Home / آمریکا / سارا کوپر در TikTok شخصیت دونالد ترامپ را بازی می کند

سارا کوپر در TikTok شخصیت دونالد ترامپ را بازی می کند

sدونالد ترامپ ، ساکن این شهر ، در حال بررسی ممنوعیت TikTok یا حداقل دستور دادن مالک آن ، ByteDance ، برای واگذاری از سایت محبوب رسانه های اجتماعی است ، به این دلیل که این برنامه یک خطر امنیتی است. بلافاصله پس از انتشار این خبر ، سارا کوپر ، کمدین ، ​​نقش خودش را در آن بازی کرد.

این بازیگر طنز به یکی از پرکارترین ستاره های کراس اوور سایت تبدیل شده است و با همگام سازی لب سخنرانی های رئیس جمهور و افزودن زمینه خاص خود به جلوه خنده دار ، در قرنطینه نام خود را به دست آورد. وی بیش از نیم میلیون دنبال کننده در TikTok جمع کرده است به لطف فیلم هایی که تفسیر وی از سخنان ترامپ را نشان می دهد ، خواه از وی در مورد آیات مورد علاقه کتاب مقدس سوال شده باشد یا آزمایش شناختی خود را با خواندن بارها و بارها کلمات “مردم ، زن ، مرد ، دوربین ، تلویزیون “.

بیشتر بخوانید:  فیلم "مولان" دیزنی با واکنش در مورد فیلمبرداری در سین کیانگ ، چین ، در میان مسائل حقوق بشر ، واکنش خوبی را به همراه داشت

از زمانی که ستاره کوپر به لطف سایت افزایش یافت ، هنگامی که اخبار مبنی بر ممنوعیت استفاده TikTok از سوی ترامپ در نظر گرفت ، کوپر به این اخبار واکنش مناسبی نشان داده است. وی ویدئوی دیگری را منتشر کرد و سخنان رئیس جمهور را درباره برنامه خود به سخره گرفت. “ما در حال بررسی TikTok هستیم.” ترامپ از طریق تفسیر کوپر گفت ، که کامل این بود که طرفداری موهای خود را به عقب می اندازد و جلوه های صوتی مشابه Air Force One را ارائه می دهد ، ما می توانیم TikTok را مسدود کنیم ، شاید کارهای دیگری انجام دهیم و دو گزینه وجود دارد. “اما بسیاری از اتفاقات رخ می دهد ، بنابراین خواهیم دید. چه اتفاقی خواهد افتاد. اما ما در حال بررسی گزینه های زیادی با توجه به TikTok هستیم. “

بیشتر بخوانید:  استوی لی ستاره و کشتی گیر "Jackass" در 54 سالگی درگذشت

کوپر همچنین وقت گذاشت و به این نکته اشاره کرد که همه فیلم های وی حتی در TikTok ساخته نشده اند و این نشان می دهد که مسدود کردن سایت ایجاد محتوای کوتاه باعث کند شدن سرعت وی نمی شود.

خوشبختانه هم برای طرفداران TikTok و هم برای سارا کوپر ، مایکروسافت در حال حاضر در حال مذاکره برای خرید عملیات ایالات متحده برای این برنامه است. اگر فروش فروخته شود ، TikTok – و جعل هویت کوپر – ممکن است برای مدت زمان طولانی وجود داشته باشد.

با ما تماس بگیرید در نامه@time.com.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *