Breaking News
Home / زندگی / زندانها برای مخفی کردن زندانیان طراحی شده اند

زندانها برای مخفی کردن زندانیان طراحی شده اند

در نیویورک ، شهری معروف به پل های تاریخی اش ، یکی در منهتن سفلی از یک یادداشت فرار می کند: “پل آه” در مجتمع بازداشت منهتن.

این مجموعه که به اصطلاح محلی “گورها” شناخته می شود ، زندانیان مرد پیش از محاکمه را در خود جای داده است. این خیابان درست در جنوب خیابان کانال ، در مجاورت پارک کلمبوس واقع شده و توسط مجموعه ای از دادگستری ها و فروشگاه های ضمانت وثیقه احاطه شده است. عنوان “گورها” مقدم بر ساختمان فعلی است و به نسخه قبلی زندان نیز کشیده می شود: ساختمانی به سبک رنسانس مصر که از 1838 تا 1902 آنسوی خیابان ایستاده بود و شبیه آرامگاهی باستانی است ، بلافاصله بدنام شد. هنگامی که چارلز دیکنز در سال 1842 از آن بازدید کرد ، با وحشت نتیجه گیری کرد: “چنین سیاه چالهای ناشایست و مشمئز کننده ای این چنین باعث شرمساری مستبدترین امپراطوری جهان می شود!” به طور مزمن مبتلا به خشونت و شرایط وحشیانه ، چهار بار در اطراف محل اصلی خود تخریب و بازسازی یا بازسازی شده است.

بیشتر بخوانید:  مشاغل خانوادگی رو به زوال است؟ دسترسی کمتر به کنگره از طریق ژنتیک است

هر نسخه از مقبره ها یک پل دارد. آنها عملکردهای مختلفی را انجام می دادند که مشهورترین آنها تحویل زندانیان محکوم به اعدام از سلولهای خود به دار چوب در قرن نوزدهم بود. امروز ، یک پل عابر پیاده از خیابان وایت امتداد یافته است تا به برج های شمالی و جنوبی مجتمع بازداشت منهتن بپیوندد. از خیابان می توان افرادی را دید که از روی پل پشت شیشه های ضخیم عبور می کنند.

بیشتر بخوانید:  وزارت امنیت میهن می گوید که افراط گرایان سفیدپوست تهدیدی برای انتخابات هستند

مانند اداره اصلاح و تربیت ، اداره اصلاح و تربیت شهر نیویورک نیز تلاش زیادی می کند تا زندانیان را از چشم و ذهن دور نگه دارد ، به ویژه در هنگام شیوع همه گیر ، که درجات مختلفی از تعطیلی بوده است. پل بالایی یک استثنا است و اجازه می دهد نگاهی بیندازید. اشکال در روز تار و مخدوش به نظر می رسند ، اما وقتی پل در شب روشن می شود ، اشکال فازی بیشتر نمایان می شوند. شیشه برای تعیین جزئیات یا حالات صورت بیش از حد تحریف شده است. در عوض ، تأکید بر راه رفتن ، حرکات و رنگ آمیزی است. میهمانان با لباسهای برنزه با سرعت نیمی از سرعت از روی پل اسکورت می شوند و با فاصله ای منظم از آنها خارج می شوند و توسط یک محافظ با رنگ آبی دنبال می شوند. گاهی اوقات آنها دستان خود را روی شیشه می کشند یا دراز می شوند تا سقف را لمس کنند. افسران پلیس و واحد اصلاح خدمات اورژانس به طور تصادفی و بدون عجله از روی پل عبور می کنند. پرستاران در راهپیمایی سفید با یک هدف. یک خادم گاری را که از آنجا رد می شود هل می دهد. ماسک ها را می توان با سفید ، سیاه و آبی کمرنگ به صورت لکه ای تشخیص داد. ریتم پل قابل پیش بینی و یکنواخت می شود و فقط وقتی شکسته می شود که زندانی از پنجره به بیرون نگاه می کند.

بیشتر بخوانید:  متشکرم توجه داشته باشید | ملت

(هانا لا فولت رایان)

(هانا لا فولت رایان)

(هانا لا فولت رایان)

(هانا لا فولت رایان)

(هانا لا فولت رایان)

(هانا لا فولت رایان)

(هانا لا فولت رایان)



منبع: جهان لینک

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/sjpPj
clck.ru/QsVg5
u.nu/j59ez
v.gd/z3xlqv
ulvis.net/g0u

About adminpbn

Check Also

بله ، این بحث یک پیشنهاد آشغال بود

جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق و دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در اولین مناظره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *