Home / آمریکا / درگیری در کانزاس سیتی در مجتمع ورزشی رئیسان رویال با دستگیری مظنون مسلح پایان می یابد

درگیری در کانزاس سیتی در مجتمع ورزشی رئیسان رویال با دستگیری مظنون مسلح پایان می یابد

بر اساس گزارش ها ، یک مظنون مسلح به دو تپانچه و چاقو شنبه شب پس از چند ساعت درگیری با پلیس در خارج از استادیوم Arrowhead ، خانه رهبران NFL کانزاس سیتی ، در کانزاس سیتی ، میسوری دستگیر شد.

گزارش ها حاکی از آن است که این وضعیت یک مسابقه بیس بال برنامه ریزی شده کانزاس سیتی رویالز را در نزدیکی استادیوم کافمن به تأخیر انداخت.

بیشتر بخوانید:  نماینده برایان مست: دهمین سالگرد زنده ماندن روز من است - این چیزی است که اکنون می دانم

افسران حدود ساعت 10 صبح به گزارش های مربوط به تیراندازی یک فرد مسلح به کارمندان در ورزشگاه Arrowhead پاسخ دادند و موفق شدند کارکنان را از خطر دور کنند. طبق گزارش FOX 4 مستقر در کانزاس سیتی ، هیچ مصدومی گزارش نشده است.

کامپتون “کمین” 2 نماینده مجلس کلانتر La County “را که برای زندگی خود می جنگند” ترک می کند

بیشتر بخوانید:  پلیس اوکلاهما و مارشال های آمریکا در جستجوی فردی بودند که به کودک آزاری متهم شده بود ، ویدئویی را در شبکه های اجتماعی منتشر کردند

KMBC-TV گزارش داد ، پلیس مسلح ، که به اعتقاد آنها از یک بحران روانی رنج می برد ، خود را در یک منطقه از پارکینگ قرار داد و سعی کرد بیش از هفت ساعت با او مذاکره کند تا اینکه کمی بعد از ساعت 6 بعد از ظهر تصمیم به بازداشت او با استفاده از یک نیروی غیر کشنده گرفت.

بیشتر بخوانید:  با توجه به اقدامات احتیاطی ویروس کرونا ، آمریکا 19 سال از حوادث 11 سپتامبر را جشن می گیرد

سلامتی مظنون ، که آسیب ندیده بود ، قبل از اینکه به زندان منتقل شود ، ارزیابی شد. FOX 4 گزارش می دهد که پلیس اطلاعاتی را در مورد علت این موضوع منتشر نکرده است.

FOX 4 گزارش داد که در آن زمان هیچ حادثه ای در Arrowhead رخ نداده است. رئیس ها پنجشنبه شب در آنجا مقابل هوستون تگزاس افتتاحیه فصل خود را انجام دادند و هر دو تیم روز یکشنبه غایب خواهند بود.

بیشتر بخوانید:  جوی جونز می گوید 11 سپتامبر به ما یادآوری می کند ، "ما در یک تیم هستیم."

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

KMBC گزارش داده است که مسابقه سلطنتی که برای 6 عصر روز شنبه برنامه ریزی شده بود مدت کوتاهی به تأخیر افتاد. TribLive.com از پیتزبورگ گزارش داد که بازدید از دزدان دریایی پیتسبورگ تا زمانی که خبر ایمن بودن منطقه را دریافت نکرده در هتل وی اقامت داشته است.

منبع: جهان لینک

بیشتر بخوانید:  نیوت گینگریچ: کارتر پیج یک قربانی بی گناه اقدام به کودتا علیه ترامپ توسط دموکرات ها ، رسانه ها و تیم اوباما است

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *