Home / آمریکا / سارا سندرز از وودوارد انتقاد می کند و وی را “یکی دیگر از مجرمان رسانه ای لیبرال … تلاش برای سرنگونی رئیس جمهور” توصیف می کند.

سارا سندرز از وودوارد انتقاد می کند و وی را “یکی دیگر از مجرمان رسانه ای لیبرال … تلاش برای سرنگونی رئیس جمهور” توصیف می کند.

همانطور که سارا سندرز ، دبیر مطبوعاتی پیشین کاخ سفید در مورد “اضافه کاری اضافی” روز پنجشنبه ، باب وودوارد روزنامه نگار ارجمند چیزی بیش از “یک مغول رسانه ای دیگر لیبرال که قصد سرنگونی رئیس جمهور را دارد” نیست.

هاكبی به مجری برنامه هریس فاكنر گفت: “من برای گفتن باب وودوارد اهمیتی ندارم.”

وی افزود: “من مجبور نیستم کتاب او را بخوانم زیرا من دو سال و نیم در خدمت این رئیس جمهور بودم.” “من می دانم که او کیست ، می دانم که او کشورش را دوست دارد و می دانم که او دائما برای کشور و مردم می جنگد تا توده های لیبرال را که می خواهند ما را نابود کنند شکست دهد.”

بیشتر بخوانید:  چرا ترامپ صحبت کرد ، حتی اگر از کتاب "وحشتناک" وودوارد ترس داشت

MEADOWS اذعان می کند که “WOODWARD” اجازه دسترسی به مصاحبه با ترامپ را ندارد

روز چهارشنبه ، واشنگتن پست بخشهای صوتی مصاحبه های وودوارد با ترامپ را منتشر کرد که مبنای کتاب آینده “خشم” خبرنگار است. در بخشی از مصاحبه در 7 فوریه ، ترامپ ویروس کرونا را برای وودوارد توصیف کرد “چیزهای مهلکی” علی رغم مقایسه علنی آن با آنفولانزای فصلی هفته ها بعد.

بیشتر بخوانید:  براد پیزلی ، ستاره کشور ، و همسرش متعهد شدند که 1 میلیون وعده غذایی برای کمک به مبارزه با گرسنگی تهیه کنند

هفته ها بعد ، در 19 مارس ، ترامپ به وودوارد اعتراف کرد که “او همیشه می خواست آن را بازی کند [the virus] پایین. من هنوز دوست دارم آن را کوچک کنم زیرا نمی خواهم وحشت ایجاد کنم. “

دموکرات ها با استفاده از این گزیده ها ترامپ را به دروغ گفتن به مردم آمریکا در مورد شدت بیماری همه گیر در ماه های اولیه متهم کردند.

بیشتر بخوانید:  جاستین ورلاندر Astros برای جراحی تامی جان تا سال 2021: "این خبر خوبی نیست"

ترامپ عصر چهارشنبه در مصاحبه اختصاصی با فاکس نیوز به “هانیتی” گفت: “من رهبر کشور هستم ، نمی توانم بالا و پایین بشوم و مردم را بترسانم.” “من نمی خواهم مردم را بترسانم. نمی خواهم مردم وحشت كنند و این دقیقاً همان كاری است كه من انجام دادم.”

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

سندرز استدلال كرد كه ترامپ در حال تمهيداتي براي محافظت از آمريكا در برابر ويروس است در حالي كه دموكراتها بر پاسخگويي متمركز بودند.

بیشتر بخوانید:  جنی می در شرف اتصال دوباره با طرفداران Dancing with the Stars است

“من می خواستم بنویسم [forthcoming] کتاب “صحبت کردن برای خودم” به این دلیل است که من می خواستم مردم داستان واقعی را بدانند و حقیقت واقعی را که پشت دونالد ترامپ چیست ، چقدر او این کشور را دوست دارد و همه کارهایی که او برای بزرگ نگه داشتن کشور ما و پیشرفت ما انجام می دهد ، ببینند. “

بیشتر بخوانید:  خانواده یک مربی فوتبال HS در کالیفرنیا در کارولینای جنوبی در یک سانحه مرگبار درگیر شده اند

ران پلتسر از فاکس نیوز در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *