Home / آمریکا / در کاپیتول هیل ، دو مجموعه انتخابات پیش رو است

در کاپیتول هیل ، دو مجموعه انتخابات پیش رو است

روز انتخابات 3 نوامبر است.

اما مجموعه دیگری از انتخابات مهم در اواخر ماه نوامبر یا اوایل دسامبر در Capitol Hill برگزار می شود. این یک انتخابات رهبری داخلی دو حزب در مجلس و سنا است. اعضای رده بندی در مجلس نمایندگان دموکرات و سنا به رهبران حزب خود رأی می دهند. همین مسئله در مجلس جمهوری خواه و سنا در حال رخ دادن است.

این انتخابات اغلب روند قانونگذاری را تعیین می کند و چهره حزب را تعیین می کند. عواقب آن گاهی اوقات برای سالها ، اگر نه ده ها سال ، بازتاب می یابد.

درگیری بایدن و ترامپ بر سر واکسن COVID-19

پیش از این نوشتیم که تصمیماتی که در انتخابات رهبری کنگره گرفته شده “سیاست های جزئی” است. شما در مورد “سیاست حزب” شنیده اید. اما گزینه هایی که درباره اینکه چه کسی مدرک دانشگاهی را برای خدمت به عنوان رهبران مجلس و سنا دریافت می کند ، در سطح زیر اتمی سیاسی انجام می شود. گاهی اوقات یک سرنوشت سیاسی در سطح کلان دخالت می کند و ستاره در حال ظهور بالقوه را به حاشیه می برد. به همین دلیل ، نمایندگان سابق مجلس ، جو کراولی ، DNY و اریک کانتور از ویرجینیا رئیس مجلس نمایندگان نشدند. کراولی نامزدی اصلی خود را به نماینده اسکندریه Ocasio-Cortez ، DN.Y از دست داد. نماینده سابق دیو پرات ، یک جمهوریخواه از ویرجینیا ، در انتخابات مقدماتی کانتور را کنار گذاشت.

اما اغلب اوقات ، این گفتگوهای زمزمه ای است که در راهروهای متروکه کاپیتول و معاملات انجام شده در گوشه اتاق رختکن مجلس انجام می شود و رقابت های رهبری کنگره را حل و فصل می کند. این فعل و انفعالات رفتار نوترونهای سیاسی و پروتونها را در برخورد فوق فرمان کنگره تعیین می کند. اینگونه است که نماینده استنی هویر ، یک دموکرات از مریلند ، در اواخر سال 2006 به رهبر اکثریت مجلس نمایندگان تبدیل شد – از رقابت جان مورتا ، نماینده دموکرات پنسیلوانیا ، جلوگیری کرد. همچنین توضیح می دهد که چگونه جان بوهنر ، رئیس جمهوری سابق مجلس ، جمهوری خواه از اوهایو ، در فوریه 2006 با غلبه بر سن ، به مقام رهبری رسید. روی بلانت ، یک جمهوری خواه از مو ، به عنوان رهبر اکثریت مجلس نمایندگان.

بیشتر بخوانید:  کریس والاس یازده سپتامبر را پس از 19 سال "هنوز هم یک زخم باز" توصیف می کند

تصمیمات دقیق و تقریباً غیرقابل تشخیص توسط اعضای خاص عواقب ناگواری برای جناح رهبری کنگره به همراه دارد.

سیاست ذرات

در مورد رقابت های رهبری در پاییز 2018 درام زیادی وجود داشت. دموکرات ها مجلس نمایندگان را برای اولین بار از اوایل سال 2011 به دست آوردند. آنها در ژانویه 2019 اکثریت خواهند داشت. اما گمانه زنی ها در مورد اینکه آیا نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان کالیفرنیا است ، وجود دارد. – رهبر اقلیت در آن زمان در مجلس نمایندگان – هنگامی که کنگره جدید از 3 ژانویه آغاز شد ، حمایت گروه خود را برای نامزدی دموکرات ها برای رئیس مجلس نمایندگان جلب کرد. کل مجلس نمایندگان رئیس مجلس را انتخاب می کنند. به همین دلیل جمهوری خواهان رهبر اقلیت مجلس نمایندگان کوین مک کارتی را در برابر پلوسی قرار دادند. اما برای تقویت حمایت از پلوسی چند هفته طول کشید. بسیاری از دموکرات های جدید گفتند که از او برای بیان صحبت حمایت نمی کنند.

پلوسی در آن روز 220 رأی آورد. فقط 203 دموکرات در انتخابات مجمع دموکراتیک در 28 نوامبر 2018 به او رأی دادند. پانزده دموکرات یا به دیگری رأی دادند یا “حاضر” رأی دادند.

بیشتر بخوانید:  یک کارمند فروشگاه اسباب بازی "WAP" را به لیست پخش فروشگاه اضافه می کند ، فقط خیلی دیر متوجه آن می شود: "خون من سرد می شود"

جای تردید است که به اندازه دفعه قبل هیجانات دموکرات ها در مجلس نمایندگان وجود دارد. بله ، برخی از اعضای جوان ، لیبرال و جاه طلب ممکن است سر و صدا ایجاد کنند. اما به طور گسترده انتظار می رود که دموکرات ها در صورت عدم اضافه کردن اکثریت خود مجلس نمایندگان را حفظ کنند. پلوسی اعضای کوچک تری را به سمت های مختلف رهبری منصوب کرده و برخی انتصابات جدید در کابینه را به عهده گرفته است. بنابراین بعید است که توطئه ها در پاییز امسال در میان مجلس نمایندگان دموکرات رخ دهند.

این جایی است که جمهوریخواهان در مجلس نمایندگان وارد می شوند.

ناظران سیاسی فصلی سناریوهای بسیار کمی را می بینند که جمهوری خواهان کنترل مجلس نمایندگان را در پاییز امسال بدست بگیرند. اگر این کار را می کردند ، تقریباً هیچ بحثی درباره تیم رهبری هسته ای جمهوری خواهان در سال 2021 وجود نداشت. از این گذشته ، رهبران کنونی جمهوری خواهان از این اختلافات سرپیچی می کردند و کنترل مجلس نمایندگان را به دست می گرفتند.

مک کارتی احتمالاً سخنران خواهد شد. شلاق خانگی اقلیت استیو اسکالز ، یک جمهوری خواه از لس آنجلس ، به اکثریت رهبر منتقل می شود. نماینده لیز چنی ، R-Weiu ، که در حال حاضر مقام شماره 3 رهبری را به عنوان رئیس کنوانسیون جمهوریخواهان بر عهده دارد ، می تواند یک شلاق شود.

هریس ، پنس سفرهای سبک به ویسکانسین را انجام می دهد

بسیاری از جمهوری خواهان نگران این تصور هستند که این حزب فقط “مردان سفیدپوست” را در مناصب قدرت دارد – نیازی به گفتن نیست که بیشتر کنوانسیون جمهوری خواهان را در مجلس نمایندگان تشکیل می دهد. (در حال حاضر 13 زن جمهوری خواه در مجلس نمایندگان وجود دارد ، اما دو زن بازنشسته وجود دارد: نماینده مارتا روبی ، جمهوری خواه علا ، و سوزان بروکس ، ر.) از درخواست سیاسی چنی.

بیشتر بخوانید:  قدرت طوفان گرمسیری سالی باعث افزایش گردبادها و هشدارهای طوفان می شود

و جمهوری خواهان عاشق این هستند که چنی چگونه آماده تعامل با پلوسی است. آنها سازگاری یک نماینده کنگره از کوه وست با یک لیبرال از سانفرانسیسکو را ارزیابی می کنند.

اما چنی اخیراً با ناملایمات روبرو شده است. برخی از محافظه کاران در مجلس نمایندگان و اعضای بلوک آزادی اوایل تابستان به او حمله کردند. مت گیتس نماینده جمهوریخواه استدلال کرد که چنی “در پشت صحنه” علیه رئیس جمهور ترامپ عمل کرد. دونالد ترامپ جونیور این مطلب را در توییتر منتشر کرد: “ما در حال حاضر میت رامنی را داریم. ما به شخص دیگری احتیاج نداریم.”

سرمایه سیاسی چنی با آن حملات وحشیانه داخلی جمهوری خواهان آسیب دید. برخی معتقدند که این تماس ها تلاشی عمدی برای خرابکاری در آن بوده است. برخی از اعضای معمولی جمهوریخواه مجلس نمایندگان بر این باورند که چنی ممکن است مک کارتی یا مقیاس را در رقابت رهبری شکست دهد. اما حتی جمهوری خواهانی که انتظار چنین شرایطی را داشتند اکنون مطمئن نیستند که بلوک آزادی چنی را تضعیف کرده است.

با این حال ، هیچ کس نمی داند.

با این حال ، تردید وجود دارد که جمهوری خواهان مجلس را به دست آورند. اگر حزب جمهوری خواه شکست بخورد و ترامپ شکست بخورد ، کنوانسیون جمهوری خواهان مجلس نمایندگان ممکن است روح جویی کند. به خصوص اگر جمهوری خواهان در سرتاسر هیئت از دست بدهند.

بیشتر بخوانید:  اعتراضات در لنکستر پس از شلیک مرگبار مرد مسلح به چاقو: دکتر

برای اطمینان ، مک کارتی و ترازو با رئیس جمهور توطئه کرده بودند. برخی جمهوری خواهان به طور خصوصی می گویند این ممکن است خیلی زیاد باشد. به همین دلیل است که ممکن است با اقلیت کوچکی در مجلس – و بدون رئیس جمهور ترامپ در کاخ سفید – اعتبار مک کارتی و ترازو آسیب ببیند.

فراموش نکنید که دلیلی وجود داشت که مک کارتی به طور غیرمنتظره ای از مسابقه بلندگو در پاییز 2015 انصراف داد که بوهنر ناگهان بازنشسته شد. مشخص نبود که آیا مک کارتی در صحنه رای داده است یا خیر.

اگرچه پیش از این شماره 2 جمهوریخواه بود ، سهام اسکالیز پس از آنکه پس از 14 ژوئن 2017 ، در یک تمرین تیراندازی بیس بال در کنگره ، سلامتی خود را به دست آورد ، افزایش یافت. ترازو صبح همان روز در اسکندریه ، ویرجینیا روی الماس درگذشت ، اما او همکاران خود را به جنگ در ماههای معالجه بیمارستان و چندین عمل جراحی برای بازگشت به کنگره الهام داد.

یک جایی وجود داشت که برخی معتقد بودند مقیاس ها می توانند مک کارتی را در مسابقه رانندگی شکست دهند. اما باز هم سیاست ذرات. در صورت از دست دادن ترامپ و عدم موفق شدن مجلس توسط جمهوری خواهان ، جمهوری خواهان می توانند رهبران خود را تغییر دهند.

آیا این باعث تقویت چنی خواهد شد؟ شاید. اما برخی شک دارند که کسی بتواند در ابتدا مک کارتی را ناک اوت کند. او سرمایه زیادی جمع کرد و خدمات زیادی را به اعضا ارائه داد. ترازو و چنی نیز در آن اردوگاه هستند. بنابراین تیم رهبری ممکن است هنوز دست نخورده باشد.

بیشتر بخوانید:  بیانسه بلک روش پادشاه را توسط مورخ تجزیه و تحلیل کرد

اگرچه یک لحظه برای سیاست ذرات بازگشت. مراقب نماینده پاتریک مک هنری ، RN.C باشید. مک هنری در حال حاضر برترین جمهوریخواه در کمیته خدمات مالی مجلس است. هنگامی که ترازو پس از تیراندازی ناک اوت شد ، مک هنری به عنوان نایب رئیس شلاق خدمت کرد – و یک عملاً شلاق جمهوری خواه بود. او در هنگام انجام این کار مدارک زیادی دریافت کرده است.

عامل دیگر: بلوک آزادی. اعضای آن ممکن است پس از شکست احتمالی از جانب ترامپ احساس مجازات کنند. به همین ترتیب می توان رالی آزادی را تشویق کرد تا در دنیایی پس از ترامپ مسئولیت خود را به دست گیرد.

کارت وحشی دیگر: کنوانسیون جمهوری خواه مجلس احتمالاً شامل حداقل دو قانونگذار جدید خواهد بود که مواضع بحث برانگیز و نظریه های توطئه QAnon را تأیید کرده اند. مارجوری تیلور گرین و لورن بویبرت مقدمات مقدماتی خود را در جورجیا و کلرادو برنده شدند. چگونه رهبران كنگره جمهوری خواه این نامزدها را مدیریت می كنند ، به رقابت های رهبری منجر می شود. اگر به نظر می رسد این دیدگاه ها بیشتر در مرکز حزب یا بی اعتبار باشند – به ویژه پس از از دست دادن حزب جمهوری خواه ، این عامل افزایش می یابد.

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

“انتخابات دوم” در کنوانسیون جمهوری خواهان مجلس نمایندگان ، زمانی در ماه نوامبر یا دسامبر ، همه اینها را حل و فصل خواهد کرد. همه اینها به “سیاست ذرات” بستگی دارد.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *