Home / جدید ترین های دنیا / رئیس جمهور هوستون: افسران آموزش مرگبار تیراندازی را نادیده گرفتند

رئیس جمهور هوستون: افسران آموزش مرگبار تیراندازی را نادیده گرفتند


هوستون (آسوشیتدپرس) – به نظر می رسید در ابتدا مأموران پلیس هوستون در ملاقات آوریل خود با مردی در بحران سلامت روان همه کارها را درست انجام می دادند. اما هنگامی که مرد اسلحه بی حس را برداشت ، مأموران با یک گلوله 21 فشنگ او را کشتند.

در تصاویر دوربین بدن ، شنیده می شود که مأموران سعی دارند با فاصله گرفتن از یکدیگر ، اوضاع را کاهش دهند و به نیکلاس چاوز ، 27 ساله با سابقه بیماری روانی اطمینان دهند که “ما می خواهیم به شما کمک پزشکی لازم را بکنیم.” اما رئیس پلیس هوستون ، Art Acevedo گفت ، کارهایی که افسران در ابتدا به درستی انجام دادند ، هنگامی که به جای اینکه عقب نشینی کنند ، با حرکت به جلو ، آموزش خود را نادیده گرفتند ، لغو شد ، هرچند که در انتها اسلحه بی حس کننده آنها را تهدید نمی کرد.

کارشناسان اجرای قانون و بهداشت روان روز جمعه گفتند که مرگ چاوز مشکلات حضور مأمورانی را نشان می دهد که تنها کسانی هستند که در شرایطی که فردی دچار بحران روانی می شود ، پاسخ می دهند. کارشناسان می گویند که افسران برای مقابله با چنین شرایطی نیاز به آموزش بهتر دارند ، اما متخصصان بهداشت روان نیز باید در تیمی باشند که با چنین حوادثی سر و کار دارند.

بیشتر بخوانید:  نظر شما در مورد کلمه قربانی وی چیست؟

کارولین ولف ، وکیل دادگستری از دریاچه موفقیت ، نیویورک ، متخصص در زمینه مسائل بهداشت روان ، گفت: “ادامه اجرای قانون در خط مقدم مشکل ساز است.”

آسودو گفت چهار افسر که در تیراندازی چاوز در 21 آوریل شرکت داشتند با استفاده از زور غیرمعقول مورد اصابت گلوله قرار گرفتند.

در طی یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنجشنبه و در نامه های خاتمه ای که بعداً اعلام شد ، آسودو چهار افسر را به دلیل عدم پیروی از قوانین استانی متهم کرد زیرا در هنگام برداشتن اسلحه بی حس از عقب نشینی و سرپوش گذاشتن در پوشش ، سرپوش گذاشت. آسودو گفت که برخی از افسران قبل از شلیک به سمت چاوز به سمت او حرکت کردند ، اگرچه آنها در معرض خطر نبودند زیرا از فاصله اسلحه بی حس کننده خارج بودند و چاوز زخمی و ناتوان بود.

طبق نامه های فسخ ، یکی از افسران اخراجی کمتر از دو دقیقه در صحنه بود تا اینکه به چاوز شلیک کرد.

بیشتر بخوانید:  جو منشین از "ریا" ریاست جمهوری در انتخاب دیوان عالی انتقاد می کند

طلاق ها به شرح زیر مشخص شد: افسر پاتریک روبیو ، که از ماه مه 2018 در دولت بوده است. افسر لوئیس آلوارادو ، با سوگند از مارس 2019 ؛ افسر عمر تاپیا از مارس 2019 در این بخش بوده است. و گروهبان بنجامین لوبلانک از اکتبر 2008 در این بخش بوده است.

اتحادیه افسران پلیس هوستون با انتقاد از اخراج ها گفت که افسران تمام تلاش خود را برای جلوگیری از کشتن چاوز انجام داده اند.

داگ گریفیتس ، معاون اول اتحادیه گفت: “آنها رفتاری را که آموزش دیده اند رفتار کردند.”

بر اساس نامه فسخ ، لبنان در جلسه رسیدگی به انضباطی گفت که “او آقای بود اقدامات خصوصی چاوز مجبور به استفاده از زور کشنده شد ، “هنگامی که اداره امور داخلی اداره پلیس از او س askedال کرد که آیا او چیزی را از تیراندازی آموخته است ، LeBlanc گفت ،” می دانید ، من واقعاً فکر نمی کنم چیزی بتواند در نتیجه این تغییر یابد. … “، مطابق پیام.

طبق افسران خاتمه ، افسران گفتند که آنها به چاوز آتش گشودند زیرا می ترسیدند که وی به سختی زخمی شود و یا از اسلحه بی حس کننده ای که او گرفته بود بمیرد.

بیشتر بخوانید:  DHS برای گسترش مجموعه DNA و سایر بیومتریک برای مهاجران

Calvani Torey ، استادیار دادگستری کیفری در دانشگاه Quinnipiac در کنتیکت ، گفت که در حالی که به نظر می رسید افسران “تاکتیکهای کاهش تنش” را برای بیشتر حادثه دنبال می کنند ، اما در نهایت آنها خطری را که چاوز برای آنها ایجاد می کند بد ارزیابی می کنند ، اما آنها این کار را نکردند. وقتی اسلحه بی حس را برداشت ، عقب رفت و پوشیده شد و فکر نمی کرد که روی زمین است ، زخمی شده و قادر به نزدیک شدن به آنها نیست.

تنش زدایی نباید در یک نقطه دلخواه متوقف شود. توری ، افسر سابق پلیس جورجیا گفت: “این همیشه باید هدف نهایی این نوع برخوردها باشد و همه این افسران باید جلوی خود را بگیرند.”

Torey گفت که تیراندازی به چاوز – و همچنین مرگ دانیل براد در ماه مارس پس از اینکه پلیس در روچستر ، نیویورک پس از مرخص شدن از بیمارستان برای ارزیابی سلامت روان ، روی سر او کلاه گذاشت – نشان دهنده نیاز متخصصان بهداشت روان نیز برای پاسخ دادن به چنین صحنه هایی با افسران است.

بیشتر بخوانید:  حزب جمهوری خواه در وایومینگ با انتقاد از یکی از اعضای خود به دلیل حمایت از PAC

آسویدو گفت که هر یک از اعضای اداره پلیس برای یک تیم مداخله در بحران یا CIT در مورد نحوه برخورد با افراد در یک بحران روانی آموزش می بیند. این بخش همچنین دارای یک بخش بهداشت روان است که بر آموزش CIT نظارت می کند و به پاسخگویی به تماس های مربوط به مسائل بهداشت روان کمک می کند.

ولف گفت كه او معتقد است كه افسران به آموزش بهتري نياز دارند ، اما متخصصان بهداشت روان علاوه بر شناخت بهتر از چگونگي صحبت و برخورد با فردي كه دچار بحران سلامت رواني است ، بايد در پاسخ نيز نقش داشته باشند.

ولف درباره افسرانی که با چاوز تعامل داشتند گفت: “آنها در تلاش بودند که همکاری ، منطقی و معقولی داشته باشند.” “اما شما نمی توانید با کسی که یک دوره روان پریش ، دیوانه یا مربوط را تجربه می کند مذاکره کنید.”

آزادی چهار افسر در هوستون در جریان بحث ملی درباره “متوقف کردن نیروی پلیس” پس از مرگ جورج فلوید در ماه مه در بازداشت پلیس مینیاپولیس صورت گرفت. حامیان این جنبش می گویند این هدف از بین بردن نهادهای اجرای قانون نیست بلکه انتقال منابع به مناطقی مانند مسکن و آموزش است. روز پنجشنبه ، گرگ ابوت ، فرماندار تگزاس ، تعهد مخالفت با كاهش بودجه پلیس را امضا كرد و گفت كه ارائه آموزش بهتر افسران به بودجه بیشتری نیاز دارد.

بیشتر بخوانید:  جو بایدن: من نتایج انتخابات را می پذیرم

فعالان و رهبران جامعه در هوستون گفتند که تیراندازی به چاوز نه تنها برای آموزش بهتر افسران بلکه برای دسترسی بهتر به خدمات بهداشت روانی فراخوانی است.

سزار اسپینوسا ، رهبر این گروه گفت: “ما واقعاً باید از بودجه پلیس برای خرید اسلحه درجه نظامی جلوگیری کنیم و میلیون ها دلار برای تأمین منابع دیگر مانند واحدهای بهداشت روان در شهرهایی مانند هوستون اختصاص دهیم تا بتوانیم از بروز شرایط جلوگیری کنیم.” گروه جامعه FIEL هوستون.

____

نویسنده جیک بلبرگ از دالاس به آسوشیتدپرس کمک کرد.

___

خوان A. Lozano را در توییتر دنبال کنید: https://twitter.com/juanlozano70

مشترک شدن در خبرنامه روزانه ما

حق چاپ © 2020 واشنگتن تایمز ، LLC.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

“کارت های بدهی” Trump Medicare باعث سردرگمی و شکایت می شود

مقامات دولت روز جمعه گفتند که دولت ترامپ ارسال “200 دلار کارت تخفیف برای دریافت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *