Home / زندگی / رهبران سیاه پوستان اکنون بیش از هر زمان دیگری مورد نیاز هستند

رهبران سیاه پوستان اکنون بیش از هر زمان دیگری مورد نیاز هستند

روز کارگر 2020 در حالی است که آشفتگی های بی سابقه قومی ، سیاسی و اقتصادی در ایالات متحده رخ داده است. در اوایل تابستان امسال ، ده ها هزار کارگر شغل خود را ترک کردند و برای حمایت از جنبش رو به رشد زندگی سیاه پوستان به خیابان ها ریختند. در ماه اوت ، صدها بازیکن NBA و لیگ NBA در اعتراض به تیراندازی پلیس به جیکوب بلیک اعتصاب کردند. حدود 70 درصد بازیکنان هر لیگ سیاه پوست هستند.

این اقدامات و اقدامات سرکشی رادیکال توسط کارگران روشن کرده است که نژادپرستی سیستمی را نمی توان از نابرابری های اقتصادی در حال رشد و زیان آور که نسل های مختلف کارگران سیاه پوست و آمریکای سیاه را ویران کرده است ، جدا کرد و آنها را نسبت به همه گیری جهانی کنونی آسیب پذیرتر کرد. برای جلب مسئولیت شرکتی مورد نیاز برای اصلاح این اختلاف ، جنبش کارگری و کارگری ما باید از این بیداری قومی استقبال کند ، و سیاه پوستان را به منابع کافی در رهبری و نقش های استراتژیک تجهیز و تجهیز کند.

بیشتر بخوانید:  ساعت کمدی شومر و سینفلد: بازدیدها و مراحل

کارگران سیاه پوست همیشه به دنبال گوش دادن ، احترام گذاشتن و ثروتشان در ایالات متحده بودند. در حالی که آنها 12 درصد از کل نیروی کار را تشکیل می دهند ، کارگران سیاه پوست 17 درصد از کل کارگران خط مقدم صنعت را تشکیل می دهند. با دسترسی ضعیف به مراقبت های بهداشتی ، این کارگران سیاه پوست و خانواده های آنها را در معرض خطر بیشتری در بیماری همه گیر قرار می دهد. گرچه کارگران سیاه و قهوه ای در کمتر از 15 سال در راه تبدیل شدن به اکثریت طبقه کارگر هستند ، اکنون زمان آن فرا رسیده است که مطمئن شویم این لحظه در حرکتی به اندازه کافی قوی لنگر انداخته است تا پیروزی های تحول آفرین برای سیاه پوستان و سایر کارگران رنگین را بدست آورد. .

در پاییز سال 2019 ، ائتلافی از فعالان سیاه پوست ، رهبران جنبش کارگری ، جنبش عدالت اقتصادی و دانشگاهی در نیویورک گرد هم آمدند تا یک گفتگوی سه روزه شدید درباره وضعیت کارگران سیاه پوست ، قدرت ما و نگرانی های برآورده نشده ما را انجام دهند. ما به طور خاص برای تصور یک روش جدید ، یک پروژه جدید جمع شدیم که هم صدای سیاه پوستان و هم استراتژیست های سیاه پوست را در جنبش مترقی ما بالا ببرد و هم یک مکتب فکری متمرکز بر جنوب را ارتقا دهد.

بیشتر بخوانید:  اولین مناظره ریاست جمهوری را با The Nation تماشا کنید

ابتکار توسعه استراتژیست سیاه از همین بحث ها متولد شد و اکنون سرمایه گذاری مشترک صندوق مشاغل با آموزش عدالت ، ابتکار کارگران سیاه پوست در انستیتوی مطالعات سیاست و مطالعات کار مقایسه ای بین المللی در کالج مورهاوس است. چشم انداز کلی ما ایجاد یک گروه در همه سطوح ، از دانشجویان گرفته تا جانبازان است ، گروهی از استراتژیست های سیاه پوست که بر عدالت اقتصادی و کار تمرکز دارند و متعهد به هدایت ، توسعه و تقویت سیاست ها و کارزارهایی هستند که از ایجاد قدرت جمعی کارگران ، به ویژه در جنوب پشتیبانی می کند.

در حال حاضر ، کمپین های بسیار کمی وجود دارد که واقعاً این معیارها را داشته باشند. این مانع همه می شود. تانیا والاس-گوبرن ، مدیر اجرایی مرکز ملی کارگران سیاه پوست در رالی ، می گوید: “جنبش کارگری ملی ما توسط هر استراتژیست سیاه پوستی که درگیر مبارزه برای شرایط کار عادلانه است تقویت و تشویق می شود.” فعالیت قدرتمند یک رهبر قدرتمند سیاه پوست سیستم هایی را که زنجیر زنی همه کارگران را از بین می برد از بین می برد. کارگران سیاه پوست بیش از همه آماده هدایت هستند و همه وقتی به ندای ما گوش می دهند سود می برند. “منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

ترامپ آمریکا را تهدید می کند: انتخاب مجدد ، یا نه

دونالد ترامپ روز یکشنبه 27 سپتامبر 2020 در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید صحبت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *