Breaking News
Home / آمریکا / رئیس پلیس فلوریدا درباره کلاهبرداری سالمندان که 16 هزار نفر از یک زوج بزرگسال را به خود مشغول کرده هشدار می دهد

رئیس پلیس فلوریدا درباره کلاهبرداری سالمندان که 16 هزار نفر از یک زوج بزرگسال را به خود مشغول کرده هشدار می دهد

اکنون بیش از هر زمان دیگر ، افراد مسن باید مراقب کلاهبردارانی باشند که به دنبال همه گیر شدن ویروس کرونا به سرعت می توانند درآمد کسب کنند ، به همین دلیل مایکل دل ، رئیس پلیس وینتر پارک ، تصمیم گرفت یک داستان اخیر در مورد پدربزرگ و مادربزرگ در جامعه خود را که با 16000 دلار کلاهبرداری شده اند ، به اشتراک بگذارد.

دل گفت: “انتشار این اطلاعات در حال حاضر مهم است.” “ما امیدواریم که شما مانع از افتادن یک نفر در دام همه این کلاهبرداری ها شوید و این می تواند لحظه ای قابل آموزش باشد.”

بیشتر بخوانید:  جیمز کارافانو: خط لوله انتقال گاز طبیعی Nord Stream 2 نباید از روسیه به آلمان ساخته شود

به گزارش Deal ، مجرمان با زوج بزرگتر در Winter Park تماس گرفتند و ادعا کردند که نوه آنها و وکیل او هستند. رئیس جمهور به فاکس نیوز گفت مجرمان ادعا کردند که نوه تصادف کرده و برای نجات وی از زندان به 16000 دلار پول نقد نیاز دارد. پدربزرگ پول را از بانک بیرون کشید و مجرمان پیک را برای جمع آوری پول نقد به خانه آنها فرستادند.

بیشتر بخوانید:  ساکنان ساحل خلیج فارس برای احتمال تبدیل شدن سالی به یک طوفان جدید آماده می شوند

قربانیانی که اسامی آنها فاش نشده است ، فهمیدند که ساعاتی بعد وقتی با نوه خود از طریق تلفن صحبت کردند و فهمیدند که هیچ تصادف یا دستگیری رخ نداده ، آنها را فریب داده اند. دیل گفت که قربانیان تا آخر روز منتظر مانده بودند تا با پلیس وینتر پارک تماس بگیرند زیرا خجالت کشیده بودند.

دل گفت: “کلاهبرداران در این مورد خاص در واقع به عنوان پیک خودنمایی می کردند ، بنابراین ما شرح خودرو و شرح پیک دریافت کننده پول را داریم.” “حل این مسئله برای ما بسیار دشوار خواهد بود ، اما ما به طور فعال روی آن کار می کنیم و سپس امیدواریم که این کار را انجام دهیم ، اما پول از بین رفته است.”

بیشتر بخوانید:  خانواده یک مربی فوتبال HS در کالیفرنیا در کارولینای جنوبی در یک سانحه مرگبار درگیر شده اند

به منظور جلوگیری از این نوع کلاهبرداری ها ، دل گفت: مهم این است که س personalال های شخصی بپرسیم که فقط شخص مورد نظر از پاسخ آنها مطلع باشد. وی افزود كه پدربزرگ و مادربزرگ باید در برابر تمایل به آزردن نوه های خود در برابر این س questionsالات مقاومت كنند زیرا این انگیزه ای است كه جنایتكاران هنگام صحبت از سالخوردگان از آن بهره مند می شوند.

بیشتر بخوانید:  پلیس های پورتلند: مردی با کوکتل مولوتف آتش سوزی کوچکی ایجاد کرد

دل خاطرنشان كرد كه اگر كسي بگويد يكي از اعضاي خانواده او دستگير شده و نياز به پرداخت وثيقه دارد ، از پليس يا بخش شهرداري كه دستگيري كرده است س askال كنيد و سپس براي تأييد ادعا با بخش تماس بگيريد.

دل خواست: “در بسیاری از موارد ، اگر شروع به پرسیدن سوال کنید ، کلاهبرداران قطع می شوند و به جای دیگری می روند ، بنابراین س questionsال کنید ، کمی وقت بگذارید ، سپس متوقف شوید.” “اگر این یک تماس قانونی است و یکی از اعضای خانواده شما مشکل دارد یا به پول کفالت نیاز دارید ، چند دقیقه وقت بگذارید تا تأیید شود. این هیچ تغییری نمی کند.”

بیشتر بخوانید:  Sally Pipes: Medicare رایگان - این مواردی است که برای حفظ توانایی برنامه برای حل مشکل باید آنها را حفظ کنیم.

برای اطلاعات بیشتر در مورد کلاهبرداری میراث و مشاوره ارشد معامله ، فیلم کامل را در بالا مشاهده کنید.

امیلی دسکیکو گزارشگر و تهیه کننده فیلم Fox News Digital Originals است. توییت کنیدEmilyDeCiccio.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *