Breaking News
Home / زندگی / دفتر دانشگاه: پلیس کاپیتول استدلال کرده است که تپانچه بدون مراقبت در حمام کاپیتول نباید نگرانی مردم را ایجاد کند

دفتر دانشگاه: پلیس کاپیتول استدلال کرده است که تپانچه بدون مراقبت در حمام کاپیتول نباید نگرانی مردم را ایجاد کند

Scindian نوشت: “افشای شاکی به خبرنگار CQ Roll Call همچنین به موضوعی که باعث نگرانی عمومی شود پرداخته است زیرا نمی توان” به طور عادلانه ای به هرگونه منافع سیاسی ، اجتماعی یا سایر موارد در جامعه توجه کرد. “اسکندیان همچنین استدلال کرد که بریتمن با این اصلاحیه محافظت نمی شود. دلیل اول این است که او در مقام رسمی خود با خبرنگار صحبت کرده است.

بیشتر بخوانید:  وام گرفتن از دادگاه مسکن | ملت

سیندیان گفت: عکس سلاح گرم بدون مراقبت در یک ساختمان عمومی با برخی از یکپارچه ترین افراد در دولت کشور – چیزی نیست که نیاز به نگرانی عمومی داشته باشد. وی تا حدی استدلال كرد كه از آنجا كه اسلحه در یك منطقه محدود در مجتمع كاپیتول پیدا شده است ، این حادثه باید در بخش نگهداری شود و از مصرف عمومی پنهان بماند.

بیشتر بخوانید:  آیا سمت رئیس اداره کار می کند؟

سندیان نوشت: “اطلاعاتی که دادستان در اختیار خبرنگار قرار داد مربوط به موضوعی داخلی است که مربوط به منافع عمومی نیست.” “اسلحه ای که در حمام CVC در تاریخ 29 ژانویه 2015 کشف شد در منطقه محدودیت تاسیسات قرار داشت. فقط افراد مجاز می توانستند به آن منطقه دسترسی داشته باشند. اسلحه توسط مقامات USCP به سرعت کشف و صاحب آن در مدت کوتاهی شناسایی شد.”

بیشتر بخوانید:  طرفداران ترامپ نیاز به بررسی واقعیت دارند

روی گاترمن ، استاد دانشگاه سیراكوز ، متخصص در قانون اصلاحیه اول ، با نظر این گروه مخالف است.

گاترمن گفت: “من نمی توانم وضعیت منافع عمومی برجسته تری از یافتن اسلحه در حمام حمام كاپیتول هیل ، چه یك مركز بازدیدكننده و چه یك گذرگاه امن ، تصور كنم.” “شما نمی توانید چیزی بیشتر در جهت منافع عمومی توضیح دهید.”

بیشتر بخوانید:  کاخ سفید 11.6 میلیارد دلار تسکین توفان برای پورتوریکو اعلام کرد

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

ویروسی که کریسمس را دزدید

ممنون از اینکه ثبت نام کردید. برای بیشتر ملتآخرین نسخه ما را بررسی کنید. با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *