Home / زندگی / رأی دهندگان جوان رنگ دگرباشان جنسی می توانند در این انتخابات شرکت کنند

رأی دهندگان جوان رنگ دگرباشان جنسی می توانند در این انتخابات شرکت کنند

جامیلا جونز همیشه طرفدار رای گیری نبود. در حقیقت ، دانشجوی تحصیلات تکمیلی دانشگاه ایالتی جورجیا 29 ساله رای گیری را تا آخرین انتخابات ریاست جمهوری جدی نگرفت. جونز گفت: “من با سیستم سیاسی فعلی خود مشكلی دارم.” من فقط باور ندارم که یک نفر همان قدرت رئیس جمهور ایالات متحده را داشته باشد. احساس می کنم افراد زیادی برای بردن این فرد باید ضرر کنند. “

اما وقتی دونالد ترامپ انتخاب شد ، جونز احساس تغییر دیدگاه کرد. او بیش از هر زمان دیگری احساس کرد که هویت خود به عنوان یک زن سیاه پوست همجنسگرایان را تهدید می کند. وی گفت: “شیوع نژادپرستی و همجنسگرایی که وی ایجاد کرد ، نظر من را تغییر داد.” “افرادی هستند که به دنبال من می آیند و نیاز به یک سیاست خوب بقا دارند.”

در اوایل دولت خود ترامپ بیانیه ای صادر کرد و متعهد شد از حقوق همجنسگرایان آمریکایی حمایت كند. با این حال ، از ممنوعیت خدمت تراجنسی ها در ارتش به منظور ایجاد تبعیض علیه LGBTQ از طریق دستورالعمل های آزادی مذهبی ، دولت ترامپ حمایت های اساسی از افراد LGBTQ را پس گرفته است. از این رو ، این اقدامات باعث ایجاد یک احساس ناامیدی ظاهراً پایان ناپذیر در میان برخی از جوامع رنگی Queer شد. برخی از رأی دهندگان جوان سیاه پوست نگران این هستند که حتی اگر ترامپ مجدداً انتخاب نشود ، سیاست هایی که نژادپرستی و همجنس گرایی را کدگذاری می کنند ، همچنان ادامه خواهند داشت.

بیشتر بخوانید:  اظهار نظرهای تحقیرآمیز نظامی ترامپ دریچه ای به روح اوست

طبق نظرسنجی اخیر موسسه ویلیامز ، حدود 9 میلیون بزرگسال دگرباشان جنسی واجد شرایط رای دادن در انتخابات سال 2020 هستند و تقریباً نیمی از آنها زیر 35 سال سن ندارند. 22 درصد از رای دهندگان دگرباشان جنسی اسپانیایی تبار ، 13 درصد سیاه پوست ، 61 درصد سفیدپوست و 4 درصد غیر قومی یا چند نژادی هستند. علاوه بر این ، طبق نظرسنجی NBC News Exit Pol ، 34 درصد از افراد LGBT که به Super Tuesday رأی داده اند ، زیر 30 سال ندارند. شصت و پنج درصد زیر 45 سال هستند.

کریستی مالوری ، نویسنده این تحقیق ، گفت: “رای دهندگان دگرباشان جنسی به طور کلی تمایل بیشتری به حمایت از نامزدهای مختلف دارند ، به ویژه از نظر نژاد ، گرایش جنسی و هویت جنسیتی.” “من فکر می کنم بزرگترین تفاوت از نظر جمعیتی این است که رای دهندگان LGBTQ تمایل به جوان تر بودن دارند … بنابراین ما شاهد روند رای دهندگان به دنبال این روند کلی هستیم.”

دیوید جونز ، مدیر اجرایی ائتلاف ملی عدالت سیاه ، یک سازمان حقوق مدنی که هدف آن توانمند سازی جامعه سیاهان دگرباش جنسی و مبارزه با نژادپرستی و همجنس گرایی است ، گفت: چالش هایی که سیاه پوستان و همجنسگرایان با آن روبرو هستند در بحث های دموکراتیک یا بین نامزدها به اندازه کافی رفع نشده است. جونز گفت: “موضوعات ایمنی كه سیاستمداران می توانند در مورد آن صحبت كنند ، تمام گفته های آنهاست.” “بسیاری از صحبتهای اساسی در مورد برابری اساسی برای همه وجود داشت ، اما بسیاری از نامزدها سیاست واقعی برای تأمین نیازهای رای دهندگان سیاه پوست را نداشتند.”

بیشتر بخوانید:  این دیوید گراپر بود ملتمنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

ترامپ آمریکا را تهدید می کند: انتخاب مجدد ، یا نه

دونالد ترامپ روز یکشنبه 27 سپتامبر 2020 در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید صحبت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *