از سیستم تبلیغات خود حذف خواهد کرد اما پس از تغییر وب سایت محافظه کار در بخش نظرات ، عقب نشینی کرد.

سناتور مایک لی ، جمهوری خواه از یوتا و رئیس کمیته فرعی ضد انحصار ، از دون هریسون از گوگل در مورد اینکه آیا تمایل شرکت وی برای تقویت قدرت فدرالیسم نوع تاکتیک های خشن مورد استفاده توسط انحصارگر را سال کرده است ، سوال کرد.

“یک شرکت خصوصی که نسبت به اساسنامه خود سانسور می کند ، نقض قوانین ضد انحصاری تلقی نمی شود ، با این حال ، همانطور که در نامه خود به شرکت شما در مورد این موضوع نشان دادم ، آیا این رفتار دلیلی بر قدرت بازار نیست؟” آقای لی پرسید. “به عبارت دیگر ، چرا یک شرکت می خواهد با مشتریان خود اینگونه رفتار کند ، مگر اینکه اطمینان داشته باشد که مشتریانش هیچ جایگزین مناسبی ندارند؟”

بیشتر بخوانید:  قاضی: یک مرد عراقی در سال 2006 به قتل متهم شد ، بنابراین او همچنان در زندان است

آقای هریسون ، رئیس مشارکت های جهانی و توسعه تجارت گوگل ، در پاسخ گفت فدرالیست از انتقال تجارت خود به جای دیگر استقبال می کند.

هریسون گفت: “ناشران مانند فدرالیست گزینه های زیادی برای نحوه کسب درآمد از محتوای خود دارند.” فدرالیست در واقع از 30 ابزار مختلف استفاده می کند. “ناشران برای کمک به درآمدزایی از محتوای خود ابزاری را خریداری می کنند ، بنابراین اگر از نحوه ارائه خدمات ما راضی نباشد ، او گزینه های زیادی دارد.”

پس از آقای لی ، سناتور جاش هاولی ، جمهوری خواه از میسوری ، نیز مدیر Google را در مورد سیاست های خود در قبال فدرالیست ها تحت فشار قرار داد. تصمیم آقای لی برای تحقیق در مورد سوگیری تعصبی گوگل علیه محافظه کاران در جلسه دادگاه به دنبال انتقاد متحدین از آقای هاولی مبنی بر امتناع آقای لی از معامله رو در رو با بیگ تک.

بیشتر بخوانید:  دموکرات ها تهدید می کنند ویلیام بار را به دلیل تحقیقات جان دورهام در روسیه اخراج خواهند کرد

در ماه ژوئن ، تاکر کارلسون ، شخصیت فاکس نیوز ، آقای لی را به نادیده گرفتن شرکت های بزرگ فناوری پایمال کردن حقوق آمریکایی ها و خواستار انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان در یوتا و مجبور کردن وی به کار در انتخابات بعدی متهم کرد. آقای لی با بیانیه ای طولانی که در وب سایت وی منتشر شده و خط به خط از پخش آقای کارلسون خطاهای ادعایی را رد کرد ، به انتقادات آقای کارلسون در هوا پرداخت.

روز سه شنبه ، آقای لی گفت که او نمی خواهد از پلت فرم ضد انحصاری برای جلوگیری از شکایات غیرمرتبط گوگل استفاده کند زیرا شکایت از مجلس نمایندگان دموکرات در جلسه دادرسی قبلی با حضور مدیر عامل گوگل سوندار پیچای.

بیشتر بخوانید:  کمک های ActBlue به اوج خود رسید زیرا مرگ گینسبورگ به تلاش های جمع آوری کمک های مالی دموکرات ها دامن زد

آقای لی در جلسه روز سه شنبه گفت: “تلاش برای استفاده مجدد از قانون ضد انحصاری در برنامه عدالت اجتماعی ده ها پیامد ناخواسته به دنبال خواهد داشت كه اقتصاد ما را برای چندین نسل فلج خواهد كرد.” البته در این اعتقاد که “بزرگ بد است” فقط برای شرکت ها اعمال می شود و نه برای دیوان سالاری دولت ریاکاری دارد.

آقای لی قبلاً به واشنگتن تایمز گفته بود كه اعتقاد ندارد كه “دكترین ارزش سهام اینترنت” روش درستی برای مهار شركتهای بزرگ فناوری است ، اما به هر حال یك رژیم ضد انحصاری جدید می تواند به آن سمت برود.

شور ضد انحصارى در برابر Google محدود به یك طرف نیست. مجلس نمایندگان دموکرات ، پس از استماع ضد انحصاری با رهبران گوگل ، فیس بوک ، آمازون و اپل ، در حال کار بر روی ایجاد پیشنهاداتی برای اصلاح قانون ضد انحصاری است. نماینده دیوید سسیلین ، یک دموکرات از رود آیلند ، در اوایل ماه جاری گفت که کمیته فرعی ضد انحصاری مجلس که وی ریاست آن را بر عهده دارد ، در گزارش آینده “اصلاح” قوانین ضد انحصاری را توصیه می کند.

بیشتر بخوانید:  مشاور ارشد اقتصادی پیشین ترامپ گفته است مطمئن نیست که چه کسی در سال 2020 رأی خواهد داد

سسیلین گفت: قانونگذاری كه از طرف دموكرات های مجلس نمایندگان انجام می شود ، ممکن است به دنبال این باشد كه شركت های بزرگ فناوری صاحب سیستم عامل های بزرگ رسانه های اجتماعی شوند ، به روشی مشابه نحوه مشاهده قانون بانك-استیگال در سال 1933 از خدمات بانكی ، باعث جدا شدن بانك های تجاری و سرمایه گذاری.

در جلسه روز سه شنبه ، آقای هریسون به دنبال این بود كه قانونگذاران را متقاعد كند كه هیچ رقبایی در فضای تبلیغات دیجیتال گوگل وجود ندارد.

آقای هریسون در جلسه گفت: “فضای adtech شلوغ و رقابتی است.” “ما با Adobe ، Amazon ، AT&T ، Comcast ، Facebook ، News Corporation ، Oracle و Verizon و همچنین رهبرانی مانند Index Exchange ، Magnite ، MediaMath ، OpenX ، The Trade Desk و بسیاری دیگر رقابت می کنیم.”

بیشتر بخوانید:  AOC و Marjorie Taylor Greene در نبردی آتشین در توییتر با یکدیگر توهین می کنند

دفاعیات هریسون از شرکت خود ممکن است گوش شنوا نباشد زیرا سر و صدای اقدامات ضد انحصاری جدید علیه گوگل در واشنگتن از سراسر دولت افزایش می یابد. وزارت دادگستری در حال کار بر روی پرونده ضد انحصاری علیه Alphabet ، شرکت مادر گوگل است و بنا به گزارش ها ، اوایل ماه جاری قصد دارد اتهاماتی را تشکیل دهد. ایالت های جداگانه ای نیز اقدامات قانونی علیه Google را مورد بررسی قرار داده اند و آریزونا در اوایل سال جاری به دلیل فریب کاربران و استفاده از اقدامات غیرمنصفانه تجاری برای دسترسی به داده های موقعیت مکانی کاربران ، از Google شکایت کرد.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

مبارزات انتخاباتی ترامپ می گوید جو بایدن از درخواست بررسی گوش های خود قبل از بحث خودداری می کند

مبارزات انتخاباتی ترامپ گفت که جوزف بایدن ، دموکرات ، پیش از اولین مناظره ریاست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *