Home / جدید ترین های دنیا / در حالی که جو بایدن هولیگان ها و سارقان را نکوهش می کند ، کمالا هریس همچنان به حمایت از گروه نجات جنایتکاران خشن مظنون ادامه می دهد.

در حالی که جو بایدن هولیگان ها و سارقان را نکوهش می کند ، کمالا هریس همچنان به حمایت از گروه نجات جنایتکاران خشن مظنون ادامه می دهد.

  • کمالا هریس ، نامزد معاون ریاست جمهوری دموکرات ، هنوز هم به طور فعال در حال جمع آوری پول برای صندوق وثیقه مینه سوتا است که از افراد متهم به جنایات خشن پشتیبانی می کند.
  • هریس در تاریخ 1 ژوئن در توئیتی به پیوند جمع آوری کمک مالی حاوی تصویر و آرم مبارزات انتخابات ریاست جمهوری قبلی خود از پیروان خود خواست که به صندوق آزادی مینه سوتا کمک مالی کنند.
  • بنیاد خبری Daily Caller News تأیید کرد که صفحه جمع آوری کمک مالی هریس توسط MFF همچنان فعالانه مشارکت ها را تا بعد از ظهر پنجشنبه پردازش می کند.

کمال هریس ، نامزد معاون ریاست جمهوری دموکراتیک ، همچنان به جمع آوری کمک های مالی برای گروه مینه سوتا ادامه می دهد که بسیاری از مظنونان متهم به جنایات خشن ، از جمله قتل و جنایات جنسی را نجات داده است.

هریس از پیروان خود خواست در تاریخ 1 ژوئن به صندوق آزادی مینه سوتا (MFF) کمک مالی کنند توییت، گفت که کمک به صندوق می تواند به آزادی افراد دستگیر شده در اعتراضات به مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس کمک کند و باعث ناآرامی ها و آشوب های سراسری شود.

بیشتر بخوانید:  قاضی به جورجیا دستور می دهد نسخه پشتیبان از دفتر یادداشت کاغذ داشته باشد

صفحه جمع آوری کمک مالی که هریس در توییت خود به آن پیوسته و حاوی عکسی از هریس و آرم مبارزات انتخاباتی قبلی ریاست جمهوری وی است ، همچنان فعالانه کمک های مالی را قبول می کند. بنیاد Daily Caller News تأیید کرد که پیوند هریس با ارسال کمک هزینه 1 دلاری از طریق صفحه بعد از ظهر پنجشنبه ، همچنان فعال است. (مرتبط: در اینجا سه ​​نفر متهم به جرایم خشن با قرار وثیقه زندان توسط صندوق مورد حمایت Kamala Harris هستند)

در میان افرادی که پس از مرگ فلوید از زندان به قید وثیقه از MFF از زندان آزاد شدند ، گالیل استالینگز ، که به گفته فاکس 9 به اتهام تیراندازی به اعضای SWAT در طی ناآرامی های اواخر ماه مه به اتهام اقدام به قتل روبرو است.

بیشتر بخوانید:  بررسی واقعی AP: دروغ های ترامپ در انتخاب دادگاه ، بایدن فلیپس

فاکس 9 گزارش داد که این صندوق 75،000 دلار برای نجات استالینگ از زندان پرداخت کرده است.

کمک 1 دلاری به صندوق آزادی مینه سوتا از طریق صفحه جمع آوری کمکهای تبلیغاتی Kamala Harris در 10 سپتامبر 2020 پردازش شد (اندرو کر / عکس صفحه)

صفحه جمع آوری کمک مالی MFF هریس علی رغم محکومیت بایدن برای اغتشاش و غارت در اواخر ماه اوت همچنان فعال است.

بایدن گفت: “همانطور که بعد از کشته شدن جورج فلوید گفتم ، اعتراض به وحشیگری درست و کاملاً ضروری است. اما سوزاندن جوامع اعتراضی نیست ، بلکه خشونت غیرضروری است – خشونتی که زندگی را به خطر می اندازد ، خشونت آسیب رسان به مشاغل و تعطیل مشاغلی که به جامعه خدمت می کنند.”

بیشتر بخوانید:  چه می دانید؟: ترامپ یک خبرنگار فاکس را سرزنش می کند که می گوید او امیدی به تعامل با Pelosi ، Schumer ندارد

به گزارش رویترز ، حداقل 13 کارمندی که در کارزار انتخاباتی جو بایدن کار می کردند نیز در اولین هفته پس از مرگ فلوید به MFF کمک مالی کردند.

کمپین بایدن و دفتر هریس به چندین درخواست برای اظهار نظر پاسخ ندادند. (مرتبط: بایدن در مورد حمایت هریس از صندوق وثیقه که به آشوبگران کمک کرد پس از محکوم کردن شورش ها و خشونت سکوت می کند)

مشخص نیست که توییت هریس چقدر باعث ایجاد MFF شده است. به طور کلی ، این گروه از زمان مرگ فلوید 35 میلیون دلار درآمد کسب کرده است.

MFF در بیانیه ای که در تاریخ 4 سپتامبر منتشر شد ، گفت كه از زمان “قیام” 3،475،000 دلار برای وثیقه تحریم و 210،000 $ آن را برای تأمین وثیقه برای افرادی كه با اتهامات مربوط به اعتراض روبرو هستند ، پرداخت كرده است.

بیشتر بخوانید:  Antifa.com به وب سایت جو بایدن هدایت می شود. این چیزی است که ما می دانیم

حداقل یک نفر پس از نجات توسط MNF در خیابان ها مرتکب جنایات خشن اضافی شد.

آلفا نیوز گزارش داد که لیونل تیمز در ارتباط با اقدام به سرقت از مدیر اتحادیه در 14 آگوست ، که قربانی را دچار آسیب مغزی آسیب رساند ، به اتهام حمله درجه سه مواجه است. تیمز در اواخر ماه ژوئیه از زندان آزاد شد پس از آنكه MNF در رابطه با اتهام جداگانه ای از درجه سوم برای حمله به شخصی در اتوبوس در 11 ژوئیه با آزادی وثیقه آزاد شد.

گرگ لوین ، مدیر عامل موقت MFF ، بیانیه ای در واکنش به بازداشت دوم تیمز در اواخر ماه اوت صادر کرد و اظهار داشت که صندوق “به دلیل” حمله اخیر توسط یکی از اعضای عزیز و محترم جامعه ما “بسیار غمگین و ناراحت است.”

لوین گفت که بازداشت تیمز دوم در حالی که با قرار وثیقه بود ، شکست سیستم عدالت کیفری بود.

بیشتر بخوانید:  Karen McDougall این پرونده قضایی علیه قاضی Tucker Carlson و Fox News تشکیل شده است

“[W]لوین با اطمینان از اینکه آقای تیمز از حمایت لازم برای ورود به جامعه برخوردار است ، برای کاهش این آسیب به اندازه کافی کار نکرده است. “واضح است که ما باید اقدامات لازم را برای تقویت رویه های داخلی خود انجام دهیم تا از کسانی که پس انداز می کنیم ، حمایت کنیم.”

به گفته فاکس 9 ، دیگر افراد کلیدی نجات یافته توسط MFF شامل کریستوفر بوسول ، یک متهم متجاوز به عنف است که در دو پرونده جداگانه از حمله جنسی ، حمله و آدم ربایی متهم شده است.

رسانه محلی گزارش داد ، این گروه همچنین برای نجات دارنیکا فلوید ، که به اتهام قتل درجه دوم دوست خود دوستانه روبرو است ، 100000 دلار پرداخت کرد.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به طور آزاد در دسترس هر ناشر خبره ای است که می تواند مخاطبان زیادی را فراهم کند. برای فرصت های صدور مجوز محتوای اصلی ما ، لطفا با [email protected] تماس بگیرید.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جو بایدن: پسر هانتر بایدن “هیچ اشتباهی نکرده” در اوکراین

جوزف آر بایدن ، معاون رئیس جمهور پیشین اصرار داشت که پسرش هانتر “در معامله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *