Breaking News
Home / جدید ترین های دنیا / دموکرات از رقابت با مارجوری تیلور گرین ، یکی از طرفداران QAnon که برای کنگره نامزد شده است ، خارج شد

دموکرات از رقابت با مارجوری تیلور گرین ، یکی از طرفداران QAnon که برای کنگره نامزد شده است ، خارج شد


مارجوری تیلور-گرین ، یک قانونگذار امیدوار جمهوری خواه که به خاطر حمایت از جنبش تئوری توطئه QAnon و تردید در مورد حمله 11 سپتامبر به پنتاگون شهرت دارد ، پس از ناکام گذاشتن رقیب دموکرات خود در مسابقه در روز جمعه ، اکنون بدون مخالفت کار می کند.

کوین ون اسدال ، که به عنوان نماینده دموکرات ها به نمایندگی از منطقه 14 کنگره در جورجیا کاندید می شد ، کمتر از دو ماه پیش تا روز انتخابات به مبارزات انتخاباتی خود پایان داد.

بیشتر بخوانید:  اطلاعیه تبلیغات انتخاباتی ترامپ از برنامه بایدن برای افزایش پذیرش پناهندگان انتقاد می کند

آقای ون اسدال در بیانیه ای گفت: “من از اینكه اعلام كردم به دلایل خانوادگی و شخصی نمی توانم این رقابت را برای كنگره ادامه دهم ناراحت هستم.” وی افزود که قصد دارد کشور را ترک کند.

خانم گرین اکنون بدون توجه به نگرانی های مطرح شده به دلیل ارتباط قبلی با QAnon ، احتمالاً توسط رای دهندگان در منطقه کنگره با اکثریت جمهوری خواه انتخاب خواهد شد.

بیشتر بخوانید:  ترامپ به تازگی آموزش تئوری مسابقه حیاتی را برای کارمندان فدرال به پایان رسانده است ، اما تئوری مسابقه حیاتی چیست؟

QAnon از سال 2017 بصورت آنلاین آغاز به کار کرد و شامل تعدادی از تئوری های توطئه راست گرایان راست افراطی شده است ، از جمله اینکه رئیس جمهور ترامپ مخفیانه در حال جنگ با باند شیطان پرستان و کودکان دوست است.

خانم گرین ، 46 ساله ، حمایت خود را از QAnon ابراز کرد. وی همچنین گمان کرد که آدم ربایان در 11 سپتامبر 2001 پنتاگون را شوکه کرده و به دلیل اظهاراتی که نژادپرستانه تلقی می شود محکوم شده است.

بیشتر بخوانید:  یادبود دویت دی آیزنهاور در واشنگتن

آقای ون اسدال در بیانیه ای با اعلام خاتمه مبارزات انتخاباتی خود ، با نامزد جمهوری خواه تماس گرفت و اظهار داشت که او برای جلوگیری از انتخاب وی به کنگره مبارزه را ادامه خواهد داد.

“هنگامی که من این کار را شروع کردم ، به این دلیل بود که می خواستم درمورد آنچه که هر روز برای افراد واقعی اتفاق می افتد و اینکه چگونه هیچ یک از خشم و تفرقه چیزی را بهتر نکرده است صحبت کنم. این سخنان تبدیل به افراط گرایی خطرناکی شد ، مانند نامزد شدن مارجوری گرین. ​​من تمام منابع و همه دانش را در این کارزار قرار خواهم داد. این مسئله بعد از من رخ می دهد تا مارجوری را شکست دهم و امید را به مردم شمال غربی جورجیا برگردانم. “

بیشتر بخوانید:  بایدن در سال 2016: تأیید SCOTUS می تواند "چند ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری" در صورت مشارکت سنا در انتخاب انجام شود

گرین پس از عقب نشینی حریف قبلی خود در روز جمعه در توییتر پاسخ داد: “بهترین آرزوها برای KevinVanAusdal.”

حزب دموکرات جورجیا بلافاصله به نامه ای که خواستار اظهار نظر بود ، پاسخ نداد.

گرین در حال رقابت برای جایگزینی تام گریوز نماینده جمهوری خواه است که در ماه دسامبر اعلام کرد که به دنبال انتخاب مجدد نیست و اخیراً روز جمعه گفت که اوایل ماه اکتبر کناره گیری می کند.

بیشتر بخوانید:  دموکرات ها خواستار پاسخ در مورد "برداشتن رحم گسترده" در مرکز ICE هستند

روز انتخابات 3 نوامبر است.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

تد کروز: برای طرح دعوی در مورد مسائل انتخابات ، ما به یک SCOTUS کامل نیاز داریم

سناتور تد کروز از تگزاس روز یکشنبه گفت که سنا باید تعیین جایگزینی برای روت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *