Home / جدید ترین های دنیا / سارا مک براید ، یک دموکرات تراجنسی ، در انتخابات مقدماتی دلاور پیروز می شود

سارا مک براید ، یک دموکرات تراجنسی ، در انتخابات مقدماتی دلاور پیروز می شود


داور ، دلاور – سارا مک براید ، فعال جنسیت جنسی ، روز سه شنبه در انتخابات مقدماتی مجلس سنا در دموکرات برنده شد ، زیرا خود را به عنوان اولین تراجنسیتی انتخاب شده برای عضویت در مجمع عمومی در تاریخ ثبت می کند.

مک براید جوزف مک کال را شکست داد و به انتخابات عمومی در ماه نوامبر صعود کرد. منطقه مورد مناقشه سنا از ویلمینگتون شمالی تا مرز پنسیلوانیا گسترش یافته و از سال 1976 توسط هریس مک داول دموکرات اشغال شده است. مک داول ، که بازنشسته و مورد تأیید مک براید است ، طولانی ترین قانونگذار در تاریخ دلاور است.

بیشتر بخوانید:  چاک شومر: حزب جمهوری خواه عجله می کند تا جایگزین روت بادر گینسبورگ برای "نامردی" شود

تعداد دموکراتها بیش از 3 بر یک تعداد جمهوری خواهان در منطقه است و مک براید نامزد انتخاباتی مقابل استیو واشنگتن جمهوری خواه در ماه نوامبر است.

در صورت انتخاب ، مک براید به تعداد دیگری از قانونگذاران تراجنسیتی دیگر در سراسر کشور خواهد پیوست ، اما وی اولین سناتور دولت تراجنسیتی خواهد بود.

مک براید در مصاحبه ای با آسوشیتدپرس در روز سه شنبه قبل از انتخابات مقدماتی گفت: “من کاملا خودم را در این مسابقه حمل می کنم.” “هویت من بخشی از شخصیت من است ، اما فقط یک قسمت است.”

بیشتر بخوانید:  اختصاصی: سناتور استیو داینز در تاریخ 11 سپتامبر اعلامیه ای ارسال می کند که نشان می دهد نیروی دریایی که بن لادن را شلیک کرده است

مک براید افزود: “من بر اساس هویت خود پیش نمی روم.” “من براساس ارزشهای خود و نیازهای رای دهندگان قانونگذاری خواهم کرد.”

مبارزات انتخاباتی McBride باعث جلب توجه بیش از 250 میلیون دلار به مردم در سراسر کشور شده است و در مجموع جمع آوری کمک های مالی حتی برای نامزدهای اداره یک استان در دلاور است.

اولویت های مک براید شامل مرخصی استحقاقی خانوادگی و پزشکی برای همه کارگران ، کاهش هزینه ها و افزایش رقابت در صنعت مراقبت های بهداشتی و تقویت مدارس دولتی است.

بیشتر بخوانید:  جو بایدن در این هفته 65 میلیون دلار تبلیغات با تمرکز بر مراقبت های بهداشتی را کاهش می دهد

پس از خدمت به عنوان رئیس هیئت دانشجویی در دانشگاه آمریكا ، در طی مبارزات انتخاباتی موفق خود در سال 2004 برای دادستان كل ، مک براید به عنوان داوطلب مت دین کار در سیاست را آغاز کرد. پدر دین و مک براید در یک شرکت حقوقی در ویلمینگتون کار می کردند که به دلیل روابط نزدیک با بنیاد حزب دموکرات معروف بود.

بیشتر بخوانید:  فیفا برای کمک به بودجه آژانس مبارزه با فساد ورزشی باز است

مک براید بعداً در کارزارهای فرماندار سابق جک مارکل و دادستان کل سابق بای بایدن کار خواهد کرد.

مک براید ، که در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما در کاخ سفید آموزش دیده بود ، در کنوانسیون ملی دموکراتیک 2016 با اولین جنسیت جنسی که در یک کنگره مهمانی حزب سخنرانی کرد ، تاریخ را ثبت کرد. مک براید بعداً به عنوان دبیر مطبوعاتی ملی کمپین حقوق بشر کار کرد.

بیشتر بخوانید:  چین در حال برنده شدن است - چگونه می توان جلوی آنها را گرفت؟ گفتگو با دکتر جاناتان وارد | وال استریت با واشنگتن ایب ملاقات می کند. 22

مشترک شدن در خبرنامه روزانه ما

حق چاپ © 2020 واشنگتن تایمز ، LLC.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جیمز کومی از بحث درباره ادعاهایی که هیلاری کلینتون رسوایی ترامپ و روسیه را برانگیخته است خودداری می کند

رئیس سابق FBI جیمز بی. روز سه شنبه ، جان راتکلیف ، مدیر اطلاعات ملی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *