Home / جدید ترین های دنیا / دموکرات ها برای بررسی ادعاهای جراحی اجباری در گرجستان

دموکرات ها برای بررسی ادعاهای جراحی اجباری در گرجستان


آتلانتا (خبرگزاری فرانسه) – ارشد دموکرات ها در کنگره روز سه شنبه نسبت به ادعاهایی که شواهد اندکی مبنی بر اینکه مهاجرانی که در بازداشتگاهی در جورجیا نگهداری می شوند تحت عمل جراحی رحم مشکوک قرار گرفتند ، با عصبانیت واکنش نشان دادند.

در شکایتی که روز دوشنبه ثبت شد ، یک پرستار ادعا می کند که مرکز بازداشتگاه شهرستان اروین عمل جراحی رحم مشکوک را انجام داده و از آزمایش بازداشت شدگان برای COVID-19 و سوابق پزشکی ریز شده خودداری می کند.

یک مقام ارشد پزشکی در اداره مهاجرت و امور گمرکی ایالات متحده با صدور بیانیه ای “به شدت” این ادعاها را به چالش کشید و گفت که از سال 2018 فقط دو زن برای برداشتن رحم از این مرکز ارجاع شده اند.

این بیانیه پس از آن صورت گرفت که دموکرات ها ادعای پرستار مبنی بر اینکه یک متخصص زنان و زایمان او را “جمع کننده رحم” نامیده است در حال انجام “برداشتن رحم” است – اعلام کرد که آنها تحقیق خواهند کرد.

در کنفرانس مطبوعاتی بعدی که روز سه شنبه در آتلانتا برگزار شد ، اطلاعات کمی برای اثبات ادعاها ارائه شد. وکلای پرستار ، دون ووتن ، از افشای بیانیه کامل وی به بازرس کل DHS خودداری کردند. وی پس از اظهارنظر بدون مراجعه به جراحی برداشتن رحم از پاسخ به س toالات خودداری كرد.

بیشتر بخوانید:  لحظه ای پس از آنکه ترامپ تام كاتن را برای اسكاتز شناور كرد ، كاتن می گوید: وقت Roe V است.

ووتن تمام وقت به عنوان یک پرستار عملی مجاز در زندان مهاجرت تا ژوئیه ، زمانی که رتبه خود را پایین آورد ، کار کرد.

دکتر آدا ریورا ، مدیر پزشکی خدمات بهداشتی ICE ، گفت که هر دو فرآیند توسط مقامات ICE تأیید شده است.

ریورا در بیانیه گفت: “به طور واضح ، تصمیمات مراقبت های پزشکی در مورد بازداشت شدگان توسط پرسنل پزشکی گرفته می شود ، نه کارکنان اجرای قانون.” “بازداشت شدگان زن رضایت آگاهانه را کسب می کنند و هرگونه عمل پزشکی مانند برداشتن رحم هرگز بر خلاف میل بازداشت شده انجام نمی شود.”

ریورا گفت كه ICE با هرگونه تحقیق و تفحص از طرف دفتر بازرس كل وزارت امنیت داخلی كاملاً همکاری خواهد كرد ، اما اظهار امیدواری كرد كه ووتن ابتدا پرونده های خود را به مقامات ICE ارسال كند.

نام پزشک در این شکایت ذکر نشده بود ، اما وکلای نماینده زنان در زندان گفتند که مشتریان آنها به یک متخصص زنان محلی به نام دکتر منتقل شده اند. ماهیندرا امین. اسكات گروبمن ، وكیل امین ، در بیانیه ای اظهار داشت كه اطمینان دارد كه پزشك از هرگونه عمل ناشایست تبرئه خواهد شد. امین پیش از این توسط مقامات ایالتی و فدرال متهم شده بود که در تحقیقاتی که منجر به تسویه حساب 520 هزار دلار در سال 2015 شد ، صورتحساب های نادرستی را به Medicare و Medicaid ارائه کرده است.

بیشتر بخوانید:  گرتچن ویتمر ، فرماندار میشیگان: دونالد ترامپ "بزرگترین تهدید برای مردم آمریکا" است

دموکرات ها پس از سه سال گذشته که آنها به محکوم کردن رفتار دولت ترامپ با مهاجران از جمله جدایی خانواده ها و بازداشت کودکان در شرایط نامناسب در مرز پرداختند ، به این ادعاها پرداختند.

نانسی پلوسی ، سخنگوی مجلس ، دموکرات کالیفرنیا ، در بیانیه ای گفت: “اگر این واقعیت داشته باشد ، شرایط وحشتناکی که در شکایت افشاگر توصیف شده است – از جمله ادعای جراحی برداشتن رحم به طور گسترده بر روی زنان مهاجر آسیب پذیر – نقض وحشتناک حقوق بشر است. “

نماینده بنی تامپسون ، دموکرات می سی سی پی ، رئیس کمیته امنیت داخلی مجلس ، گفت که این کمیته در حال تحقیق در مورد شرایط موجود در مراکز پیمانکاران ICE است و “این ادعاهای فوق العاده جدید و خطرناک را بررسی خواهد کرد”.

برای ووتن مشخص نبود که آیا زن رضایت خود را از انجام عملیات اعلام کرده است. وی گفت که پرستاران نگرانی در مورد پزشک را مطرح کردند.

بیشتر بخوانید:  حزب جمهوری خواه در وایومینگ با انتقاد از یکی از اعضای خود به دلیل حمایت از PAC

ووتن در این شکایت گفت: “هر کسی را که می بیند تحت عمل جراحی رحم قرار می گیرد – تقریباً همه”. “این تخمدان را برای یک خانم جوان از بین برد.”

یک کیوریتور در داستانی که روز سه شنبه منتشر شد به Intercept گفت که وی در سه سال گذشته یکی دو بار تحت عمل جراحی رحم قرار گرفته است. وكیل وی ، گروبمن ، از گفتن دقیقاً تعداد مراحل انجام شده خودداری كرد ، اما گفت كه امین هرگونه ادعای سو m رفتار را “قاطعانه” رد می كند.

گروبمن گفت: “دکتر امین پزشکی محترم است که زندگی بزرگسالی خود را وقف درمان جمعیت پرخطر و کم خدمت در روستاهای جورجیا کرده است.”

این مرکز در اوچیلا واقع در حدود 200 مایلی (320 کیلومتری) جنوب آتلانتا واقع شده است ، مردان و زنانی در اختیار مقامات اداره مهاجرت و گمرک ایالات متحده و همچنین زندانیان اداره مارشال ایالات متحده و شهرستان اروین هستند. این توسط LaSalle Corrections Pvt Ltd ، یک شرکت لوئیزیانا مدیریت می شود.

ووتن در طی کنفرانس مطبوعاتی در مورد ادعاهای هیسترکتومی کمی صحبت کرد و در عوض به نگرانی های خود مبنی بر عدم آزمایش زندانیان برای COVID-19 ، عدم عقیم سازی بازداشتگاه و همچنین تجهیزات محافظتی کمی در دسترس کارکنان بود.

بیشتر بخوانید:  رئیس جمهور پرو با انزوا در میان ناآرامی های همه گیر روبرو است

در حالی که شکایت 27 صفحه ای توسط گروه حمایت از Project South به طور گسترده ای از بازداشت شدگان گمنام ذکر شده است ، همچنین شامل نظرات دقیق ووتن است. در این شکایت گفته شده است که ووتن پس از از دست دادن کار با علائم ویروس کرونا ، که به اعتقاد وی تلافی جویی در ایجاد س raisingالات مربوط به COVID-19 بود ، تنزل درجه پیدا کرد.

ووتن در جریان کنفرانس مطبوعاتی گفت: “من می دانم که از تنزل مقام من گذشته است زیرا درمورد علت س whyالاتی پرسیده ام.” “به من گفتند که به افسران نگو ​​که بازداشت شدگانی هستند که هر روز با آنها برخورد می کنند و آنها مثبت بودند.”

ووتن گفت: بر اساس شکایت ، تعداد بازداشت شدگان آلوده بسیار بیشتر از آنچه گزارش شده است ، زیرا هیچ آزمایش فعال وجود ندارد و همه موارد گزارش نشده است. نیویورک تایمز در ماه ژوئن گزارش داد که زندانیان به دلیل نگرانی در مورد محافظت ضعیف از COVID-19 دست به اعتراض زده اند.

بیشتر بخوانید:  کمپین جو بایدن تبلیغات تلویزیونی را برای بزرگداشت 11 سپتامبر به حالت تعلیق درآورد: گزارش

به نقل از ووتن گفته است كه او مشاهده كرده است كه پرستار ارتباط پاتولوژيك بدون اينكه به او نگاه كند ، يك جعبه شكايت از بازداشت شدگان را پاره كرده و گاهي ديدار بازداشت شدگان را جعل كرده است. وی همچنین گفت كه پرستاران بازداشت شدگانی را كه علائم COVID-19 را گزارش كرده اند نادیده گرفته اند.

وی گفت اگر بازداشت شدگان درجه حرارت بالایی را گزارش کنند ، پرستاران آنها را بدون آزمایش COVID-19 به مدت 7 روز بدون نسخه پزشک می کنند.

ووتن گفت که این مرکز از استفاده از دو دستگاه تست سریع COVID-19 که توسط ICE خریداری شده است ، هر کدام با قیمت 14000 دلار خودداری کرده است. هیچ کادر پزشکی روی آنها آموزش ندیده است و ماشین آلات فقط یک بار استفاده می شوند.

اصلاحات LaSalle بلافاصله به درخواست نظر اواخر روز دوشنبه پاسخ نداد.

طبق ICE ، از روز یکشنبه 42 نفر از بازداشت شدگان در این آزمایش آزمایش ویروس مثبت داشتند. در سراسر کشور ، 5772 بازداشت شده مثبت بودند.

___

از اسپاگات از سان دیگو نام بردم.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه ما

حق چاپ © 2020 واشنگتن تایمز ، LLC.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

پس از امضای حکم فرماندار ، کایل ریتنهاوس با استرداد می جنگد

وکیگان ، ایلینوی – جوان 17 ساله متهم به قتل دو معترض در ویسکانسین در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *