Home / زندگی / دموکراتها نژاد ، شغل و شرایط آب و هوایی را با تصمیم سال انتخابات گره می زنند

دموکراتها نژاد ، شغل و شرایط آب و هوایی را با تصمیم سال انتخابات گره می زنند

دموکرات ها روز پنجشنبه ، در آخرین مبارزات انتخابات سال حزب ، از قطعنامه دو مجلسین در مورد تغییر اقلیم ، عدالت نژادی و بهبود اقتصادی رونمایی کردند تا گرمایش کره زمین را به عنوان فرصتی برای ایجاد شغل و رسیدگی به درگیری های نژادی طولانی مدت در ایالات متحده تنظیم کند.

این تصمیم در طی آنچه دانشمندان می گویند گرمترین سال ثبت شده صادر شده است ، و از دولت فدرال می خواهد “وظیفه” خود را برای رسیدگی به یک سری از بحرانهای بهم پیوسته تشخیص دهد: بیکاری گسترده ، تغییر آب و هوا ، “بی عدالتی نژادی” و بیماری همه گیر ویروس کرونا. بیش از 190،000 نفر در ایالات متحده و تقریبا 900،000 نفر در سراسر جهان کشته شد.

بیشتر بخوانید:  DNC 2020 یک کنوانسیون ایده های کوچک بود - و رای دهندگان سزاوار موارد بیشتری هستند

حداقل 79 عضو کنگره ، از جمله رهبر اقلیت سنا ، چارلز ای. شومر ، حامیان اصلی این قطعنامه هستند. به نظر نمی رسد هیچ یک از جمهوری خواهان وارد سیستم شوند و لیست کامل حامیان مالی شرکت کننده بلافاصله در دسترس نبود.

هنگامی که نماینده کتی کاستور ، D-Florida ، رئیس کمیته انتخاب مجلس در مورد بحران آب و هوا ، گزارش جامع هیئت را در ماه ژوئن منتشر کرد ، او و سخنران نانسی پلوسی بر تمرکز خود بر عدالت زیست محیطی تأکید کردند.

بیشتر بخوانید:  پرسش و پاسخ: ماندلا بارنز | ملت
[Pandemic, inequality helped shape Democrats’ climate plan]

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

ترامپ آمریکا را تهدید می کند: انتخاب مجدد ، یا نه

دونالد ترامپ روز یکشنبه 27 سپتامبر 2020 در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید صحبت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *