Home / جدید ترین های دنیا / دموکراتها در سنا بسته محرک علیه ویروس کرونا را مسدود می کنند

دموکراتها در سنا بسته محرک علیه ویروس کرونا را مسدود می کنند

دموکرات ها در مجلس سنا روز پنجشنبه پس از ماه ها مذاکره متوقف بین دموکرات ها و جمهوری خواهان ، به تصویب بسته محرک ویروس کرونا رأی دادند.

این آرا 52-47 بود و این عمل برای تصویب به 60 رأی نیاز داشت. این اسکناس 500 میلیارد دلاری شامل مزایای بیکاری فدرال ، بودجه برنامه محافظت از حقوق و دستمزد (PPP) و بودجه اضافی برای آزمایشات بیشتر ویروس کرونا می شود. در صورت تصویب این لایحه ، پول به مدارس تعلق می گیرد. هر دموکرات مخالف بسته محرک بود. تنها جمهوری خواهی که به آن رأی داد راند پل ، کنتاکی بود.

بیشتر بخوانید:  ترامپ برخلاف استاندار نوادا ، یک تجمع داخلی را برگزار می کند

مک کانل پس از رأی گیری در توئیتی گفت: “هر سناتور دموکرات فقط به صدها میلیارد دلار کمک COVID-19 رای داده است. آنها بودجه مدرسه ، آزمایش ، واکسیناسیون ، بیمه بیکاری و برنامه حمایت از حقوق و دستمزد را مسدود کرده اند. هدف آنها روشن است: هیچ کمکی برای خانواده ها نیست.” آمریکا قبل از انتخابات. “

رهبر اکثریت میچ مک کانل با اعلام اینکه سنا روز چهارشنبه در مورد تحریک ویروس کرونا رای خواهد داد ، گفت: “ما یک پیشنهاد هدفمند جدید ارائه داده ایم که شامل بسیاری از فوری ترین و محبوب ترین سیاست ها است که هم اکنون به آمریکایی ها کمک خواهد کرد. فردا کل مجلس سنا در این باره رأی می دهد ،” در اتاق سنا.

وزیر خزانه داری استیون مانوچین و مارک میدوز رئیس ستاد کاخ سفید با خبرنگاران صحبت می کنند از ویروس کرونا در ساختمان Capitol ایالات متحده در واشنگتن دی سی در تاریخ 3 آگوست 2020 (عکس توسط MANDEL NGAN / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

مارک میدوز ، رئیس ستاد کاخ سفید در تاریخ 26 آگوست گفت که برای ادامه مذاکرات در مورد مرحله چهارم بسته محرک به Pelosi رفته است. میدوز در مصاحبه ای با پولیتیکو گفت که وی از کارمندان خود خواسته است تا با رئیس ستاد Pelosi در مورد آغاز دور دیگری از بحث پیرامون بسته محرک ویروس کرونا تماس بگیرند و افزود که انتظار ندارد از او پاسخی بشنود.

بیشتر بخوانید:  جایلن کریستوفر مولینا و کریستوفر شان متیوس متهم در کاخ سفید از نقشه حمله برج ترامپمنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

درون کمربند: اتحاد ایمان و آزادی در حال عقب نشینی است

اتحاد ایمان و آزادی متوقف نخواهد شد ، سازمان غیرانتفاعی مردمی محافظه کار که پیام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *