Home / جدید ترین های دنیا / ریچموند در جریان اعتراضات اسلحه گرم را بر اموال عمومی ممنوع می کند

ریچموند در جریان اعتراضات اسلحه گرم را بر اموال عمومی ممنوع می کند

ریچموند ، ویرجینیا (آسوشیتدپرس) – پایتخت ایالت ویرجینیا قانونی را تصویب کرد که استفاده از سلاح گرم در اموال عمومی را در جریان اعتراضات و سایر رویدادها منع می کند.

ریچموند تایمز دیسپچ گزارش داد ، شورای شهر ریچموند روز سه شنبه به اتفاق آرا به تصویب این قانون رأی داد كه هدف آن جلوگیری از برخوردهای خشونت آمیز در جریان تظاهرات علیه نابرابری نژادی است كه در سراسر كشور ادامه داشته و منجر به مرگ در نقاط دیگر شده است.

بیشتر بخوانید:  پرزیدنت ترامپ جایگزینی رئیس FBI ری را در مورد نظرات آنتیفا منتفی نمی داند

این روزنامه گفت: این قانون حمل سلاح در اموال عمومی به هر مناسبت یا در هر مکان عمومی در یک رویداد ، از جمله خیابان ها ، پیاده روها و کوچه ها را منع کرده است ، خواه شهر به طور رسمی اجازه دهد یا نه.

رئیس پلیس ریچموند ، جرالد اسمیت ، پیش از رأی گیری در روز سه شنبه ، با اشاره به كشته شدن دو معترض در كنوشا ، ویسكسین ، و همچنین تیراندازی یك طرفدار راست در پورتلند ، اورگان ، توسط یك مظنون حمایت خود را از این اقدام ابراز كرد. وی بعداً توسط پلیس کشته شد.

بیشتر بخوانید:  ترامپ به تازگی آموزش تئوری مسابقه حیاتی را برای کارمندان فدرال به پایان رسانده است ، اما تئوری مسابقه حیاتی چیست؟

به نقل از اسمیت: “دیر یا زود ، ما گروه های مختلفی خواهیم داشت که نظرات مختلفی با یکدیگر ملاقات می کنند.” “من فکر می کنم این چیزی است که ما می توانیم برای افزایش ایمنی در کل ریچموند استفاده کنیم.”

برخی از اعضای شورا در مورد اجرای قانون ابراز نگرانی کردند و برخی از اعضای جامعه که در جلسه خصوصی سخنرانی کردند این سوال را مطرح کردند که آیا این ممنوعیت موجب نقض حقوق متمم اصلاحیه دوم می شود؟

بیشتر بخوانید:  لینک The Handmaid's Tale توسط امی کانی بارت در چشم انداز سقط جنین ظاهر می شود

مشترک شدن در خبرنامه روزانه ما

حق چاپ © 2020 واشنگتن تایمز ، LLC.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جو بایدن ، کامالا هریس به قاضی فقید روت بدر گینسبورگ ادای احترام می کنند

جوزف آر بایدن و معاون سناتور کامالا د هریس روز جمعه به روت بدر گینسبورگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *