Home / آمریکا / رابطه جنسی ویروسی اخیر اندام هایی را نشان می دهد که عفونت و تجمل نشان می دهند

رابطه جنسی ویروسی اخیر اندام هایی را نشان می دهد که عفونت و تجمل نشان می دهند

افشای دو نوع کنسرت ، یکی باعث آسیب جدی و دیگری با بلندترین ساختمان در جهان ، ویروسی شده است زیرا یک مورد مشابه را عامل آتش سوزی کالیفرنیا می دانند.

محبوبیت ویدئوها روش های مختلف والدین آینده را نشان می دهد که تجربه مهیج و “Instagramable” یا “YouTube” را به مهمانان و پیروان خود ارائه می دهند.

در مراسمی در ماساچوست ، پدر احتمالی با انفجار یک وسیله انفجاری پودر آبی به فاقچه شلیک کرد – به طور تصادفی – و یک زوج تأثیرگذار در دبی برج خلیفه ، بلندترین ساختمان جهان را روشن کردند تا ثابت کنند صاحب یک پسر هستند.

بیشتر بخوانید:  یک جهانگردان فرانسوی به دلیل بردن یک بطری شن از ساحل ایتالیا به خانه نزدیک به 1200 دلار جریمه نقدی پرداخت

Asala Marwa ، تأثیرگذار YouTube که ویدیوهایی را با نام “خانواده Ansala” منتشر می کند ، در برخی موارد به دوربین می گوید: “من تمام تلاشم را می کنم تا محتوایی ارائه دهم که هیچ کس قبلاً آن را ندیده باشد.”

تأکید بر طبیعت ماورا الطبیعه برخی جنسیت ها بود زیرا آتش سوزی الدورادو در کالیفرنیا توسط یک ماشین آتش بازی تولید دود برای یک مهمانی آشکار جنسیتی ایجاد شد. از روز سه شنبه تنها 7 درصد آتش سوزی مهار شده بود.

این حداقل دومین آتش سوزی است که توسط آتش بازی های نوع آشکار جنسیت زده می شود.

در سال 2018 ، خطای افشای جنسیت به دلیل ایجاد آتش سوزی در جنگل 45000 جریب در آریزونا و خسارت 8 میلیون دلاری مقصر شناخته شد.

بیشتر بخوانید:  خشونت ضد ضد حمایت شده توسط "نهادهای سیاسی قدرتمند" باید در معرض آن قرار گیرد تا جلوی آن گرفته شود: لارا لوگان

فاجعه اخیر در کالیفرنیا منجر به صحبت سازنده مهمانی علیه آنها شد.

جینا کارونوئیدس از پاسادنا ، کالیفرنیا ، روز دوشنبه در فیس بوک نوشت: “برای عشق به خدا ، از سوزاندن چیزها دست بکشید تا به همه در مورد آلت تناسلی کودک خود بگویید. هیچ کس به جز شما اهمیتی نمی دهد.”

این داغترین نام نوزادان برای سال 2019 است

با این حال ، افراد حتی با خطر عفونت هنوز اندام دارند.

در تاریخ 30 آگوست ، جنس یک مهمانی در East Longmeadow ، ماساچوست نشان داد ، جایی که تام کرسوتی زیر کمربند با پودر آبی منفجر شد ، پس از آنکه همسرش کریستین به او جهت درستی را نشان داد و او با موفقیت از بینندگان اینترنت استفاده کرد.

بیشتر بخوانید:  دانیل هافمن: اکنون آمریکا نسبت به زمان حملات 11 سپتامبر آسیب پذیرتر است - ما به یک دفاع رو به جلو نیاز داریم

بسته به جنسیت کودک ، تابش به رنگ آبی یا صورتی روشن بود و هنگامی که او تام کریسوتی را مستقیم به لگن او شلیک کرد ، او در حالی که برخی از مهمانانش به او می خندیدند ، با غم و اندوه پوشیده از غبار آبی روی زمین افتاد.

برای عضویت در خبرنامه سبک زندگی ما اینجا را کلیک کنید

به گفته کریستن کریسوتی ، دستورالعمل های مربوط به مشعلها روشن نبود.

بیشتر بخوانید:  دادگاه عالی پارچه ای سیاه روی صندلی گینسبورگ قرار می دهد: عکس

وی به Kennedy News & Media گفت: “وقتی پودر به درستی استفاده شود ، باید 30-20 فوت در هوا پراکنده شود. از آنجا که توپ تام ناخواسته به سمت دستگاه تناسلی او نشانه رفته بود ، مستقیماً منفجر شد.” خطرناک از انفجار.

و کسانی که ویدئویی را که اکنون در اینترنت ویروسی شده است تماشا کردند ، این واقعه را خنده دار دانستند.

“این قطعاً باعث خنده دارترین فیلم های خانگی آمریکایی خواهد شد!” یک نفر نوشت.

“بهترین رابطه جنسی !! پست نوشت “lol”.

برای دریافت اخبار بیشتر FOX LIFESTYLE ما را در فیس بوک دنبال کنید

بیشتر بخوانید:  قاضی پرو وقایع 11 سپتامبر را "دردناک" و مثالی از دلیل نیاز ما به "اعتماد" به رهبران منعکس می کند

وی به شوخی گفت احتمالاً مورد دوم خواهد بود.

در دبی ، یک افشاگری جنسیتی وجود داشت که به دلیل ثروتمند شدن توسط دو نفوذگر YouTube ، Anas و Asala Marwa ، معروف به “خانواده Ansala” در حساب آنها ، ویروسی نیز شد.

در این ویدئو ، YouTubers در حال آماده سازی برای رونمایی است که در نهایت توسط یک نمایش نور عظیم در کنار برج خلیفه نشان داده می شود.

این فیلم 15 دقیقه ای که روز سه شنبه بارگذاری شد ، تا ظهر جمعه بیش از 16 میلیون بازدید داشته است.

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *