Home / جدید ترین های دنیا / در بحث “قانون و نظم” می توان داده ها را متناسب با لحظه ای شکل داد

در بحث “قانون و نظم” می توان داده ها را متناسب با لحظه ای شکل داد


سالت لیک سیتی (آسوشیتدپرس) – رئیس جمهور دونالد ترامپ با اشاره به افزایش نرخ جرم و جنایت و ارائه آمارهای آشکار در مورد قتل ها و تیراندازی ها به عنوان بخشی از تمرکز در مبارزات انتخاباتی خود بر “قانون و نظم” نشان می دهد که شهرها را به خشونت می کشاند که نمی تواند متوقف کند.

تابستان امسال چندین شهر شاهد افزایش قتل ها بوده اند ، اما این اعداد فقط یک عکس کوچک از جنایت در ایالات متحده است و استراتژی او نشان می دهد که چگونه داده ها به راحتی متناسب با لحظه ای ساخته می شوند.

در یک رویداد تلویزیونی روز سه شنبه در تالار شهر برای رأی دهندگان بلاتکلیف در پنسیلوانیا ، ترامپ از اعتقاد خود مبنی بر اینکه جنایات در شهرها پس از اعتراضات سراسری علیه خشونت پلیس در حال افزایش است صحبت کرد. او سعی کرده است خشونت ها را به اعتراضات پیوند دهد و سعی دارد با استفاده از این خشونت ها رای دهندگان حومه سفید را بترساند و آنها را به حمایت از مبارزات انتخاباتی خود ترغیب کند.

ترامپ گفت: به نیویورک نگاه کنید. “شهر امن بود و ناگهان شهردار داشتیم كه شروع به كاهش نیروی پلیس كرد و جرم 100٪ ، 150٪ افزایش یافت. من شاهد بوده ام كه ​​نوعی جرم 300٪ افزایش یافته است.”

بیشتر بخوانید:  دونالد ترامپ و جو بایدن به مینه سوتا حمله کردند که یک میدان جنگ غیرمنتظره بود

ترامپ ممکن است در مورد این تیراندازی صحبت کرده باشد. تعداد آنها در نیویورک در سال جاری حدود 86٪ افزایش یافته است ، اما به طور کلی ، جرم حدود 2٪ کاهش یافته است ، و حدود 34000 افسر با لباس رسمی وجود دارد ، تقریباً مشابه سالهای اخیر. قتل ها 35٪ افزایش داشته است ، اما 305 قتل در مقایسه با 226 قتل رخ داده است که هنوز در مقایسه با سال های گذشته کم است.

ریک روزنفلد ، جرم شناس از دانشگاه میسوری ، گفت که سایر شهرهای بزرگ نیز اخیراً شاهد افزایش خشونت ها بوده اند ، اما اکثریت قریب به اتفاق آنها ارتباط مستقیمی با اعتراضات ندارند و به مناطق کم جنبه معمولی منتقل نمی شوند.

خشونت اغلب در تابستان افزایش می یابد و در ماه های سرد کمتر می شود.

روزنفلد گفت: “درست است که مردم نه تنها توجه می کنند ، بلکه از شدت خشونت نیز نگران هستند ، اما در این مرحله هیچ مدرکی وجود ندارد که ادعا کند اعتراضات به نوعی این اوج را ایجاد کرده است.”

بیشتر بخوانید:  وزیر دارایی سابق مالزی با دو اتهام جدید فساد روبرو است

به طور کلی ، دهه ها میزان جرم و جنایت در کشور رو به کاهش است. هنوز مشخص نیست که افزایش اخیر روند نگران کننده ای است یا بخشی غم انگیز اما کوتاه از اوقات تقریباً بی سابقه است.

گزارش مقدماتی FBI در مورد جرایم ملی که روز سه شنبه منتشر شد ، نشان داد که در حالی که تعداد قتل ها طی شش ماه گذشته افزایش یافته است ، کاهش تجاوز و سرقت به معنای کاهش جرم خشن به طور کلی ، به ویژه در شهرهای کوچکتر است. داده ها از اطلاعاتی است که داوطلبانه توسط نهادهای اجرای قانون در سراسر کشور ارائه شده است. داده های گزارش نهایی جرم از سال 2018 توسط FBI منتشر نشده است ، و اداره همیشه نسبت به مقایسه های جغرافیایی احتیاط کرده است.

با این حال ، احساس عمومی اضطراب در کشور می تواند باعث شود که مردم احساس امنیت کمتری کنند حتی اگر داده ها نشان دهند که در معرض خطر بیشتری نیستند.

بیشتر بخوانید:  باب وودوارد می گوید جیمی جنگل ، گزارشگر CNN ، وی را متقاعد کرد که نوارهای ترامپ را منتشر کند

مگان هولیس ، محقق از موسسه رونین ، یک گروه تحقیقاتی مستقل ، گفت: “از آنجا که این سطح از پیش بینی ناپذیری وارد زندگی روزمره ما شد ، منجر به تشدید ترس در همه زمینه ها شد.” من مطالعه کرده ام که مردم فکر می کنند در معرض خطر جرم هستند. “متأسفانه ، من معتقدم که مردم اکنون از محیط ترس استفاده می کنند که همه جنبه های زندگی ما را فرا گرفته است و در مورد خطرات احتمالی که ممکن است وجود داشته باشد یا نباشد ، بحث می کنند.”

و من در مورد نتیجه گیری در مورد جنایت در سال جاری هشدار دادم.

وی گفت: “اکنون چالش های زیادی وجود دارد که ما در مقایسه با کشور در مقایسه با خطوط روند در طول زمان با آن روبرو هستیم. اکنون باید بسیار مراقب باشید ، زیرا ممکن است دقیق نباشد.” در همین حال ، اطلاعات کامل سرشماری تقریباً یک دهه قدمت دارد ، و این مسئله دشوار است که بفهمد آیا جرم در تعداد فزاینده ای در حال افزایش است یا به سادگی رخ می دهد ، زیرا تعداد افراد بیشتری در برخی از شهرها وجود دارد.

بیشتر بخوانید:  مریلند نزدیک به 85 درصد سایت های نظرسنجی را حذف خواهد کرد ، اما مقامات می گویند آنها نگران نیستند

الکس پچرو ، استاد جرم شناسی در دانشگاه میامی ، گفت که شعارهای گسترده جرم و جنایت در ایالات متحده امری ناپسند است زیرا 18000 بخش پلیس در سراسر کشور وجود دارد و هیچ سیستم مدیریت سوابق مرکزی وجود ندارد.

برخی از ادارات هفتگی جرم را ردیابی می کنند. دیگران هر سه ماه. برخی سالانه هستند. برخی اطلاعات خود را به FBI گزارش می دهند ، برخی دیگر این کار را نمی کنند.

وی گفت: “ما از نظر نگهداری سوابق هیچ استانداردی نداریم.”

پلیس همچنین خود با ویروس کرونا سروکار دارد. بسیاری از افسران به ویروس مبتلا شده و صدها نفر جان خود را از دست داده اند. روزنفلد گفت که دیگران قرنطینه کرده اند و تعداد کمتری از افسران پلیس را در خیابان ها گشت زده اند.

تجزیه و تحلیل او از 27 شهر نشان داد که قتل ها و حملات شدید در اواخر ماه مه تا ژوئن حدود 35 درصد رشد کرده است. وی گفت ، بیشتر این حوادث در محله هایی رخ داده است که مدتهاست توسط خشونت ویران شده و تحت تأثیر اپیدمی و رکود اقتصادی قرار گرفته اند.

بیشتر بخوانید:  اردوگاه جو بایدن تبلیغاتی را منتشر می کند که مزارع "ترامپ به بایدن" را در پنسیلوانیا نشان می دهد

اما او گفت که خشونت در مناطقی مانند شیکاگو در اواخر تابستان حل و فصل شده است. اقدامات خشونت آمیز در ایالت و فدرال انجام شد.

زمان اوج گیری او همزمان با اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید است ، اما تحقیقات او نشان می دهد که بیشتر جنایت دور از تظاهرات رخ داده است. درست در اواخر ماه مه ، همزمان با آغاز اعتراضات ، اوج سرقت های تجاری افزایش یافت ، اما این اقدامات فقط یک هفته به طول انجامید.

در عوض ، روزنفلد معتقد است که حوادث خشونت پلیس و توجه بیش از حد آنها ممکن است باعث از بین رفتن اعتماد بین پلیس و جوامعی شود که آنها خدمت می کنند.

وی گفت: “مشروعیت پلیس آسیب دیده است ، یعنی اعتماد و اطمینان به پلیس.” “اگر این به اندازه کافی سقوط کند ، یک فضا و خلا بین جامعه و پلیس باز می شود … و خیابان این خلا را پر می کند.”

مشترک شدن در خبرنامه روزانه ما

حق چاپ © 2020 واشنگتن تایمز ، LLC.منبع: جهان لینک

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/rTBqc
clck.ru/Qsunh
u.nu/lyjgr
v.gd/p1PvLk
ulvis.net/U7k

About adminpbn

Check Also

پس از امضای حکم فرماندار ، کایل ریتنهاوس با استرداد می جنگد

وکیگان ، ایلینوی – جوان 17 ساله متهم به قتل دو معترض در ویسکانسین در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *