Breaking News
Home / آمریکا / دیوید لیمبو: ترامپ در ماه نوامبر پیروز خواهد شد – به همین دلیل من این گفته جسورانه را باور دارم

دیوید لیمبو: ترامپ در ماه نوامبر پیروز خواهد شد – به همین دلیل من این گفته جسورانه را باور دارم

من به عنوان یک طرفدار ترامپ نظرسنجی هایی را که دائماً او را دیر نشان می دهد ، نادیده نمی گیرم. اما من با احتیاط خوش بین هستم که او پیروز خواهد شد ، به دلایل زیادی.

ترامپ در سال 2016 علی رغم احتمال شگفت انگیز ، ماشین قدرتمند هیلاری کلینتون و پیش بینی های تقریبا جمعی از شکست خود ، پیروز شد.

اگرچه ترامپ یک چهره عمومی شناخته شده بود ، اما مردم نمی دانستند او به وعده های انتخاباتی خود عمل می کند و به عنوان یک محافظه کار حکومت می کند. بسیاری بر اساس برخی از مواضع قبلی وی ، خصوصاً درمورد مسائل اجتماعی تردید داشتند.

بایدن در نظر سنجی ها پیشتاز است ، اما بهترین ها قمار ترامپ را بازی می کنند

مطمئناً ، وضعیت خارج او بخش عمده ای از جذابیت او بود و بله ، به عدم تمایل کلینتون برای انجام این کار کمک کرد ، اما من از این تئوری که جو بایدن ترامپ را شکست خواهد داد ، تحت تأثیر قرار نمی دهم زیرا ترامپ چمدان دارد و بایدن هیچ منفی از نظر کلینتون ندارد.

بایدن نکات منفی زیادی دارد که رسانه ها تاکنون به شدت از آنها محافظت می کنند و هر روز آشکارتر می شوند.

البته نکته اصلی اصلی او این است که وی حتی یک کاندیدا نیست بلکه یک معاون بدشانس ، دست نشانده طرح شوم دموکرات ها برای اجرای دستور کار برنی سندرز تحت پوشش “مرکزگرایانه” بایدن است.

بیشتر بخوانید:  جین فوندا از دموکرات ها می خواهد "به سختی میچ مک کانل" ، جانشین RPG را مسدود کنند

در همین حال ، ما هرگز ندیده ایم که رئیس جمهور جمهوری خواه شور و شوق بیشتری ایجاد کند. او پیوند محکمی با طرفدارانش دارد ، که به حق درک می کنند که او در موقعیت منحصر به فردی نسبت به این اوضاع آشفته قرار دارد.

محافظه کاران آمریکایی ، میهن پرستان و همه چیزهایی که برای آنها عزیز است ، در معرض بمباران بی وقفه تندروهای باقی مانده در تمام بخشهای جامعه ما – فرهنگ ، دانشگاه ، هالیوود و رسانه ها قرار دارند.

به هر کجا که برگردند ، به آنها گفته می شود که آمریکا بدبخت است. آنها نژادپرست هستند. و آنها متعصب مسیحی غیر همدل ، همجنسگرا هستند.

شهرت آنها به عنوان بی تحمل توسط کم تحمل ترین افراد لکه دار و توسط کسانی که پرچم آزادی بیان را تکان می دهند سانسور می شود.

اکثر مردم راهی برای پاسخگویی به قلدری ندارند. آنها از ترس شیطان پرستی اغلب از بیان عقاید خود خیلی ترسیده اند.

آنها مدافعان رادیو و تلویزیون هستند ، اما کسی در کار نبود که بتواند به نفع آنها ، خیر اساسی و شان آنها باشد.

هیچ مقام دولتی برجسته ای در برابر این روایت سمی و متقلبانه ایستاد و نگفت ، “جلوی آن را بگیرید”. اما آنها ترامپ را مدافع شجاع و شجاع خود دانستند.

بیشتر بخوانید:  شهردار شهرستان لس آنجلس در پاسخ به رهبران خواستار استعفا شد

کدام رئیس جمهور جمهوریخواه دیگر جرات این را داشت که در برابر این موج درستی سیاسی بایستد و عقاید تفرقه افکنانه چپ را به چالش بکشد ، مانند زمانی که اخیراً آموزش فدرال را در حساسیت به اصطلاح برتری سفید و تئوری نژاد انتقادی ممنوع کرد؟

ما هرگز ندیدیم که رئیس جمهور جمهوری خواه شور و شوق بیشتری ایجاد کند. او پیوند محکمی با طرفدارانش دارد ، که به حق درک می کنند که او در موقعیت منحصر به فردی نسبت به این اوضاع آشفته قرار دارد.

ترامپ به میهن پرستان آزادیخواه صدا داده است و آنها هرگز آن را فراموش نخواهند کرد. علیرغم تلاش برای نشان دادن او در حال پارس كردن یك كارناوال ، او در امور مربوط به طرفدارانش صادقانه نشان داده است. آنها عشق واقعی او به آمریکا و تعهد بی دریغ او را در دستور کار مشترک خود می بینند.

نظر بیشتر

ترامپ از اظهار نظرهای خود راضی نبود ، چیزی که بسیاری از سیاستمداران به آن رسیده اند. در حالی که مخالفان ترامپ وی را دروغگوی سرسخت توصیف می کنند ، وی شاید بیش از هر رئیس جمهور مدرن به وعده های انتخاباتی خود عمل کرده است.

وی تولید کرده است: در زمینه اقتصاد ، بازسازی ارتش ، دفاع از زندگی و آزادی مذهبی ، انتصابات عالی قضایی وی ، احیای استقلال انرژی در آمریکا (که بایدن می خواهد با قول بی پروای خود مبنی بر از بین بردن سوخت های فسیلی معکوس کند) و رد قاطعانه خودکشی برنامه جدید سبز معاملات دموکرات ها در سراسر کشور.

برای دریافت خبرنامه نظرات اینجا را کلیک کنید

در واقع ، ترامپ در مقابل فشار بی نظیر محیط بانان رادیکال برای واگذاری حق حاکمیت ما به نهادهای بین المللی با هدایت علم شبه و جهان بینی مارکسیستی مقاومت کرده و اصرار دارد که ما را به اسب و باگ بازگرداند.

وی همچنین به وعده خود در زمینه دستیابی به معاملات تجاری مطلوب تر ایالات متحده وفا کرده و حتی جو بایدن نیز اخیراً اعتراف کرده که USMCA بهتر از NAFTA است.

او از مشاغل تولیدی آمریکایی که کارگران آمریکایی را از دست نداده بود ، از نزدیک محافظت می کرد. وی برخلاف اسلاف خود به قول خود برای انتقال سفارت آمریکا به اورشلیم وفا کرد.

مسلم است که برخی از طرفداران ترامپ در تحمیل مرز در یک مسئله برای مدتی ناامید بودند زیرا وی نتوانست تایید دموکرات ها را حتی برای پیشرفت های بسیار ناچیز در دیوار مرز جنوبی تأمین کند. اما با وجود موانع دموکراتیک بی مورد ، ترامپ دیوار را پیش می برد و پیشرفت چشمگیری داشته است.

حتی اگر دموکرات ها و رسانه ها به مدت چهار سال هر روز به این رئیس جمهور حمله کرده اند ، او را به اقدامات غیرقابل گفتن ، انجام تحقیقات مستمر و اقدامات استیضاح علیه او متهم می کنند و هیچ پوشش مثبتی به او نمی دهند ، او هنوز محکم ایستاده و به جلو حرکت می کند.

علاوه بر این ، امریکا توسط رادیکالهای چپ محاصره می شود که تنش نژادی را برانگیخته و شهرهای ما را به مناطق جنگی جهنمی تبدیل می کنند ، نه برای پیشبرد هدف عدالت نژادی بلکه برای از بین بردن ریشه ها و شاخه های آمریکا و تبدیل آنها به بنیاد مارکسیست. وضعیت

به کسی نگویید ، اما اقلیت ها نیز به قانون ، نظم و شغل اهمیت می دهند و کم کم با دموکرات هایی که آنها را مسلم می دانند بیدار می شوند.

پرزیدنت ترامپ به عنوان یک چهره پیشرو در برابر این آشفتگی ایستاده است که فرمانداران و شهرداران دموکرات غالباً آن را نادیده می گیرند. برخی از نظرسنجی ها (به عنوان مثال ، رتبه های قبولی شهردار پورتلند تد ویلر) حتی منعکس کننده عصبانیت دموکرات ها از این آشفتگی و اعتراف آنها به بیدن و دموکرات ها هستند.

مردم نمی توانند توجه نکنند که مردی که چپ او را بی نظم ، غیرقابل پیش بینی و ناپایدار نشان می دهد ، در تمام شیوع (علی رغم تبلیغات دموکراتیک برعکس) ، آشوب ها و حمله شخصی بی پایان علیه آن ، دستی ثابت قدم بوده است.

دموکرات ها چنان مطمئن هستند که ترامپ را جبران ناپذیر کرده اند که معتقدند می توانند با نامزدی که برای اصلاحیه 25 آماده است ، او را شکست دهند. آنها با گستاخی بایدن را با همدستی مطرود رسانه ای در کمد مخفی می کنند.

نظرسنجی های مختلف استکبارستیزی آنها را تقویت می کند ، هرچند تصور اینکه وقتی افراد عاقل از ترس پوشیدن کلاه ترامپ در انظار عمومی می ترسند کار دشواری نیست ، ممکن است پاسخ صریح نظرسنجی ها را ندهند.

بنابراین ، قلب حامیان ترامپ را قبول کنید. ما یک کاندیدای قدرتمند با سابقه قابل توجه موفقیت آمیز داریم که بر خلاف JFK با یک حزب دموکرات رقابت می کند.

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

این حزب جدید هیچ کاندیدای واقعی ، هیچ راه حل سازنده و اصرار سرسختانه ای برای تقسیم آمریکایی ها بر اساس هویت جمعی آنها و از هم پاشیدن آمریکا ندارد.

برای اطمینان ، میهن پرستان به اندازه کافی برای تضمین انتخاب مجدد رئیس جمهور ترامپ وجود دارد.

برای مطالعه ادامه مطلب از دیوید لیمبو اینجا را کلیک کنید

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *