Home / آمریکا / رایان رینولدز به شکار یک خرس گمشده پیوست

رایان رینولدز به شکار یک خرس گمشده پیوست

Rیان رینولدز کار خود را به عنوان یک ابرقهرمان – و همه جای اطرافش – شخصاً می گیرد. لیست مرده و فانوس سبز این ستاره برای بازگشت خرس عروسکی گمشده 5000 دلار پاداش در نظر گرفته است.

در حالی که این بازیگر از همسرش بلیک لایولی سه فرزند دارد ، “مامابایر” گمشده متعلق به فرزندان او نیست. او این را به لطف توییتی که دبورا گوبل خبرنگار شرکت پخش تلویزیونی کانادا (CBC) ارسال کرده است ، آموخته است.

بیشتر بخوانید:  خانواده شوهر گمشده کارول باسکین در هنگام نمایش DWTS تبلیغاتی را پخش می کنند

این خرس متعلق به مارا سوریانو 28 ساله است و طی حرکتی اخیر در ونکوور به سرقت رفته است. در حالی که کوله پشتی خرس حاوی آیپد ، نینتندو سوییچ و اسناد شهروندی بود ، Soriano می گوید مهمترین خرس است – حیوان پر شده مجهز به دستگاهی است که صدای مادر سوریانو را بازی می کند ، که در ژوئن گذشته به علت سرطان درگذشت.

بیشتر بخوانید:  پنس در درس 11 سپتامبر تأمل می کند و امیدوار است که "صلح پایدار" در افغانستان به وجود آید

طبق توییت گوبل ، هنگامی که خرس فشرده می شود ، ضبط شده ای از مادر سوریانو می گوید: “من تو را دوست دارم ، به تو افتخار می کنم ، همیشه با شما خواهم بود.” سوریانو در گفتگو با CNN توضیح داد که “هر بار که او را بغل می کرد” دلش برای مادرش تنگ شده است.

طنین انداز این بازیگر کانادایی بود که نه تنها پست توییتر خود را به اشتراک گذاشت و باعث افزایش دسترسی وی شد ، بلکه پاداش “بدون پرسش سوال” 5000 دلار را برای هر کسی که خرس را به صاحب خود بازگرداند اضافه کرد. “من فکر می کنم همه ما برای رسیدن به خانه به این خرس احتیاج داریم.”

بیشتر بخوانید:  انیس کانتر از سلتیکس روت بدر گینسبورگ را به یاد می آورد: شما دنیا را تغییر دادید

این داستان همچنین توجه ستاره ها را به خود جلب کرد: نهر چت دن لوی همچنین بازی می کند متقابل گوبل در حالی بازیگر است که زاک براف بازیگر است بازتوییت مجدد رینولدز ، با اضافه کردن “من به این خرس احتیاج دارم که به خانه بیاید !!!!!!”

برای کسانی که مایلند به شکار خرس گمشده بپیوندند ، گوبل و سوریانو جزئیات بیشتری را به اشتراک گذاشته اند:

با ما تماس بگیرید در نامه@time.com.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *