Breaking News
Home / آمریکا / رایان رینولدز برای عروسی Plantation عذرخواهی کرد

رایان رینولدز برای عروسی Plantation عذرخواهی کرد

Rیان رینولدز از ازدواج خود با بلیک لایولی در مزرعه سابق کارولینای جنوبی ابراز تأسف کرد.

این بازیگر گفت: “این چیزی است که ما همیشه عمیقا و بدون هیچگونه تلافی پشیمان خواهیم شد.” شرکت سریع در مصاحبه جدید “آشتی کردن غیرممکن است.”

رینولدز و لایولی در سال 2012 در بون هال ، یک خانه مزرعه سابق در Mount Pleasant ، کارولینای جنوبی ، ازدواج کردند. در سالهای منتهی به جنگ داخلی ، بن هال محل تجارت آجری بود که از کار برده رونق گرفت. این مزرعه 9 کابین برده را نمایش می دهد که “خیابان برده” نامیده می شود. مدت ها است که مورخان و فعالان استدلال می کنند که استفاده از چنین مکان هایی برای مراسم تشریفاتی مانند عروسی ، تسبیح نظام برده داری آمریکا و ظلم و ستم شدید سیاه پوستان است.

بیشتر بخوانید:  مقامات 4 نفر را در ارتباط با آتش سوزی و آتش سوزی در سواحل غربی دستگیر کردند

صحبت کردن شرکت سریعدر آن زمان ، رینولدز گفت ، او و لایولی بن هول را به عنوان “مکان عروسی در Pinterest” مشاهده کردند و تنها بعدا این مکان را “مکانی ساخته شده بر روی یک فاجعه ویرانگر” دیدند. سال گذشته ، Pinterest ، همراه با سایت های عروسی مانند گره و زولا ، اعلام کرد که تبلیغ محتوایی را که عاشقانه عروسی های مزرعه است ، متوقف می کند.

بیشتر بخوانید:  راسل دیکرسون به همراه همسرش کایلی از نوزادی استقبال می کند

وی گفت: “اما شرم به روش های عجیبی کار می کند.” “یک اشتباه مهم مانند این می تواند شما را قفل کند یا کارها را دوباره انجام دهد و شما را به کار واداشته باشد.” به همین منظور ، رینولدز ابتکار عمل گروهی را در ماه جولای معرفی کرد که هدف آن سرمایه گذاری در جوامع حاشیه ای است که اغلب در هالیوود کمتر مورد توجه و نادیده گرفته می شوند.

بیشتر بخوانید:  چرا واشنگتن پست بر روی ضبط های ترامپ توسط باب وودوارد نشست؟

وی گفت: “نمایندگی و تنوع باید کاملاً غالب شود.” “مانند این ، باید در ریشه های داستان سرایی گنجانده شود ، و این هم در بازاریابی و هم در هالیوود است.”

بنویسید برای Mahita Jaganan در [email protected]

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *