Home / جدید ترین های دنیا / دیزنی شریک است: گروه های طرفدار زندگی پس از تحریم جورجیا به دلیل قبض ضربان قلب ، دیزنی را به همکاری با چین محکوم می کنند

دیزنی شریک است: گروه های طرفدار زندگی پس از تحریم جورجیا به دلیل قبض ضربان قلب ، دیزنی را به همکاری با چین محکوم می کنند

  • گروه های طرفدار زندگی پس از تحریم جورجیا به دلیل لایحه ای برای حمایت از زندگی ، دیزنی را به دلیل همکاری با چین کمونیست محکوم کردند.
  • دیزنی با مناطقی از چین که به نقض حقوق بشر متهم شده اند ، از جمله قرار دادن اقلیت ها در اردوگاه های کار ، همکاری کرده است.
  • ابی جانسون ، فعال حامی زندگی گفت: “دیزنی دائماً شریک این جنایات است که از انتقال تجارت خود به کشوری در اینجا در آمریکا که محافظت از زندگی از اهمیت بالایی برخوردار است خودداری می کند.” “این باید به شما بگوید که اولویت های دیزنی کجاست.”

گروه های طرفدار زندگی روز چهارشنبه دیزنی را به دلیل تشکر از چین و همکاری با چین علی رغم نقض حقوق بشر در این کشور محکوم کردند ، حتی اگر دیزنی تهدید کرد که گرجستان را به دلیل لایحه حمایت از زندگی در ماه مه 2019 تحریم می کند.

به گزارش بی بی سی ، دیزنی در تیتراژ فیلم تازه اکران شده دیزنی “مولان” از دفتر امنیت عمومی تورپان ، یک آژانس چینی که ادعا می شود مسئول اداره اردوگاه های کار در زندان های اقلیت های مسلمان است ، تشکر کرد.

بیشتر بخوانید:  دادگاه عالی مبارزه را آغاز می کند و از دموکرات ها و فعالان می خواهد نبرد برای زمین سوخته را تعهد کنند

دیزنی همچنین فیلم “مولان” را در سین کیانگ چین فیلمبرداری کرد ، جایی که گفته می شود دولت چین اویغورها را زندانی کرده است.

آسوشیتدپرس در ماه ژوئن یافت ، منتقدان به سرعت به دیزنی حمله کردند تا با چین کار کنند ، جایی که گفته می شود “یک نسل کشی جمعیتی” را علیه مسلمانان اویغور از طریق سقط جنین اجباری ، کنترل زایمان اجباری ، دستگیری های گسترده و زندان انجام داده است. (مرتبط: دیزنی تهدید به تحریم گرجستان است اما با چین همکاری می کند ، که مسلمانان را در اردوگاه های کار اجباری قرار می دهد)

چریستان هاوکینز ، رئیس دانشجویی برای زندگی در آمریکا ، به DCNF گفت: “تهدید به مجازات مردم جورجیا برای متوقف کردن تجارت ، مگر اینکه آنها از مرگ یک نوزاد قبلی از طریق سقط جنین حمایت کنند ، سو abuse استفاده از نفوذ آنها بود.” دیزنی کودکی و تخیل ما دیگر وجود ندارد. “

بیشتر بخوانید:  دیوان عالی کشور در حال مبارزه با آتش سوزی است

پس از آنکه برایان کمپ ، فرماندار جمهوری خواه جورجیا ، لایحه ضربان قلب جنین را در ماه مه سال 2019 امضا کرد ، مدیرعامل دیزنی ، باب ایگر گفت که این اقدام حامی زندگی ادامه کار فیلمبرداری در این ایالت را برای دیزنی بسیار دشوار خواهد کرد.

ایگر در آن زمان گفت: “من تردید دارم كه این كار را خواهیم كرد.” “من فکر می کنم بسیاری از افرادی که برای ما کار می کنند تمایلی به کار در آنجا ندارند و ما باید خواسته های آنها را در این زمینه برآورده کنیم. در حال حاضر ما با دقت آنها را تماشا می کنیم.”

وی افزود: “من نمی بینم که ادامه کار فیلمبرداری در آنجا برای ما چگونه عملی است.” (مرتبط: پزشکان می گویند بیمارستان های چین نوزادان تازه متولد شده و سقط جنین را دیر انجام داده اند تا اویغورها را از بین ببرند)

یفی لیو در اولین نمایش “مولان” دیزنی در تاریخ 09 مارس 2020 در لس آنجلس ، کالیفرنیا شرکت می کند. (فریزر هریسون / گتی ایماژ)

گروه های طرفدار زندگی روز چهارشنبه به DCNF گفتند که به نظر می رسد دیزنی در مورد اتهامات نقض حقوق بشر در چین بی خیال است ، حتی اگر این شرکت علیه قانون سقط جورجیا موضع گرفته باشد.

بیشتر بخوانید:  دیک دوربین امی کانی بارت را در پایان دادن به موحش ناکام می گذارد

هاوکینز به DCNF گفت: “دیزنی ، که معمولاً به عنوان سرگرمی خانوادگی شناخته می شود ، در مورد حسابداری افرادی که به خانواده پایان می دهند ، ناشنوا است.” “دیزنی باید به جان بچه های کوچک متولد شده که شایسته فرصت دیدن یکی از آن فیلم ها هستند ایستادگی کند.”

لیلا رز ، بنیانگذار و رئیس Live Action گفت مصرف کنندگان دیزنی باید به نحوه رفتار این شرکت توجه کنند.

رز اظهار داشت: “شرکتی که به جادوی جلوه دادن کودکان بی گناه مشهور است ، با مخالفت با قانون ضربان قلب طرفدار زندگی گرجستان و همکاری با یکی از بزرگترین ناقضان حقوق بشر در جهان: حزب کمونیست چین ، نسبت به کشتار خشونت آمیز کودکان تعصب دارد.”

بیشتر بخوانید:  فیفا برای کمک به بودجه آژانس مبارزه با فساد ورزشی باز است

وی افزود: “اعتماد به شرکتی با قطب نمای اخلاقی شکسته برای تولید محتوای مفید غیرممکن است و مصرف کنندگان باید توجه کنند.”

معترضین در همبستگی با اکران فیلم دیزنی “مولان” در بیرون از دفتر گانگنام این شرکت در همبستگی با تظاهرات طرفدار دموکراسی در هنگ کنگ ، در سئول ، 1 ژوئیه 2020 (ED JONES / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

آبه جانسون ، کارمند سابق والدین برنامه ریزی شده و بنیانگذار سازمان حمایت از زندگی “سپس هیچ چیز وجود نداشت” نیز از همکاری دیزنی با چین انتقاد کرد.

“دیسنی چه مشکلی دارد؟” وی در بیانیه ای به DCNF گفت. “بسیاری از گزینه های دیگر برای سرگرمی های سینمایی وجود دارد که به دنبال حمایت و قدردانی از زندگی هستند ، نه تشکر از کسانی که مردم را در اردوگاه های تجمع عمومی قرار می دهند.”

بیشتر بخوانید:  کمیته ویرجینیا با منع برخی از تاکتیک های کنترل مونتاژ مخالف است

آیا واقعاً سخت نبود که در میان عذاب اویغورها فیلم 200 میلیون دلاری فیلمبرداری شود؟ وی افزود: “هیچ منطقه خاکستری وجود ندارد.” “دیزنی تمام وقت كه از انتقال تجارت خود به یك كشور در آمریكا كه محافظت از زندگی از اهمیت بالایی برخوردار است خودداری می كند ، در این شرارت شركت می كند. این باید به شما بگوید كه اولویت های دیزنی كجاست.”

همانطور که توماس گلیسنر ، رئیس انستیتوی ملی مدافعان خانواده و زندگی ، خاطرنشان كرد: “ده ها سال است كه چین از سیاست بی رحمانه سقط جنین اجباری با هدف كاهش جمعیت خود حمایت كرده است.” (مرتبط: دادگاه می گوید چین اعضای “زندانیان عقیدتی” و اقلیت های مذهبی را می کشد)

گلیسنر به DCNF گفت: “ظاهراً این كمترین مشكلی برای دیزنی ندارد.” “نظرات قبلی دیزنی در مورد مجازات قانون محدود كردن سقط جورجیا با دیدگاه مثبت آن از ارزش های حزب كمونیست چین به نظر می رسد.”

دیزنی بلافاصله به درخواست The DailyColor News برای اظهار نظر پاسخ نداد.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به طور آزاد در دسترس هر ناشر خبره ای است که می تواند مخاطبان زیادی را فراهم کند. برای فرصت های صدور مجوز محتوای اصلی ما ، لطفاً با [email protected] تماس بگیرید.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

اسکات اطلس ، مشاور ویروس کرونا ، ترامپ ، تسلیم انتقاد نخواهد شد

دکتر ویروس کرونا ، رئیس جمهور ترامپ ، دکتر اسکات اطلس ، از انتقاد شدید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *