Home / زندگی / سازمان غذا و دارو برنامه های عظیم شرکت های تبخیر را بررسی می کند

سازمان غذا و دارو برنامه های عظیم شرکت های تبخیر را بررسی می کند

برخی از فروشگاه های سیگار الکترونیکی در تلاشند تا معادل نظارتی عبور هیل مری را در غیاب اطلاعات علمی دقیق ، با جمع آوری شواهد حکایت از چگونگی مصرف سیگاری های مشتریان قبلی در میانسال و نه کودکان ، در اختیار بگیرند.

چار اوون ، صاحب یک فروشگاه ویپ تگزاس و دارای سابقه برنامه نویسی و مهندسی ، گفت که او یک نرم افزار نرم افزاری ایجاد کرده است که به صاحبان دیگر مانند او اجازه می دهد برخی از مدارک را به طور خودکار انجام دهند تا ثبت سفارش برای صدها طعم بیشتر امکان پذیر شود.

بیشتر بخوانید:  طلای کالیفرنیا ، طلا | ملت

اوون در مورد شانس خود بدبین است. وی یکی از مجوزهای قبلی PMTA را برای گرم کننده تنباکو به نام iQOS عنوان کرد که FDA می خواست مطالعات انسانی را ببیند که هزینه آن میلیون ها دلار است.

“این چیزی است که آنها می خواهند ببینند. ما شرکت های کوچکی هستیم. نمی توانیم چنین چیزی را ارائه دهیم.” وی گفت که استفاده از شواهد حکایتی از مشتریان “در واقع تنها امید ما است.”

بیشتر بخوانید:  در آمریکای ترامپ ، این ظلم به عنوان سیاست است

مایکل سیگل ، استاد بهداشت عمومی در دانشگاه بوستون که از بخار دادن به عنوان جایگزینی برای سیگار کشیدن در بزرگسالان حمایت می کند ، گفت که انتظار دارد اپراتورهای بزرگ سیگار الکترونیکی زنده بمانند ، زیرا فروشگاه های سیگار الکترونیکی از کنار جاده عبور می کنند. این ممکن است باعث شود افرادی که مایل به عطر و طعم قدیمی خود هستند به دنبال گزینه ای برای بازار سیاه باشند و یا اینکه خودشان آنها را در خانه تولید کنند.

بیشتر بخوانید:  شکست مولر حدود پیگرد قانونی لیبرال را نشان می دهد

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

چگونه انتخابات را بی ادبانه ، آشکار و آشکار بدزدیم

فردا ترامپ هنجارهای دموکراتیک را می شکند! پست “چگونه انتخابات را با بی ادبی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *