Home / جدید ترین های دنیا / دونالد ترامپ می گوید واکسن کرونا ویروس ممکن است طی سه هفته و چهار هفته وارد شود

دونالد ترامپ می گوید واکسن کرونا ویروس ممکن است طی سه هفته و چهار هفته وارد شود


رئیس جمهور روز سه شنبه در یک تالار شهرداری به میزبانی ABC در پنسیلوانیا اعلام کرد که ممکن است سه هفته طول بکشد تا واکسن COVID-19 وجود داشته باشد.

رئیس جمهور ترامپ در رویدادی در فیلادلفیا در مرکز قانون اساسی ملی به رأی دهندگان گفت که تولید واکسن برای بیماری همه گیر دولت قبلی سالها به طول انجامیده است.

وی به خبرنگار جورج استفانوپولوس گفت: “این می تواند سه هفته یا چهار هفته باشد.” “ما فکر می کنیم که آن را دریافت کرده ایم.”

بیش از 195000 آمریکایی وجود دارد که به دلیل COVID-19 جان خود را از دست داده اند و 6.6 میلیون مورد نیز در ایالات متحده وجود دارد

رئیس جمهور در زمینه مقابله با بیماری همه گیر ویروس کرونا تدافعی بوده و گفته است که در مقایسه با دیگر افرادی که ویروس را بازی می کنند ، کشور را زود قفل می کند.

بیشتر بخوانید:  گروه: تیراندازی پلیس به یک پسر یوتا ، شکاف های روانی را نشان می دهد

رئیس جمهور در زمینه مقابله با بیماری همه گیر ویروس کرونا تدافعی بوده و گفته است که در مقایسه با دیگر افرادی که ویروس را کم اهمیت جلوه داده اند ، کشور را زود قفل می کند.

بیش از 195000 آمریکایی وجود دارد که به دلیل COVID-19 جان خود را از دست داده اند و 6.6 میلیون مورد نیز در ایالات متحده وجود دارد

رئیس جمهور به نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان ، هنگام عبور از محله Chinatown در سانفرانسیسکو اشاره کرد و از مردم خواست تا بیایند و جو بایدن ، کاندیدای ریاست جمهوری دموکرات را متهم کرد که ویروس را در ماه مارس نابود کرده است.

بیشتر بخوانید:  کمپین Poor People ، یک گروه مدافع لیبرال ، در حال برنامه ریزی برای اعتراض در دفتر خانه مک کانل است

با این حال ، آقای ترامپ در نوارهایی که اخیراً توسط باب وودوارد منتشر شد ، اعتراف کرد که ویروس را در اوایل فوریه کوچک جلوه داده است تا باعث ایجاد وحشت در مردم نشود.

رئیس جمهور گفت: “ما شروع به گرفتن نمرات بسیار خوبی می كنیم اگر شما به آنچه در مقایسه با سایر كشورها انجام دادیم ، توجه كنید” ، با بیان اینكه آمریكا آزمایش بیشتری نسبت به سایر كشورها دارد ، گفت:

وی گفت اگر بایدن منصب خود را بدست آورد ، مالیات و مقررات مضاعف را افزایش خواهد داد که این یک فاجعه اقتصادی است.

بیشتر بخوانید:  دونالد ترامپ در ماه آگوست در مصاحبه ای گفت که "سریعاً حرکت می کند تا جای خالی دادگاه عالی را پر کند

آقای ترامپ گفت: “اگر جو بایدن یک روز وارد کار می شد ، من فکر می کنم مثل هرگز تجربه افسردگی خواهید کرد.” “این بر همه تأثیر می گذارد.”

آقای ترامپ گفت که با برخورد با ویروس کرونا ، زندگی را چقدر شکننده و شکننده دانست ، و گفت سخت ترین زمان ریاست جمهوری وی بوده است.

آقای ترامپ درباره چین گفت: “این تقصیر کشوری بود که می توانست جلوی آن را بگیرد”.

رئیس جمهور گفت که او معتقد نیست که می تواند برای جلوگیری از ویروس کار دیگری انجام دهد.

روابط نژادی نیز موضوعی بود که طی یک ساعت و نیم رویداد ظاهر شد ، زیرا اعتراضات زندگی سیاه پوستان برای چندین ماه در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید ، یک سیاه پوست ، هنگام بازداشت پلیس در مینیاپولیس در روز یادبود ، آغاز شد.

بیشتر بخوانید:  پرزیدنت ترامپ جایگزینی رئیس FBI ری را در مورد نظرات آنتیفا منتفی نمی داند

همچنین در چندین شهر شورش های خشونت آمیز روی داد. رئیس جمهور گفت که ممکن است “سیب های بد” در اجرای قانون وجود داشته باشد ، اما 99٪ خوب است.

یک رأی دهنده سیاه پوست که قبلاً در سال 2016 به کاندیدای شخص ثالث رأی داده بود نیز اذعان کرد که هنوز بین خانواده های سفیدپوست و خانواده های سیاه پوست فاصله درآمد وجود دارد. اما رئیس جمهور استدلال کرد که بیکاری سیاهپوستان – و در تعداد رکورد – در دولت ترامپ قبل از محاصره COVID-19 و پس از آن نتیجه اقتصادی بهتر بود.

بیشتر بخوانید:  ترامپ نوار 39 ساله را شکسته است ، و نهاد در مورد آن زوزه می کشد

رئیس جمهور همچنین از سیاست خارجی خود دفاع كرد و گفت كه اگر جیمز ماتیس وزیر دفاع پیشین آمریكا ، جان كلی رئیس ستاد سابق و جان بولتون مشاور امنیت ملی سابق همچنان در دولت بودند ، هیچ توافق صلح در شرق منعقد نخواهد شد. شرق.

این هفته کاخ سفید توافق نامه های بین اسرائیل ، بحرین و امارات متحده عربی را جشن گرفت که صلح را با اجازه دادن به مسلمانان برای بازدید از اماکن مقدس در اسرائیل ، تقویت کرد. این مذاکرات همچنین نگرانی های تجاری و امنیتی را نیز تحت پوشش قرار داد.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جو بایدن ، کامالا هریس به قاضی فقید روت بدر گینسبورگ ادای احترام می کنند

جوزف آر بایدن و معاون سناتور کامالا د هریس روز جمعه به روت بدر گینسبورگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *