Home / زندگی / در مسابقات: خشم علیه ماشین (نوار)

در مسابقات: خشم علیه ماشین (نوار)

به مسابقات خوش آمدید! هر هفته ، ما اخبار و تجزیه و تحلیل هایی را از تیم تماس تلفنی CQ Roll برای شما می آوریم که شما را از انتخابات 2020 مطلع می کند. آیا کسی را می شناسید که دوست داشته باشد این خبرنامه را داشته باشد؟ آنها می توانند در اینجا مشترک شوند.

نوشته شده توسط بریجت بومن ، کیت آکلی و استفانی آکین

نوارها وجود دارد. کتاب جدید “خشم” باب وودوارد شامل افشای بمبی است که رئیس جمهور دونالد ترامپ می دانست ویروس کرونا ویروس کشنده و هوا است ، حتی اگر اهمیت ویروس را در انظار عمومی کوچک جلوه دهد. و این اکتشافات در حال حاضر در برخی از مسابقات کنگره رخنه می کند. امروز صبح ، مبارز نامزد انتخابات مجلس سنا ، سارا گیدئون ، یک فیلم کوتاه به مدت یک دقیقه همراه با یک کلیپ صوتی از ترامپ از مصاحبه وودوارد با فیلم های راهپیمایی ترامپ که رئیس جمهور گفت ویروس از بین می رود ، منتشر کرد. ترامپ مین در سال 2018 با 3 امتیاز شکست خورد و انتخابات داخلی با ناتان گونزالس گیدئون را در برابر سناتور جمهوری خواه سوزان کالینز قرار داد.

نماینده دموکرات کالیفرنیا ، هارلی رودا ، که ترامپ منطقه خود را با دو امتیاز از دست داد ، رئیس جمهور را به رقیب جمهوری خواه خود ، مایکل استیل ، ناظر شهرستان اورنج پیوند داد و وی را در بیانیه ای به استفاده از “کتاب نمایش” ترامپ و کوچک شمردن ویروس متهم کرد. در مسابقه صندلی های آزاد برای منطقه هفت در جورجیا ، کارولین پوردو ، دموکرات ، با انتقاد از مخالف جمهوری خواه خود ، پزشک اورژانس ، ریچ مک کورمیک ، گفت وی “از مدارک پزشکی خود برای کمک و تحریک رئیس جمهور در هر مرحله استفاده کرده است.” مک کورمیک در ماه فوریه از پاسخ ترامپ به ویروس دفاع کرد.

باید دید آیا صدای مصاحبه ترامپ با وودوارد در نظرسنجی های بیشتر در تبلیغات تلویزیونی ، تبلیغات دیجیتالی یا درخواست جلب سرمایه جمع خواهد شد ، به ویژه از آنجا که دموکرات های ضعیف در مجلس نمایندگان در شهرستان های ترامپ و رقبای سنای دموکرات در ایالت های سرخ ، تا حد زیادی از ذکر آن پرهیز کرده اند. رئیس جمهور در تبلیغات خود را تا کنون. اما ناتان ، تحلیلگر انتخاباتی ما ، پیشنهاد می کند که اگر مانع بهبود وضعیت عمومی ترامپ در رقابت های ریاست جمهوری شود ، جدیدترین کشفیات می تواند به طور غیرمستقیم به جمهوری خواهان در آرای پایین آسیب برساند.

بیشتر بخوانید:  شبکه ایمنی آمریکا با طراحی رو به زوال است

دروازه شروع

به ترامپ اعتماد کنید: جمهوریخواهان نیوهمپشایر روز سه شنبه در انتخابات مقدماتی ایالت وفاداری خود را به دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا نشان دادند و از نامزدهای مورد علاقه وی برای مجلس نمایندگان بالقوه رقابتی و نامزدی حزب برای رویارویی با سناتور دموکرات ژانه شاهین ، که انتظار می رود در ماه نوامبر پیروز شود ، حمایت کردند. و در رود آیلند ، نماینده دموکرات جیم لنگوین به راحتی در انتخابات مقدماتی پیروز شد.

ارتباط خانوادگی: مشاور شهر نیوتن ، جیك اوچینكلوس ، با كمك كمك كمسیون مبارزه با فساد مالی اهداكنندگان والدینش ، هفته گذشته تقریباً پس از عبور از یك منطقه شلوغ منطقه چهارم ماساچوست ، مطمئناً به كاپیتول هیل می رود. خانواده اوچینکلوس همچنین با قبیله کندی ارتباط دارند که نماینده جوزف بی. کندی سوم صندلی خود را برای شرکت در انتخابات سنا (ناموفق) بر عهده گرفت.

رفتن به حالت پیش فرض: اتحادیه ها به دلیل مشارکت و برنامه های میدانی خود مشهور هستند ، اما جیم ساکسا از CQ Roll Call گزارش می دهد که بیماری همه گیر COVID-19 آنها را مجبور به سازگاری کرده است.

دیگر در خانواده نیست: براساس گزارش پل وونتلو از CQ Roll Call ، مناطقی که توسط اعضای یک خانواده نشان داده می شوند در حال کاهش است.

کاهش سرعت شهروندان: این همه گیر روند شهروندی را که پیش از این با مشاغل عقب افتاده دست و پنجه نرم می کرد ، کند می کند. Camila DeChalos از CQ Roll Call به بررسی چگونگی کاهش سرعت می تواند از شهروندی مهاجران به موقع برای رای گیری در ماه نوامبر جلوگیری کند.

تئاتر سیاسی (به معنای واقعی کلمه): بریجت و کیت با جیسون دیک به آخرین پادکست تئاتر سیاسی خود پیوستند تا در مورد مصاحبه خود با لورن آندروودود نماینده ایلینوی و کارگردانان “Surge” ، مستند جدیدی که به دنبال آندروود و دو زن دموکرات دیگر برای نامزدی در کنگره در سال 2018 بحث و گفتگو کنند.

ICYMI

آه ، این تحقیق: رأی دهندگان در ناحیه 2 ویرجینیا روز سه شنبه یادآوری جدیدی را درباره اتهامات تقلب در انتخابات دریافت كردند كه باعث كاهش مبارزات انتخاباتی نماینده سابق اسكات تیلور در سال 2018 به عنوان سومین عضو ستاد مبارزات قبلی وی شد. تیلور ، یک جمهوری خواه ، اصرار داشت که وی در تحقیقات دخیل نبوده است ، اما تلاش های وی برای ادامه بازی برگشت مقابل نماینده آراen دموکرات ، آیلین لوریا ، با اظهارات دادستان کل در مورد پایان یافتن تحقیقات و تبرئه شدن هیچ کس ، از جمله تیلور ، تضعیف شد.

بیشتر بخوانید:  اردک و زمین ملت

تماس پستی: رهبر اقلیت مجلس نمایندگان کوین مک کارتی به Axios گفت که تمایل ترامپ به انتقاد و زیر سوال بردن امنیت رای گیری از طریق پست می تواند به حزب در ماه نوامبر آسیب برساند.

رزرو برای 3 (میلیون): طبق Politico Playbook ، DCCC 3 میلیون دلار رزرو تلویزیونی اضافی انجام داده است. بیشترین سهم بیش از 1 میلیون دلار به بازار رسانه ای سان آنتونیو اختصاص داشت که می تواند در شهرستانهای 21 یا 23 تگزاس مورد استفاده قرار گیرد.

رابطه تنش: نیک فریتاس ، کهنه سرباز ارتش ، در تلاش برای پشت سر گذاشتن ابیگل اسپانبرگر دموکرات در منطقه 7 ویرجینیا ، دشمنان سابق را متحد می کند. هیل گزارش داد که کمیته مالی مبارزات انتخاباتی Freitas شامل دو عضو سابق صندلی جمهوری خواه است: اریک کانتور رهبر اکثریت مجلس نمایندگان و دیو پرات نماینده سابق ، که در یک پیروزی اولیه غافلگیرانه در سال 2014 کانتور را شکست داد و چهار سال بعد به اسپانبرگر باخت.

دقیقه نیویورک (ربع): شهردار نیویورک ، بیل دی بلازیو اخیراً در چند تبلیغ برای مسابقات خانگی در شهر نیویورک ظاهر شده است. این هفته ، صندوق رهبری کنگره ، حزب فوق جمهوری خواه ، جکی گوردون دموکرات را به عنوان شهردار در رقابت رقابتی برای منطقه دو باز انتخاب کرد. نماینده دموکرات ضعیف ماکس رز با راه اندازی یک آگهی دیجیتالی 15 ثانیه ای در پاسخ به تلاش های حزب جمهوری خواه برای پیوند دادن او با شهردار پاسخ داد: “بیل دی بلازیو بدترین شهردار در تاریخ شهر نیویورک است. بچه ها همین هستند. جدی ، کل تبلیغات است.” .

آنچه می خوانیم

همه چیز در کجا قرار دارد: استو روتنبرگ در آخرین ستون خود محل برگزاری مسابقه ریاست جمهوری را بررسی می کند.

مک کانلینگ: سی.ان.ان با رهبر اکثریت سنا ، میچ مک کانل ، در مورد اینکه چگونه می خواهد اتاق را در دست جمهوری خواهان نگه دارد صحبت کرده است.

بیشتر بخوانید:  "جمعیت موجود" این ورزش

Déjà vu دوباره: نیویورک تایمز دارای دو داستان در مورد چگونگی بازگشایی قوانین بازی برای هر دو طرف در سال 2018 است ، با دموکرات ها تبلیغات متمرکز بر مراقبت های بهداشتی را شروع می کنند ، در حالی که جمهوریخواهان سعی در “ترساندن رای دهندگان” دارند ، اما با تمرکز جدید بر “قانون و نظم”.

ترول بوت: کسی که با او ملاقات می کند نباید از نحوه بیل باسکرل نماینده دموکرات نیوجرسی متعجب شود. تروپینگ را جشن می گیرد در توییتر. در اولین رویداد سیاسی خود در سن 16 سالگی ، باسکریل 83 ساله در یک پروفایل در NJ.com گفت که وقتی او صندلی چرخان را روی سرش انداخت ، اوضاع واقعا سخت شد. “و من فکر کردم ، ممکن است آن را دوست داشته باشم.”

اوه دیگوی: واشنگتن پست با تحقیق درباره گذشته لوئیس دیگوئی به عنوان یک جمع کننده کمک مالی جمهوری خواهان دریافت که مدیر اداره پست عمومی ادعا می شود کارمندانی دارند که در این کمپین مشارکت داشته و بعداً آنها را بازپرداخت می کنند. یکی از ذینفعان طرح نی اهدا کننده؟ سناتور جمهوری خواه تام تیلیس از کارولینای شمالی ضعیف.

فقط هلوروزنامه آتلانتا ژورنال-قانون اساسی گزارش داد كه داگ كولینز ، مبارز حزب سنای جمهوری خواه جورجیا پس از تأیید صلاحیت دیوید رالستون ، رئیس مجلس نمایندگان ، طرفداران خود را در مجلس قانونگذاری ایالتی به دست آورده است – از جمله برخی كه قبلاً از سناتور رقیب كلی لوفلر حمایت می كردند.

و این بچه ها واقعاً به دنبال بودند: بن گینزبرگ ، وكیل اخیراً بازنشسته كه اظهار داشت به جمهوری خواهان كمك می كند تا از سال 1984 در هر انتخابات تخلفات رای گیری را مشاهده كنند ، در یك مقاله در واشنگتن پست نوشت كه تقلب گسترده ای كه ترامپ درباره آن صحبت می كند وجود ندارد و انتخابات تقلب نشده است.

من فهمیدم که هیچ ریاضی وجود ندارد: مشاوره صبحگاهی به بررسی چگونگی ایجاد رأی دهندگان مستقل در ریاضیات سناتور جمهوری خواه کلوریو کوری گاردنر می پردازد.

شماره: 210 میلیون دلار

این مبلغی است که تیم ترامپ و شرکت های وابسته به آن ، از جمله کمیته ملی جمهوری خواه ، در ماه اوت جمع کردند. بدون شک این یک انبوه پول نقد است ، اما بسیار کمتر از رکورد 364.5 میلیون دلاری کمپین بایدن و شرکتهای وابسته است که ماه گذشته جمع آوری شد.

بیشتر بخوانید:  اطمینان خاطر ترامپ در مورد هزینه های پایین تر مواد مخدر حقیقت بسیاری از مصرف کنندگان را پنهان می کند

کمپین ترامپ گفت که اهدا کنندگان طی چهار روز توافق نامه GOP 76 میلیون دلار کمک کردند. بیل استفان ، مدیر ستاد انتخاباتی ترامپ در بیانیه مطبوعاتی گفت: “مبارزات انتخاباتی ترامپ تمام منابع مورد نیاز ما را برای انتشار پیام موفقیت شگفت انگیز رئیس جمهور ترامپ در اختیار خواهد داشت.”

یادداشت های ناتان

ناتان در آخرین ستون خود نوشت: “هنوز آرا شمرده نشده است ، اما یک چیز مسلم است: کنگره بعدی پر از بازنده خواهد شد.” نه ، بی ادبانه نیست ، فقط به این نکته اشاره کنید که این اولین مسابقه برای بسیاری از نامزدها در مسابقات بزرگ نیست.

اعترافات نامزدها

باب جاد ، یک جمهوری خواه که در مدار پنجم ویرجینیا شرکت می کرد ، روز سه شنبه در یک راهپیمایی سالگرد حوادث 11 سپتامبر را جشن گرفت ، و این نشان می دهد که وی وقایع آن روز را در صفحه تلویزیون در خشکشویی آتلانتا کنار دفتری که در آن زمان کار می کرد ، مشاهده کرده است.

وی از این داستان برای تأیید افسران اجرای قانون که با برج های دوقلو برخورد کرده و حمله به مخالف دموکرات خود کامرون وب استفاده کرد ، وی گفت که با “افراط گرایان چپگرا که می خواهند پلیس ما را خلع سلاح کنند و نهادهای ما را تخریب کنند” متحد شده است. وب ، که گفت از توقف یا لغو بودجه پلیس حمایت نمی کند ، روز بعد با صدور اعلامیه ای تاییدیه های دو کلانتر شهرستان مدت طولانی در این منطقه را نشان داد و نشان داد که پدرش یک افسر اجرای قانون بود که افسران را برای DEA آموزش می داد.

مسابقه خوانندگان: NH-01

دیدگاه های جمهوری خواهان در این منطقه مشخص است ، که ترامپ در سال 2016 با کمتر از دو امتیاز بسیار اندک آن را برگزار کرد. در حقیقت ، اخراج نماینده جدید دموکرات کریس پاپاس که دو سال پیش نزدیک به 54 درصد آرا را به دست آورد ، کار دشواری خواهد بود.

پاپاس با یک کاندیدای مورد حمایت ترامپ ، مت مورس جمهوری خواه ، مدیر اجرایی سابق حزب جمهوری ایالتی روبرو است که قبل از نامزد شدن در کنگره و پیروزی در انتخابات مقدماتی در روز سه شنبه در دولت ترامپ خدمت می کرد. جاز ریشه های سیاسی خود را در نیوجرسی ریشه می گیرد ، جایی که او با کریس کریستی فرماندار سابق کار می کرد و در بریجت شاهد بود. سخنگوی DCCC ، سارا گوگنهایمر ، با ارائه یک نگاه اجمالی به برخی از پیام های عمومی انتخابات در ماشین های چمن زنی ، از او به عنوان “فرش های نیوجرسی” یاد کرد و در عین حال وی را به دلیل حمایت از لغو قانون مراقبت مقرون به صرفه مورد ضرب و شتم قرار داد.

بیشتر بخوانید:  شکست مولر حدود پیگرد قانونی لیبرال را نشان می دهد

در یادداشت این هفته NRCC به این نتیجه رسیدند که “منطقه دائمی چرخش” “یک فرصت مهم انتخاب جمهوری خواهان در سال 2020 است” ، و به پاپاس حمله کرد که برای رای دادن با نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان “99٪ از اوقات ، در حمایت از برنامه سوسیالیست دیوانه دموکراتهای واشنگتن.” پاپاس رأی داد بر اساس دیده بان رأی CQ Roll Call ، اعضای حزب وی 96.9 درصد از اوقات در مورد قانونی را تقسیم می کنند که دموکرات ها و جمهوری خواهان را تقسیم می کند.

پاپاس در نظرسنجی اخیر گرانیت از مرکز بررسی دانشگاه نیوهمشایر ، نسبت به مواورز 52 تا 34 درصد برتری راحت داشت. کنونی که اولین کنگره همجنسگرای ایالتی بود ، از 19 آگوست 1.5 میلیون دلار در بانک داشت ، در حالی که موور 373000 دلار بود. انتخابات داخلی نژاد را به احتمال زیاد دموکراتیک طبقه بندی می کند.

اگر دوست دارید در مورد مسابقه بیشتر بدانید ، هفته آینده به ما اطلاع دهید منطقه سوم در آیووا یا مسابقه سنا در کارولینای جنوبی. برای ما از طریق آدرس [email protected] ایمیل ارسال کنید.

آینده

آخرین انتخابات مقدماتی قبل از نوامبر هفته آینده برگزار می شود و رای دهندگان در دلاور روز سه شنبه به پای صندوق های رای می روند.

تصویر تمام شد

ترامپ در این هفته سه سناتور جمهوری خواه را به لیست قضات بالقوه دادگاه عالی آینده خود اضافه کرد: جاش هاولی از میسوری ، که تصویر او در اینجا است و در ماه فوریه با تد کروز از تگزاس صحبت می کند ، که او نیز لیست را تشکیل داده است و تام Cotton از آرکانزاس. . هر سه نیز کاندیداهای احتمالی ریاست جمهوری در سال 2024 هستند (عکس پرونده تام ویلیامز / CQ رول تماس)

اکنون مشترک شوید با استفاده از این پیوند بهترین اخبار و تحلیل های تیم ما را از دست ندهید ، همچنین داستان ها و داده های کلیدی که شما را در مسابقات 2020 به روز می کند ، از دست ندهید.

این پست برای اولین بار در Roll Call در مسابقه: خشم علیه نوار ظاهر شد.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

با تدریس گورباچف ​​| ملت

استفان کوهن ممنون از اینکه ثبت نام کردید. برای بیشتر ملتآخرین نسخه ما را بررسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *