Breaking News
Home / جدید ترین های دنیا / دموکرات ها با سرعت بسیار بالاتری نسبت به جمهوری خواهان رای می دهند ، مبارزات انتخاباتی ترامپ جای نگرانی نیست

دموکرات ها با سرعت بسیار بالاتری نسبت به جمهوری خواهان رای می دهند ، مبارزات انتخاباتی ترامپ جای نگرانی نیست

  • به گزارش پولیتیکو ، دموکرات ها در رای غیابی بسیار جلوتر از جمهوری خواهان هستند و امیدهای انتخاباتی جمهوری خواهان را به یک رکورد مشارکت شخصی در روز انتخابات محکم می کنند.
  • به گفته شرکت تحقیقات دموکراتیک ، دموکرات ها همچنین رای دهندگان بیشتری نسبت به جمهوری خواهان در ایالت های در حال چرخش از جمله کارولینای شمالی ، پنسیلوانیا ، اوهایو و آیووا ثبت کردند.
  • در حالی که مبارزات انتخاباتی ترامپ اطمینان دارد که جمهوریخواهان در روز انتخابات به صورت انبوه ظاهر خواهند شد ، برخی از تحلیلگران ناراحتی خود را از حملات رئیس جمهور دونالد ترامپ به رای نامه پستی ابراز کرده اند ، زیرا می ترسند در نوامبر نتیجه معکوس داشته باشد.

پولیتیکو روز جمعه گزارش داد ، دموکرات ها در رای گیری زودهنگام به نفع جمهوری خواهان هستند و این باعث می شود که برخی از جمهوری خواهان نگران باشند که موفقیت انتخاباتی آنها به مشارکت گسترده روز انتخابات در میان شیوع ویروس کرونا بستگی دارد.

بیشتر بخوانید:  اتیوپی یک شخصیت برجسته مخالف را به تروریسم متهم می کند

بر اساس ادارات وزیر امور خارجه در سراسر کشور ، رهبری دموکرات ها در چندین ایالت است که شروع به پذیرش رأی های غیابی می کنند ، از جمله چندین ایالت نوسان مانند کارولینای شمالی و پنسیلوانیا. به گزارش پولیتیکو ، دموکرات ها همچنین رای گیری زودهنگام در نیوهمپشایر ، اوهایو و آیووا را بر عهده دارند.

بر اساس اطلاعات ایالتی ، در فلوریدا ، ایالت نوسان کشور ، دموکرات ها خواستار 50٪ بالاتر از جمهوری خواهان شده اند.

به گزارش پولیتیکو ، دموکرات ها همچنین رای دهندگان بیشتری نسبت به جمهوری خواهان در بسیاری از ایالت های در حال چرخش ثبت می کنند. به گفته TargetSmart ، یک شرکت تجزیه و تحلیل دموکراتیک ، در پنسیلوانیا ، تقریباً 415،000 رأی دهنده به عنوان دموکرات ثبت شدند در حالی که کمی بیش از 280،000 رأی دهنده به عنوان جمهوریخواه ثبت شده اند.

علی رغم برخی نگرانی های جمهوری خواهان ، مبارزات انتخاباتی ترامپ همچنان مطمئن است که مشارکت در انتخابات روز دوم به رئیس جمهور امکان می دهد.

بیشتر بخوانید:  یک فعال بومی آمریکایی مقصر تجاوز به عنف است اما آدم ربایی نیست

مدیر واکنش سریع حزب جمهوری خواه در بیانیه ای به دیلی کالر نیوز گفت: “رای دهندگان ما از اشتیاق خود به پرزیدنت ترامپ بسیار انگیزه دارند و آنها رأی خواهند داد – بسیاری ترجیح می دهند شخصاً رأی دهند.”

گیست گفت: “واقعیت این است که هیچ کس بهتر از ترامپ در پیروزی در انتخابات نیست و مبارزات انتخاباتی بایدن به راحتی نمی تواند با بازی زمینی ما مطابقت داشته باشد.”

در حالی که نرخ ثبت نام ممکن است قبل از 3 نوامبر تغییر کند ، اما شکاف ثبت نام به این معنی است که جمهوری خواهان باید در روز انتخابات بیش از تعداد دموکرات از رأی دهندگان شخصی باشند ، خطری که با همه گیر شدن بیماری بیشتر می شود.

بیشتر بخوانید:  ثریا سانتیاگو ، آیکون LGBTQ پورتوریکو ، در 73 سالگی درگذشت

کریس ویلسون ، نظرسنجی از جمهوری خواهان ، به پولیتیکو گفت: “نتیجه نهایی این است که بایدن از طریق پست الکترونیکی حرف اول را می زند و خطرات بیشتری در مورد اشتباه رخ می دهد.”

این شکاف همچنین منعکس کننده نظرسنجی های اخیر است که نشان می دهد دموکرات ها در حال برنامه ریزی برای رای دادن به غایبان با سرعت بسیار بالاتر از جمهوری خواهان هستند. به گزارش NPR ، دموکرات ها رای گیری از طریق پست را به عنوان بخشی اصلی از استراتژی 2020 خود پذیرفته اند ، در حالی که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بارها این روش را به عنوان فساد انتقاد کرده و برخی جمهوری خواهانی را که آن را برای موفقیت خود در ماه نوامبر ضروری می دانند ، ناامید کرد. (مرتبط: ترامپ: رای گیری از طریق پست “انتخابات را در معرض خطر قرار می دهد”)

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در کاخ سفید (الکس وونگ / گتی ایماژ)

ویلسون گفت: “این موردی است که ترامپ در واقع می گوید ، بسیار مهمتر از کاری است که ستاد انتخاباتی وی انجام می دهد.” “این کمپین سخت تلاش می کند تا غیبت را غیبت کند و به زودی باز می گردد ؛ اما ترامپ به همین دلیل رای گیری از طریق پست را مورد حمله قرار می دهد و باعث می شود جمهوری خواهان قدرتمند این کار را نکنند.

بیشتر بخوانید:  گرینزبورو در جهت شفافیت بیشتر با پلیس گام برمی دارد

مایکل گوئن ، سخنگوی مبارزات انتخاباتی برای انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن ، نامزد حزب دموکرات ، گفت دموکرات ها از اظهارات ترامپ بهره مند شده اند.

“از آنجا که ترامپ مشغول تلاش جمهوری خواهان برای ثبت هواداران خود برای رای دادن از طریق پست با ادعاهای دروغ در مورد رای گیری غیرحضوری است ، دموكرات ها ارتش عظیم پوپولیستی متمرکز بر بیرون آوردن رای دهندگان زود هنگام و در روز انتخابات دارند و ما در حال حاضر شاهد نتایج قدرتمند و انرژی واقعی هستیم – از جمله در میان رای دهندگان برای اولین بار.” گوئن به پولیتیکو گفت. (مرتبط: مریلند نزدیک به 85 درصد از نظرسنجی های خود را تعطیل می کند ، اما مقامات می گویند که آنها نگران نیستند)

بیشتر بخوانید:  GOP Super PAC شش بازی تنگ را در یک بازی تبلیغاتی جدید هدف قرار می دهد

علی رغم مزیت گسترده رای گیری زودهنگام به دموکرات ها ، جمهوری خواهان همچنان در برخی از کشورهای رقابتی پیشرو هستند. پولیتیکو گزارش داد که در جورجیا که شاهد دو مسابقه نزدیک در انتخابات سنا و انتخابات ریاست جمهوری بوده است ، جمهوری خواهان در اوایل رای گیری با نزدیک به 55000 رأی از دموکرات ها پیشی گرفتند.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به طور آزاد در دسترس هر ناشر خبره ای است که می تواند مخاطبان زیادی را فراهم کند. برای فرصت های صدور مجوز محتوای اصلی ما ، لطفا با [email protected] تماس بگیرید.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

اندرو وایزمن نظریه قایقرانی با قایق بادبانی ترامپ را به دفتر مشاور ویژه وارد کرد

به گفته نماینده ویلیام جی بارنت ، اندرو ویسمن ، دادستان ارشد رابرت مولر ، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *