Breaking News
Home / عمومی / ست گروسمن ، نامزد جمهوری خواهان برای کنگره در نیوجرسی ، می گوید: “تنوع یک سری مزخرفات است.”

ست گروسمن ، نامزد جمهوری خواهان برای کنگره در نیوجرسی ، می گوید: “تنوع یک سری مزخرفات است.”

یک کاندیدای جمهوری خواه برای کنگره در انتخابات میان دوره ای 2018 با تأیید اعتقاد جنجالی وی مبنی بر اینکه “تنوع یک مشت مزخرف است” با دوربین ضبط شد.

ست گروسمن پیروز غافلگیرکننده هرش سینگ تاجر رقیب در نبرد مقدماتی جمهوری خواهان برای دومین منطقه کنگره نیوجرسی بود. به گزارش روزنامه دیلی بیست ، کمیته مبارزات انتخاباتی کنگره دموکرات “فرصتی عالی” برای بازپس گیری کرسی اشغال شده توسط نماینده جمهوری خواه فرانک لوبیوندو می بیند.

اکنون آنها می توانند به لطف Super PAC American Bridge 21st Centre ، ناظر لیبرالی که فیلم هایی از گروسمان را اتخاذ کرد که نظرات نژادپرستانه خود را در مجمع مبارزات انتخاباتی بهار به فیلادلفیا سquال می کند ، شانس بیشتری داشته باشند.

بیشتر بخوانید:  موارد سرخک بیش از 700 مورد بدتر می شود ، مقصر ضد واکسیناسیون - پدر هلی کوپتر اصلی است

در این ویدئو ، شنیده می شود که گروسمن به طرفداران خود می گوید: “از دیدگاه من ، بهترین راه برای دستیابی به تنوع برای حزب جمهوریخواه این است که جمهوری خواهان صریحاً بگویند که کل ایده تنوع یک مشت مزخرف و غیرآمریکایی است.”

و این همه اش نیست. این کلیپ که بیش از دو دقیقه طول می کشد ، همچنان گروسمن را درمورد توضیح موضوع تنوع نشان می دهد – که به اعتقاد او “بهانه دموکرات ها” برای گفتن “همه ما برابر نیستیم.”

گروسمن گفت: “شما می دانید ، زنان ، آفریقایی آمریکایی ها ، اسپانیایی تبارها – آنها ما را به این قطعات مختلف تقسیم می کنند و ما را وادار می کنند که به جای اینکه وقت خود را صرف این کنیم که می گویند همه باید با توجه به استعدادهای خودشان قضاوت کنند ، با یکدیگر مبارزه کنیم.”

بیشتر بخوانید:  "ما هر دو طرف را پوشش می دهیم": میزبان فاکس نیوز به نارضایتی دونالد ترامپ از شورای شهر برنی سندرز پاسخ می دهد

“وقتی بگوییم جمهوری خواهان این روش های سنتی را دارند که باعث شده امریکا در این سالها عالی باشد ، شاید آفریقایی آمریکایی ها متوجه شوند که وقتی قوانین مهاجرت خود را اعمال می کنیم ، فرصت بیشتری برای آمریکایی ها از هر زمینه ای وجود خواهد داشت.”

“هنگامی که ما در مورد زنان صحبت می کنیم ،” خوب ، ما برای مراقبت از کودکان نیاز به مراقبت ویژه داریم. ما به این اعتبار و این اعتبار نیاز داریم. بگویید ، “یك لحظه صبر كنید ، وقتی آمریكا شگفت انگیز بود ، یك والدین تنها درآمد كافی برای تأمین هزینه های زندگی خانواده را بدست آورد.” “این اتفاقی افتاد پیش از اینكه ما آمریكایی ها را به این صندوق های مختلف تقسیم كنیم و بگوییم ،” من به چیزی حق دارم ، زیرا من بخشی از این گروه.”

بیشتر بخوانید:  کورنین با بازگشت دوره راهنمایی به کاسترو برخورد کرد

گروسمن در مسابقه نوامبر برای نمایندگی منطقه خود در نیوجرسی به مصاف جف ون درو دموکرات می رود. لوبیوندو از سال 1995 کرسی خود را حفظ کرده بود اما سال گذشته بازنشسته شد.

ون درو در طی مبارزات اولیه خود بیشترین درآمد را کسب کرد. طبق آخرین پرونده های ارسالی به کمیسیون انتخابات فدرال ، دموکرات ها 630 هزار دلار و گروسمن 22500 دلار جمع کردند.

بیشتر بخوانید:  رئیس امنیت میهن در حزب جمهوری خواه نگران "خلا فزاینده رهبری" در وزارت امنیت میهن است

بستر گروسمن اساساً به نظرات محافظه کارانه متکی است. تنها اهداف سیاسی اتخاذ شده در وب سایت مبارزات انتخاباتی شامل اجرای قوانین مهاجرت ، لغو بقایای اوباما و حمایت از رئیس جمهور دونالد ترامپ است.

هدف دموکرات ها این است که پاییز امسال در رقابت های رقابتی برای بیشترین کرسی های نمایندگان نیوجرسی در مجلس نمایندگان شرکت کنند. این حزب بهترین انتخاب خود را در چهار مسابقه ایالتی انجام داد ، که می تواند به دموکرات ها کمک کند 23 کرسی مورد نیاز برای کنترل اکثریت مجلس را تحویل دهند ، بر اساس رتبه بندی مجلس نمایندگان CNN.

و آنها یک نقطه داده مهم اخیر در کنار خود دارند. در انتخابات 2016 ، هیلاری کلینتون از ایالت گاردن با اختلاف 14 درصدی ترامپ را شکست داد. نبردهای اولیه در سراسر کشور در سال جاری نشانگر “موج آبی” آمریکایی ها بود که در توبیخ به دولت ترامپ رای دادند.

بیشتر بخوانید:  7 مورد از ناراحت کننده ترین ادعاها در شکایت افشاگر علیه رئیس جمهور ترامپ

شب گذشته ، کالب فراستمن ، دموکرات ، آندره ژاک ، رقیب جمهوری خواه خود را در یک انتخابات ویژه شکست داد و اولین منطقه در سنای ویسکانسین را تصاحب کرد. متیو روزا از سالن گزارش می دهد ، “این منطقه ، كه نزدیك منطقه گرین بی است و جایگاه محبوب فوتبال گرین بی پكرز را در خود جای داده است ، از دهه 1970 توسط جمهوری خواهان در دست بوده و به طور گسترده ای منطقه ای بسیار محافظه كار محسوب می شود.”منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

در یک تصمیم 5-4 ، دادگاه عالی تلاشهای پرخاشگرانه اوهایو برای پاکسازی لیست رای دهندگان را تأیید کرد

روز دوشنبه ، دادگاه عالی ایالات متحده تلاش اوهایو برای پاکسازی لیست رای دهندگان را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *